klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

selam bende araniza yeni katildim,,5 senelik evliyim,,3 senedirde bebek istiyoruz,,clomifeni denedim,,bende yanetki yapti,,sonra igne tedavisine basladik,,4 ay sonunda yani 7 hazirandada asilama oldum..genel bakis sorun yok gibi,,bende sadece tek yumurta cok iyi gelisiyor,,digerleri normal seyirde..iste 7 haziran ilk günümdü..bugun 8.günüm,,simdiye kadar kasiklarimda agrilar oldu..ikinci gunden beri sanki adet olacagim gibi kücük agrilar var..allahim sesimizi duysun..yardim etsin cok zor bu bekleyis..

selam bende araniza yeni katildim,,5 senelik evliyim,,3 senedirde bebek istiyoruz,,clomifeni denedim,,bende yanetki yapti,,sonra igne tedavisine basladik,,4 ay sonunda yani 7 hazirandada asilama oldum..genel bakis sorun yok gibi,,bende sadece tek yumurta cok iyi gelisiyor,,digerleri normal seyirde..iste 7 haziran ilk günümdü..bugun 8.günüm,,simdiye kadar kasiklarimda agrilar oldu..ikinci gunden beri sanki adet olacagim gibi kücük agrilar var..allahim sesimizi duysun..yardim etsin cok zor bu bekleyis..

merhaba fatma inş hayırlısıyla güzel haberlerini verirsin bize bende ikinci aşılamamı 9 haziranda oldum beklemedeyim hayrlısı bakalım senin ilk aşılaman mı benim ilk aşılamam da fena kasık ağrılarım vardı şu anda hiç bi ağrım yok rabbim dualarımızı kabul etsin inş.

merhaba..yeni üyeyim ama yıllardır takip ettiğim bir site geç kaldım ama burdayım:)ben 6 yıllık evliyim ve 2 düşüğüm oldu.bikaç tedaviden sonra ilk defa klomen ve ovitrelle tedavisi gördüm iğneden sonraki 8.günüm dayanamayıp test yaptım,pozitif çıktı gerçi iğnenin etkisiyle pozitif çıkması normal biliyorum ama bu durumda acaba 8.gün de artık iğnenin etkisi geçip hamile olma olasılığım var mıdır sabırsızlandığmın farkındayım ama anlayabiliyorsunuz değil mi.:)cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekürler.

bende ilk defa 7 haziran iğne oldum doktor iki tane yumurtam olduğunu söyledi baklım hayırlısı artık çok istiyorum umarım hepimiz en kısa zamanda muradımıza ereriz

ozzllemm999
merhaba

bende ilk defa 7 haziran iğne oldum doktor iki tane yumurtam olduğunu söyledi baklım hayırlısı artık çok istiyorum umarım hepimiz en kısa zamanda muradımıza ereriz

inşallah canım güzel haberalırız ama beklemek çok zor belirtimde yok gercı biraz belim ağrıyo okadar sende bi değişiklik varmı hissetiğin?

Aslında sen bi test yapsan derim çünkü 12.gün test yapmamı söylemişti doktorum senin şimdiden belli olmuştur cnm.sonucunuda yazmayı unutma:)

Aslında sen bi test yapsan derim çünkü 12.gün test yapmamı söylemişti doktorum senin şimdiden belli olmuştur cnm.sonucunuda yazmayı unutma:)

bende bugün dr uma gitcem hormon testi yapıp çatlatma tedavisine başlıcaz.1 yıldır çocuk için uğraşıyorum.bütün tetkikleri yaptırdım ben ve eşim.rahim filmi,sperm testi hepsini herşey çok güsel diyor dr.fakat bir türlü hamile kalamıyorum.artık çok düşünmekten gece uykularım kaçıyor.önce hap ile 1 ay,daha sonra iğne ile.31 yaşındayım ve dr daha fazla süreci uzatmayalım diyor.bunlarıda yapalım olmas ise aşılama yapacağını söledi.aklım çok karıştı.varmı benim gibi olanlar.ne olur yüreğime su serpin

mrb arkadaşlar bende 2 aydır tedavi görüyorum klomen ve menegon iğne kullandım ardından çatlatma iğnesi ve bu ay 4 yumoş oluşmuş 6 kasımda adet olmam gerekiyordu olmadım benim merak ettiğim tedavi sırasındada adette gecikme olabilirmi Allahım inş hamileyimdir Allah isteyen herkese versin anneliik duygusunu bizde yaşayalım

mrb arkadaşlar bende 2 aydır tedavi görüyorum klomen ve menegon iğne kullandım ardından çatlatma iğnesi ve bu ay 4 yumoş oluşmuş 6 kasımda adet olmam gerekiyordu olmadım benim merak ettiğim tedavi sırasındada adette gecikme olabilirmi Allahım inş hamileyimdir Allah isteyen herkese versin anneliik duygusunu bizde yaşayalım

merhaba canım ben de geçen ay ilk defa klomen ve ovitrelle oldum bu ayın 1 inde adet olmalıydım idrar yaptım negatif çıktı sonra idrar kesin bilgi vermiyor diye bekledim 5 in adet oldum çok üzüldüm...:KK43: burada yazılanları okuyunca daha çok korkuyorum sanki keşke bu tedavilerden geçip hamile kalanlar bizlere yardımcı olsalardı.:KK43: bu arada doktora dün gittim klomen verdi haftaya tekrar gideceğim doktora...

CANIM Allah yardımcımız olsun rabbim isteyen herkese versin bugün ayın 12 BEN HALA ADET OLMADIM TESTTE YAPTIRMAYA KORKUYORUM YA YİNE OLMAZSA DİYE AMA TEDAVİ SIRASINDA ADET DÜZENLİ OLUR DİYE DUYDUM NE KADAR DOĞRU BİLMMİYORUM

merhaba canım ben de geçen ay ilk defa klomen ve oldum bu ayın 1 inde adet olmalıydım idrar yaptım negatif çıktı sonra idrar kesin bilgi vermiyor diye bekledim 5 in adet oldum çok üzüldüm...:KK43: burada yazılanları okuyunca daha çok korkuyorum sanki keşke bu tedavilerden geçip hamile kalanlar bizlere yardımcı olsalardı.:KK43: bu arada doktora dün gittim klomen verdi haftaya tekrar gideceğim doktora...

canım ben bugün idrar testi yaptı sonuç pozitif çıktı 2. ayda tedavim çok şükür yanıt verdi sen klomenle beraber menegon iğne kullanmadınmı ben kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum rabbim inş seninde yüzüne güler

canım ben bugün idrar testi yaptı sonuç pozitif çıktı 2. ayda tedavim çok şükür yanıt verdi sen klomenle beraber menegon iğne kullanmadınmı ben kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum rabbim inş seninde yüzüne güler

canım ben sadece klomen kullandım 5 gün yani doktorum öyle verdi ...çok sevindim canım benim inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın bana da dua et :) pazartesi tekrar ovitrelle vurundum 2. kez ancak bu ay sağ tarafta bir tane yumurtam varmış sağlıklı...bakalım inşaallah geçenn ay 5 gün gecikince çok umutlanmıştım şimdi kendimi tutuyorum canım sen adetten kaç gün sonra yaptın idrarı, bir de senin yumurtalar ne durumdaydı?

canım ben sadece klomen kullandım 5 gün yani doktorum öyle verdi ...çok sevindim canım benim inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın bana da dua et :) pazartesi tekrar ovitrelle vurundum 2. kez ancak bu ay sağ tarafta bir tane yumurtam varmış sağlıklı...bakalım inşaallah geçenn ay 5 gün gecikince çok umutlanmıştım şimdi kendimi tutuyorum canım sen adetten kaç gün sonra yaptın idrarı, bir de senin yumurtalar ne durumdaydı?

canım benim tedavide 4 yumurta oluştu sağlıklıydı adetten 8 gün sonra idrar testi yaptım çıkmıycağını bilşiyodum çünkü her ay hayal kırklığı yaşıyordum ama ummadığım zamnda Rabbim yüzümüze güldü inşş çok dua ediyorum sana ve bütün isteyenlere versin Allahımm çok kötü bişey bunu yaşamayan bilemez kimsenin ellerini boş çevirmesin inşş tez vakitte senden güzel haberler bekliyoruz hayırlısıyla:)

Herkese selam :KK16:
Bu ay ben de ovulasyon takibi yaptırıyorum.
Eşimde ve bende hiçbir sıkıntı yok çok şükür.
Bu ay doktorum takip yapıyor.
İlk kez klomen kullandım, regl 5. günü günde 1 tablet kullandım, toplam 5 gün...
Bal - Tarçın - Çörekotu kürü de uyguladım bu ay.
10. günümde 21.4 mm ve 18.4 mm kaliteli yumurtalarım oluştu solda.
Doktorum çok beğendi, günde 1 klomen kullanmana rağmen çok iyi oluşmuş yumurtaların dedi, ikiz ihtimalinden bile bahsetti.
12. günümde 24 mm ve 26 mm'e ulaştı yumurtalarım ve ben o gün Ovitrelle iğne vuruldum.
O akşam ve gün aşırı çalışmalarımız oldu, halen de devam ediyor. Bakalım sonuç ne olacak, heyecanla bekliyorum
:KK31:
Ateş, ovu ve beraberlik tablom da şöyle;

http://www.fertilityfriend.com/home/4012bb/
My Ovulation Chart

My Ovulation Chart

Eğer adet olursam önümüzdeki aya doktorundan çatlama iğnsi isticem inşallah olurum aranızda çatlatma iğnesi olupda hamile kalnan varmı BİLGİ VERİN

Eğer adet olursam önümüzdeki aya doktorundan çatlama iğnsi isticem inşallah olurum aranızda çatlatma iğnesi olupda hamile kalnan varmı BİLGİ VERİN

Mrb buse ben kullanitorum 5 aydir ama hicbir yarari yok sen ne zamandir cocuk iztiyorsun

bende klomen kullanmaya başladım dün ilk günümdü çatlatma iğnelerini nasıl oluyornereye vuruluyor bilgi verirmisiniz acaba klomen kullanıpta eğer çatlama olmazsamı iğneye geçiliyor[/QU
bende kılomen kullandım doktorum yumurtlama tarihimi hesapladı o tarihte gitttim yumurtama baktı 21m. olmuştu iyi dedi çatlatma iğnesi yaptı üç gün ilişkiye girin dedi iğneyi vurdurman şart yoksa klomenin bi anlamı kalmaz iğnede koldan vuruluyor aşı gibi hissetmiyorsun bile

X