klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

valla bende cumartesi kan testi yaptırdım test sonucuna guvenemem dıye olumlu birşey yok malesef bende de zaten pazarda regl oldum.kısmet değilmiş nabalı.şimdiki süreç nasıl olucak peki?
Benim bu 4. Klomen catlatma ignesi tedavim olucak iste. Onceden hep gunde 2 iciyodum bu kez 4e cikardi klomeni. Cunku artik bu tedavideki son sansim. (Klomen tedavisindeki). Doktor bana 2 secenek sundu ya bu tedaviye devam dedi yada asilama dedi. Bende asilamayi erken buluyorum daha bi muddet erteledim. Son kez deniyelim klomeni dedim bidaha 1 sene kafami topliycam dedim olur dedi olmazsa o zaman zarfinda dusunuruz asilama dedim. Yoruldum artik karacigeri cok yoruyor dedi doktor hormon ilaclari. Oyuzden bedenen ruhen dinlenicem. İnsallah ki bu son tedavi tutarda..ahh ahhh kismet! :KK43:

Merhaba kızlar .9kasimda catlama iğnesi oldum ve bugün sabah saat 7 8 gibi sol kasigimda ağrı vardı. Aynı zamanda sanki belirgin birsey sert birsey var gibiydi.ama şu anda sol kasigimda herhalde bir agri kalmadı. Bu durum yumurta catladiginda anlamına mi geliyor Teşekkürler simdiden.

Merhabalar.
Ben de klomen arti catlama ignesi olup guzel haber bekleyenlerdenim. Kismet insallah olur. Kendimden biraz bahsetmek gerekirse polikistik over hastasiyim 1 senelik evliyim.ilk ay klomen tedavisi sonucunda saglikli yumurta gelismediginden catlama ignesi onermedi dr. İkinci ay iki tane yumurtam olustu biri 18 digeri 22 mm , bu sefer catlama ignesi verdi. Yaklasik 4 gun oluyor ignemi olali. 10 gun kadar sonra da gebelik testi yapicam. Hayirlisi insallah..
Ben de 2 yildir bekliyorum bebegimi ilk defa bu ay klomen kullandim gunde 2 tane. Insallah senin gibi tutar benimde. Hayirli olsun bebegin

İnşallah tutar , gonlunu ferah tut inancini yitirme bolbol dua et canim insallah isteyen herkese nasip olur
Insallah canim. Aramak cok zor rabbim düsmanimi evlatsiz koymasin. 2 kaybim var sebepsiz infertilite dedi dr 2 kayiptan sonra 1 yildir hamile kalamadim. Hsg cekindim yine yok. Bu ay klomenden umutluyum. Aslinda umutlu degilim ama umutlanmak istiyorum..

merhaba kızlar bende 19 aylık evliyim 5.ayımda hamile kaldım fakat 6 haftalıkken düşükle sonuçlandı tekrar hamile kalamadım bu ay doktora gittim klomen ve çatlatma iğnesi verdi arlık ayında başlıycam bakalım inşallah Rabbim hepimizin yardımcısı olurda alırız bebişlerimizi kucağımıza....

selam arkadaslar,
bende eskiden bu sayfaları hep takip ederdim,sizlere biraz moral olmak için yazmak istedim bende pko luyum,suan 4 aylık hamileyim kızlar ilk klomen+ovitrelle kullandıgımda hamile kaldım hiç umudunuzu kaybetmeyin inş.ALLah gönlünüze göre versin
Merhaba cnm idrarda kacinxi gun pozitifi gordun

Arkadaşlar re bu konuda fikri olan varsa paylaşırlar çok mutlu olurum?? Catlatma ignesinden sonra yumurtanın 36 saatten çok daha gec çatlama ihtimali varmidir??

Arkadaşlar re bu konuda fikri olan varsa paylaşırlar çok mutlu olurum?? Catlatma ignesinden sonra yumurtanın 36 saatten çok daha gec çatlama ihtimali varmidir??
Canim oncelikle hayirli olur insallah hakkinda... Benim bu konuyla ilgili bilgim olmamakla birlikte sadece fikrim var , o da drlarin yumurtanin gec catlama ihtimaline karsi zaten bir hafta boyunca gun asiri iliski onermesi

Canim oncelikle hayirli olur insallah hakkinda... Benim bu konuyla ilgili bilgim olmamakla birlikte sadece fikrim var , o da drlarin yumurtanin gec catlama ihtimaline karsi zaten bir hafta boyunca gun asiri iliski onermesi
tamam çok teşekkür ederim siz hani yolla nekadar zaman sonra hamile kaldınız?

Ben yaklasik 1bcuk sene olmayinca klomen tedavisi gordum , ilk ay olgunlasmadi yumuralarim , ikinci ay olgunlasan yumurtam catlatildi ve hamile kaldim :)
klomen artı çatlatma iğnesi değilmi? bu yöntemle 2. aymı hamile kadınız ayy inşşşş bizede nasip olurrrrrrr.. bebeğin yaklaşık 2 grammış çok güzel bişe yaaa:KK49: bizde 1 senedir olsun istiyoruz :)

klomen artı çatlatma iğnesi değilmi? bu yöntemle 2. aymı hamile kadınız ayy inşşşş bizede nasip olurrrrrrr.. bebeğin yaklaşık 2 grammış çok güzel bişe yaaa:KK49: bizde 1 senedir olsun istiyoruz :)
Ewet ewet klomen + catlatma iğnesi
:)) ewet daha cok minikk inşallah senin de en kısa zamanda olur. Yalnız drum beni yumurta takıbı ıcın 3 kez cagrdı aynı ay , 3. Cagırısında baktı kı olgunlaşmıs , hemen gıt ıgne ol dedi.. drun kontrolu de cok onemlı

Ewet ewet klomen + catlatma iğnesi
:)) ewet daha cok minikk inşallah senin de en kısa zamanda olur. Yalnız drum beni yumurta takıbı ıcın 3 kez cagrdı aynı ay , 3. Cagırısında baktı kı olgunlaşmıs , hemen gıt ıgne ol dedi.. drun kontrolu de cok onemlı
bizde bu ay öle yaptk 3 defa gittim dra klomen çatlatma iğnesi sonra ya ilişki ya aşılama demişti biz ihtimal daha yüksek olsun diye aşılama yaptırdık.. belki fikrin vardır doktor sonra ultrasyonla yumurtanın çatlayıp çatlamadığını görebiliyomu :))

bizde bu ay öle yaptk 3 defa gittim dra klomen çatlatma iğnesi sonra ya ilişki ya aşılama demişti biz ihtimal daha yüksek olsun diye aşılama yaptırdık.. belki fikrin vardır doktor sonra ultrasyonla yumurtanın çatlayıp çatlamadığını görebiliyomu :))
Yok canım ya catladıgını goremıyorlar.artık bıraz sabırlı olup çift cızgıyı bekliyceksin :)

Catlamazsa kıste donusuyor onu soyluorlar zaten

X