İnternet ve güven olayı

öyle mi diyosunuz arkadaşlar?bu adamın herşeyi mi yalan yani?2 arkadaşım hamileydi,millet çatır çatır doğuruyo filan dediğimde biz de ne gerekiyosa yapalımi,gerekeni yapalım cnm filan diyodu,bu kadar adi insanlar vbar mıdır yaaa,inanamıyorum

Ayrılmanız en doğru kararmış gibi geldi bence,olanlar çokta normal dğeil.Bir kaç yoruma bende katılıyorum.

öyle mi diyosunuz arkadaşlar?bu adamın herşeyi mi yalan yani?2 arkadaşım hamileydi,millet çatır çatır doğuruyo filan dediğimde biz de ne gerekiyosa yapalımi,gerekeni yapalım cnm filan diyodu,bu kadar adi insanlar vbar mıdır yaaa,inanamıyorum

acıkcası arkadasım ben anladımki biz burda ne desek bosa.. sen kafanda onu affetmıssın .. geri dönde gör gününü diyesim var sana :KK34: ancak böyle demek yerıne madem içinde birsey uhte kaldı ve surekli kendıni sorumlu tutuyorsun ilişkinde yani böyle bitmemeli bitecekse tam bitsin kimse vicdan azabı cekmesın dıyorsan sansını bi dene yani artık ben sana birsey demıyorum.
sanki bizler burda senın kotulugunu dusunuyoruz.. sen şimdi okadar kaptırmıssınki kendını her yaptıgını sineye cekıyorsun.. ama gün gelir çok afedersın o adamın senle işi biterse aha o ana babası gibi ortadan kaybolur sende foruma gelir tekrar konu acarsın artık benı kandırdı evlenme vaatlerıyle cinsel acıdan bırleşme oldu acaba bısey olmusmudur yada benı kullandı gururum çok ıncındı dıye... benım sana son kez tavsiyem madem geri dönmeye bukadar isteklisin o adama lütfen daha temkinli ol sana tek diyecegım bu..
hakkım sende var aslında :KK66:dün sana yazcam diye vaktın nasıl gectıgını anlamamısım evdede yemegım yoktu eşim azıcık kızdı ,butun gun evde oturmamdan girdi devamını getırmeyeyım haklıydı cunku.

yok canım şaka tabıkı hakkım yok senın uzerindei,,,yemek konusu tamamen benım aptallıgım vaktınde yapmazsam öylee olaarrr işteee :KK4:

ben artık çıkayım doğru bıldıgın kararı uygula canım..

ne demısler ; bir musibet bin nasihattan hayırlıdır :KK34: geri doneceksen yanlısların olacaktır illaki doğruların kadar..
önemli olan yanlısların sonuclarını tecrube et sadece..

arabeskçim,ne deseniz boşa değil tabi ki,sadece olanları anlatıoyrum ki sizler de daha doğru değerlendirin diye,yoksa sen benim kötüğlüğümü niye isteyesin ki?sadece başlarda insan olanı biteni düşünüp acaba hata mı yaptım diyo?bi de benim pek fazla ilişki deneyişmim yok,doğruyla yanlışı ayırt edemiyorum ve herkesi kendimgibi gördüğümden bi insanın evlilik gibi önemli bi konuda yalanlar söylemesi,farklı amaçlarla birsürü masal anlatmasına aklım ermiyo,demek ki Allah hayırlı insdanlarla karşılaqştırsın demek ve kullanılıp atılmadan bitmesine şükretmek gerek...yoksa hepinizi yorumları benim için değerli..sağ olun ki derdimi paylaştınız ve bu süreçte benle aynı fikirde olan,değerlerimden taviz vermediğim için bana katılan insanlar olduğunu gördüm.

herşeyde bir hayır vardır sonuçta eve çagırmış baksana birde gerçekten sevse idi bu konuda hassas oldugun için üstelemezdi bence iyi yapmışsın
gitmeyerek

üstelemedi aslında ama ben onunla bi izin günümde buluşmayınca çok kırılıdibi başkası mı var sözünü de dile getirdi,güveni kırıldı,sonra da ilişki biraz kötüye gtti ve ev konusu yine gündeme geldi,evine gitmememin ona güvenmediğimden ya da ondan emin olmadığımdan kaynaklandığını söyledi,sonuç olarak yine de baştan hiç çağırmıycaktı,demek ben de çok saf görünüyomuşum cnm

X