Cilt Bakımı Ürünleri Cildimin rengi çok soluk ve renk tonu farklılıkları var ..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Esin95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
273
1
önerebileceğiniz bitkisel bi karışım ya da herhangi bi ürün var mı arkadaşlar. fondöten yada pudra sürmeden dışarı çıkamıyorum.. garnier'in BB kremini gördüm şimdi reklamda... deneyen varmı ? :KK3:

Son düzenleme:
başka bişeyi araştırırken dikkatimi çekmişti çok övmüşler bu ürünü 1 kişi bile kötülememiş bende alıcam elimdeki bitsin

başka bişeyi araştırırken dikkatimi çekmişti çok övmüşler bu ürünü 1 kişi bile kötülememiş bende alıcam elimdeki bitsin

benim cilt rengim çok açık ama .. açık ve koyu tonu var bildiğim kadarıyla .. açık tonuna baktım o koyu gelir sanırım bana :KK43: sanırım alamayacağım .. :KK43: :KK50::KK50::KK50::KK5::KK5:

cildini günlük olarak bakımını yapıyomusun cnm temizleme tonikleme nemlendirme falan

cildini günlük olarak bakımını yapıyomusun cnm temizleme tonikleme nemlendirme falan

canım makyaj öncesi nemlendiriyorum ve makyaj sonrasi makyaj temizleme sütüyle silip yüzümü yıkıyorum ... karma cilt için önerebileceğin bi nemlendirici varmı kullandığımdan hiç memnun değilim :KK50::KK50:

Aynı sorun ben de de var dogustan melez gibiyim rengim yok Cok soluk dudaklarim bile hasta gibi. Ruj falan olmadan bi hicim resmen. Sivilce yüzünden fondöten pudra da kullanamiyorum:S

ebru şallı 2. sayfaya konuk olduğunda nar için demişti. Cildiğin rengi bu yüzden pembe demişti.. cilde çok iyi geliyormuş..

önerebileceğiniz bitkisel bi karışım ya da herhangi bi ürün var mı arkadaşlar. fondöten yada pudra sürmeden dışarı çıkamıyorum.. garnier'in BB kremini gördüm şimdi reklamda... deneyen varmı ? :KK3:

Daha bugün watsonsa gidip garnier BB kreme baktım.Beyaz tenliyim ama bana açık olanı bile koyu geldi yazın brozlaşınca olabilir belki. O yüzden bir süre erteleyeceğim belki sonra başka bir markanın BB kremini denerim çünkü çok da kapatıcılık özelliği yoktu şu an almayı düşünmüyorum...

bol su iç günde 2 litre en az 3. gün fark edeceksin değişimi. bendede aynı sorun vardı 5 gündür bol su içiyorum cildim güzelleşti hem sağlık açıısndanda çok gerekli cilt içerden beslenmediği için böyle suya ihtiyacımız var dene bence

bol su iç günde 2 litre en az 3. gün fark edeceksin değişimi. bendede aynı sorun vardı 5 gündür bol su içiyorum cildim güzelleşti hem sağlık açıısndanda çok gerekli cilt içerden beslenmediği için böyle suya ihtiyacımız var dene bence

yarın gnde 2 litre su içmeye başlayacağım canım teşekkür ederim .. deneyelim bakalım sudan zarar gelmez :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
bende de aynı sorun vardı canım şuan bi cilt bakım ürünü kullanıyorum 5.günüm ve bugün makyajsızım gerçekten gözle görülür değişiklik var yüzümde....devam edeceğim.burda isimm vermek yasak sanırım istersen yardımcı olabilirm

bende de aynı sorun vardı canım şuan bi cilt bakım ürünü kullanıyorum 5.günüm ve bugün makyajsızım gerçekten gözle görülür değişiklik var yüzümde....devam edeceğim.burda isimm vermek yasak sanırım istersen yardımcı olabilirm

canım özelden yazabilirmisin ismini rica etsemm ??????? :KK17:

X