klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

Bende de fazla bi belirti yok sadece arada adet olacakmisim gibi sancim oluyor ama goguslerde hiçbir hassasiyet yok. Belirtiler herkeste aynı sonucu vermiyor geçen ay kasiklarim çok agriyor du çok umitlenmistim ama olmadı. yani canım bence hiç takma kafana gününü bekle Allah büyük
haklısın cnm haklısın da ah kendime laf anlatabilsem.. beklemek çok kötü önümüzdeki hafta kan testi yaptırsak belli olur mu ki en azından umutla beklemiş olmam
İğneden sonra 15.gün genelde çıkıyor sen ne zaman yapmistin igneyi

Ben de 2 mayısta oldum. E daha çok yeni hemen belirti bekleme inşallah olmuştur canım bana müjdeli bi haber verirsin:KK68:
ay keşke önce senden duymak isterim güzel haberi daha öncede yaptırdın bir tane olmadı ikincisi daha stresli rabbim önce tüm anne olmak isteyenlere sonra sana sonra bana versin inşallah

erkenden umutlanmak istemiyorum canım. sen ne zaman yapmayı düşünüyorsun

benimde 32 günde bir oluyor genelde. yani 16 nisan gibi. ben bugün yaptım ama negatif çıktı. 2-3 gün önce yaptıklarım silik çıkmıştı. iğnenin etkisinden demek ki. 5 gün var işte bi umut beklemedeyim.

benimde 32 günde bir oluyor genelde. yani 16 nisan gibi. ben bugün yaptım ama negatif çıktı. 2-3 gün önce yaptıklarım silik çıkmıştı. iğnenin etkisinden demek ki. 5 gün var işte bi umut beklemedeyim.
inşallah çıkarda ümitlerimiz boşa gitmez canım. sabırsızlanıyorum bende

benim de 14 ü gibi inşallah gelmezde olumlu sonuç alırız canım.

Canlarım aksam iğnemi vurulcam ama doktor bana hap vermedi bide su gün test yap demedi adetim düzeni değişti gecen ay 10 gün erken oldum. Kac gün sonra test yapmalıyım bide bana 36 saat maat demedi Nabalım

Canlarım aksam iğnemi vurulcam ama doktor bana hap vermedi bide su gün test yap demedi adetim düzeni değişti gecen ay 10 gün erken oldum. Kac gün sonra test yapmalıyım bide bana 36 saat maat demedi Nabalım

doktor bana iğneyi vurulduktan sonraki gün ve daha sonra gün aşırı ilişki önermişti. ve adet günüme yakın kan testine çağırdı. idrar testlerine güvenme çünkü iğnenin etkisiyle pozitif çıkabiliyor bi süre. en iyisi adet günün gecikirse sonraki gün kan testi yaptırman.

X