fazladan gögüs ucu 3 tane :(

eşlerinizin bu duruma bakış açısını merak ettim açıkçası.bir anlamda şans.

ilk önce tuhaf karşıladı tabii,ben yeterince gelişmediğini düşünüyodum ona da öyle dedim sonra alıştı:KK17: ama şimdi başkalarında da olduğunu duyunca sanırım bu gelişmeden falan değil bi doktotra görünmek lazım:KK31:

bu arada bu göğüs uçları normal büyüklükte 3 tane değil,minik minik 3'ü bitişik halde yani benimkiler öyle:KK31:

bende de var kızlar 3. göğüs ucu hatta babamda 4 tane vardı:) herkeste olabilir ama belirgin olmayabiliyomuş.süt falan gelme ihtimali yok et beni gibi diğer arkadaşlarında dediği gibi.:KK31:

benim eşimde iki göğüs ucunun 10 cm altında iki göğüs ucu daha var. yani toplam dört göğüs ucu var. ama alta bulunan ikisınin hiç bir işlevi yok.

canım benim eşimde de var, tam göğüslerine eşit hizada karnına doğru ama, hemde iki tane ama çok minikler dikkat çekicek şekilde değil şimdilik ona bi zararıda yok çok şükür..

Benim yeğenimde de bu şekilde ve leke gibi duruyorlar.Kabartı filan yok.
Bildiğim kadarıyla bu şekilde simetrik oluyorlar.Yani göğüs ucuna yakın,toplu halde olmuyorlar.

Seninki aynı şey değil sanırım.Göğüs ucuna yakın,koyu halkada et beni şeklinde fazlalıklar olabiliyor,seninki öyle birşey olabilir.

doğrusu hangisinin asıl göüğs ucu olduğunu bilmiyorum birbirine bitişik 3 tane minik uç var,evet kahverengi halkada..bi de ben baktım sizle burda yazıştıktan sonra bu üç deliğin ortasında küçücük,minicik bi delik var sanırım süt ordan gelcek:KK31:

Seyrek olarak bir bebeğin fazladan bir ya da daha çok meme başının olduğu görülür.
Meme başları ile birlikte göğüs dokusu da bulunur veya bulunmaz. Bazen meme başında bir areoi (ayla; meme etrafındaki siyah daire) eksiktir. Her ne kadar fazla meme başları genellikle göğüs bölgesinin çevresinde yer alırsa da ara sıra boyunda, sırtta, kalçada ve vulvada bulundukları da gözlenmiştir.
Kuzey Amerikalıların tahmini olarak %ı ile 2`sinde fazla meme başı bulunur. Bu durum erkek ve kadınlarda eşit oranda gerçekleşmekle birlikte zencilerde, japonlarda ve Sbranİlerde daha yaygın olarak ortaya çıkabilmektedir.
Kusurun üriner anomalilerle bağıntılı olduğu sanılmaktadır.
Yeni doğan bebeğinizde normalden fazla sayıda meme başı varsa bunların estetik amaçlarla alınması mümkündür.
Her ne kadar erginlik, mentruasyon (adet görme) ve gebelik sonrasında ortaya çıkan hormona] değişimlere yanıt verebilseler de, meme başları nadiren tıbbi bir soruna işaret ederler. Böyle bir yanıt söz konusu iken, fazla olan meme başı genişleyerek ağrılı bir hal alabilir. Üçüncü bir göğüse sahip olunması ayrıca ruhsal travmaya neden olabilir. Dahası, fazla bir meme başı, mastit, abse ve kanser gibi göğüs hastalıkları bakımından da normal meme başlarına ek bir risk kaynağı işlevi görür.
Bir bebek, bir göğsü ya da meme başı eksik olarak da doğabilir. Bazen göğüs altında bulunan kasın gelişmemiş olduğu görülmektedir. böyle bir sorunu olan varmi ?
2 yııl önce ultrason için gitmiştim doktora senin 3gögsün var biliyormusun dedi şaşirdım tabi bana sana rahasızlık verıyormu diye sordu bende hayır demiştım sol gögsümün altında bebek meme ucu gibi alahtan büyümemiş

ben 28 yaşında 6 yıllık evli bi bayanım 4 yaşında oğlum var ve bende doğuştan 3. bi meme başı var sol göğüs hizamın 5 cm altında normalden küçük ama süt de geldi ordan emzirmedim ama benimkiler vücuduma göre çok aşırı büyükler ve son 2 3 yılda daha çok büyüdüler sebebini bilmiyorum küçültme ameliyatı olucaktım dün ama korkudan erteledim kaçış yok eninde sonunda olmam lazım hem çok büyük ve sarkık ayrıca devley karşılıyo sağlık sorunundan dolayı ama çok korkuyorum doktoruma güveniyorum ama acı hissedermiyim diye küçülüken onuda alıcaklar aslında ben çok seviyorum doğuştan babaannemden bana miraz kalmış 2 ablama değilde bana vurmuş bende bi kaç çocuk yapsam onlara geçermi diyorum ama daha da doğurmayı düşünmüyorum çok kiloluyum yemekden değil sanırım hormonlardan dolaı şimdilik ameliyatı bir ay erteleyebildim o zamanda zayıflayabildiğim kadar inş. olmadı sonra herkese sağlıklı günler

Dedemde,aynı tarif ettiğiniz gibi var. 3 tane memiş :) 3.sü çook küçük. İşlevsiz. rahmetli babamda, yeğenimde de

21 yaşındayım bu zamana kadar pek sorun yapmadım çünkü kökü yok düzenli olarak masaj da uyguladım banyodan sonra, fakat şimdi evliliğe adım atıyorum 3. göğüs ucu olan göğüsüm orantısız ve daha iri görüntüsünden dolayı özgüvenim yok bu beni üzüyor ameliyat olmayı düşünüyorum bir doktor önerirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden :KK43:

X