2012 Kasim ayinda bebeklerini bekleyen anneler..buyurun sohbete

sevgili kasım anneleri merhaba... topiğimize sessizlik çökmüş. kimsecikler girmiyor artık.. herkes miniklerle uğraşıyor değilmi. nefes aldırmıyorlar gerçekten. ama vakitte bire yandan geçiyor büyüyorlar hızla. bizim kırkımız bile çoktan çıktı.. çok yaramaz kızım, hep ağlıyor bana hiç fırsat vermiyor. ama birbirimize alıştık artık. evimizde kızımla tek başımkıza bırakıldıktan sonra biraz tedirgin olduk ama alıştım artık. gezmelere bile gidiyoruz artık..siz neler yapıyorsunuz...bebişleriniz nasıll.

Hem yaramazlar bır o kadarda sevimliler hayatımın anlamı neşe kaynağı oldu facede açılan grupta güzel olmuş

bu arada size bişey soracağım. kızımın zaman zaman kramp şeklinde şiddetli karın ağrısı ve rutin olarakta gaz sancıları var sürekli. bunun için doktor AGULİNE adında bitkisel gaz şurubu verdi. günde 3 sefer kullanılıyor. dün kzıma 2 kez verdim. ama 1 gün boyunca arhoş gibi oldu, sürekli uyudu. gözlerini bile açamadı. uyuşturdu resmen şurup yavrumu. ödüm koptu. ağır mı geldi acaba . çünkü onun böyle sakin uyuyan haline hiç alışkın değilim. aranızda kullanan varmı? acaba gerçekten ağır gelmiş olabilirmi, gaz sorununu nasıl gideriyorsunuz sizler..

canım meraba uzun bir aradan sonra..bizimde gazımız var maalesef..nurse harveys diye bitkisel bir şurup verdi doktorumuz...bizde hiç mayışma filan olmadı oğlum aynı hareketliliğine devam etti..pek etkiside olmadı ilacın gazımız oldu yine..şimdi metsil diye bir şurup aldık eczacı arkadaşın tavsiyesiyle..gazını çok rahat çıkarıyor oğlum...

Kızlar merhaba. Dün kontrol günümüzdü. Kızım 3073 gram olmuş. Haftaya çatı muayenesi yapılacak ve 2. nts ye alacakmış. inşallah haftaya kadar doğurmam :)

Merhaba;

Öncelikle bebeğiniz hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah. Forumdan araştırırken doğum için Dr. Varujan Mağar'a gittiğinizi okudum. Bende kendisine gitmeyi düşünüyorum. İlk doğumum sezeryandı. İkincisini normal doğurmak istiyorum. Kendisi bunu yaptıran doktorlardanmış. Kendisi ile ilgili bilgi verebilirmisiniz bana? Nasıl bir doktor hastaya yaklaşımı nasıl? Siz normal doğummu yaptınız, normal doğumu gerçekten destekliyormu? Aradığınızda telefonlara cevap veriyormu?

Bunun dışında Çamlık Hastanesine hiç gitmedim. Köklü bir hastane olduğunu biliyorum ama içi nasıl bir fikrim yok? Modern mi? Hasta odaları vs? Memnun kaldınızmı?

Vaktiniz olur da beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

X