Blog açmak istiyorum, nereden başlayacağımı bilemiyorum

Bende blog açmaya karar verdim, ismini buldum açtım ama sunulan tema şablonlarından hiçbirini beğenmedim. Başka bir siteden tema buldum, html düzenle'ye yapıştırıp önizleme dedim çok güzel oldu ama kaydet'e tıklayınca hata kodu verdi. :KK50: yardım forumlarına yazdım, birisi cevap verdi uyguladım, bu kez farklı hata kodları çıktı karşıma. Öylece bekliyorum şimdi. Önce temayı belirlemek sonra gatget sonra içerik diye düşünüyorum, sinir oldum yardım bekliyorum :KK37:

Bende blog açmaya karar verdim, ismini buldum açtım ama sunulan tema şablonlarından hiçbirini beğenmedim. Başka bir siteden tema buldum, html düzenle'ye yapıştırıp önizleme dedim çok güzel oldu ama kaydet'e tıklayınca hata kodu verdi. :KK50: yardım forumlarına yazdım, birisi cevap verdi uyguladım, bu kez farklı hata kodları çıktı karşıma. Öylece bekliyorum şimdi. Önce temayı belirlemek sonra gatget sonra içerik diye düşünüyorum, sinir oldum yardım bekliyorum :KK37:

Hayırlı olsun canım, içeriğine karar verdin mi, neyle ilgili düşünüyorsun?

Hayırlı olsun canım, içeriğine karar verdin mi, neyle ilgili düşünüyorsun?

Sağol canım. Evet içeriği hakkında fikrim oluştu. Evlenerek yeni bir şehre geldim burayı anlatan bir bölüm düşünüyorum, gezdiğim yerler, kişisel yazılarım arada karalamayı severim çünkü, katıldığım etkinlikler, günlüğüm vs bu tarz birşeyler düşünüyorum. Hala tema olayındayım yalnız :KK37:

Sağol canım. Evet içeriği hakkında fikrim oluştu. Evlenerek yeni bir şehre geldim burayı anlatan bir bölüm düşünüyorum, gezdiğim yerler, kişisel yazılarım arada karalamayı severim çünkü, katıldığım etkinlikler, günlüğüm vs bu tarz birşeyler düşünüyorum. Hala tema olayındayım yalnız :KK37:

Temasını sonradan değiştiremez misin, ilk başta uygulanabilen temalardan uygulasan..

Tekrar düzenim bozulmasın istiyorum o yüzden önceliği temaya verdim, ve hallettim bugün çok şükür :KK66:

Sen neler yaptın bir gelişme var mı pembeev?

Tekrar düzenim bozulmasın istiyorum o yüzden önceliği temaya verdim, ve hallettim bugün çok şükür :KK66:

Sen neler yaptın bir gelişme var mı pembeev?

Canım ben içeriğe öncelik veriyorum

Birkaç yazı hazırlamaya çalışıyorum şimdilik..

Hallettiğine sevindim:) , o kodlardan falan ben hiç anlamıyorum malesef

Son düzenleme:
ben de açtım daha yeni, aklıma esen konu başlıklarında yazdım-yazacağım, ama teknik konuda benim de destek almam lazım.. benim küçük kardeşim bsayar kurdu,o anlar belki ama faceden kafasını kaldırmıyor ki kendi sayfalarından..

şöyle ki ,
-ben hazır şablon değil kendi çektiğim ya da netten bulduğum bir fotoyu anasayfanın en üstünde büyük olarak istiyorum,nasıl yapabilirim,fotoyu en üste nasıl ortalayabilirim?
-fotoğraflara blog ismini nasıl yazıyorsunuz,hangi programda editliyorsunuz çektiğiniz fotoğrafı??
-ben bi de bi gadget istiyorum mesela , üst fotoğrafın altına bölümleri yazsın , misal anasayfa , ben kimim , sevdiklerim vs.. diye alt başlıklar açsın üst satırda sağa yanaşık şekilde..
-bir de mouse imleci hareket ettiğinde kuş muş bişeyler çıkıyor , yıldız falan oluyor mouse'u hareket ettirdiğinizde.. onun html kodu nereye yapıştırılıyor?

bende blog açtım. 10 gün filan oldu. aklıma gelen,güncel ne varsa yazıyorum. daha yolun başındayım. zamanda yol alıcaz inşallah :)

Ben de blog açmak istiyorum aslında ama sürekli bir şeyler yazamam diye açmıyorum. Boncuklarla takı falan yapıyorum. Bazen de öyle değişik şeyler yapıyorum işte aklıma geldikçe. :KK28: Acaba satış blogumu açsam diyorum ama nasıl oluyor hiç bilmiyorum. İnternette çok rastlıyorum bu bloglara. Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Ben de açtımmmm 2hafta oldu:KK12:. Çok zorlandım ya bende:KK25::KK53: yardımcı olabilirim elimden geldiğince

Nasil actigini anlatabilir misin ?bu konuda hicbir fikrim yok.yardimci olursan sevinirim.

önce bir gmail hesabı açıyorsun yani ben blogger kullandım onun gerekli. sonra adım adım ilerliyorsun zaten tasarım için yerleşim için şablonlar filan her şeyi. blog başlığı çok zor onu anlamış değilim ben google a yaza yaza buldum hazır bir şey, onun içine paintte blog adımı yazıp yerleştirdim. yeni kayıt a basıp yazmaya başlıyorsun. çok özet oldu ama anlatma konusunda pek yeteneğim yok sanırsam:26:

Üfürükten Prenses 2008'den beri yazıyorum.
Kafana takılan birşey varsa cevaplandırabilirim.
Tavsiyem içten ol,özgün ol ve istikrarlı ol.
Merhaba bende blog açmak istiyorum araştırma yaparken size denk geldim bana da yardımcı olur musunuz.Blog açarak insanlarla iletişim içinde olmak istiyorum birşeyler paylaşmak istiyorum insanlarla bu amaçla yola çıktım ama ne hakkında açacağımı bile bilmiyorum :110:

X