klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

ebrar_5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
79
1
Arkadaşlar kafam atamıyorum yardım edin 2,5 yıldır evliyim ve bebek istiyorum klomen kullandım bu ay 2 tane yumurtam gelişti biri 17 m diğeri 18 m ve 03.05.2012 tarihinde çatlatma iğnesi oldum overlite dr. 36 saat sonra ilişkide bulunun dedi bizde bulunduk ve gün aşırı ilişkide bulunduk sizce hamile kalabilecek miyim içim tuaf bir his var yardım edin iğne olupta gebe kalan var mı ne olur yardım edinn bana bebeğim gelecek mi sencee ve bu şekilde hamile kalanlar ne zaman test yaptınızz lütfennn ? ve hamilelik belirtileri neler ne olur kafamda soru soru yoruldumm ?

Son düzenleme:
slm umarım cevap veren olur bende aynı durumdayım 24 nisanda çatlatma iğnemi oldum...bu gün 29.günüm adet olmadım ama klomenle hep 30 günde olmuştum daha önce o yüzden 30-31 günü aşacakmı bakıyorum. hafif sancılarım var 2 idrar testi yaptım olumsuzdu ama leke dahil bişi gelmedi...kafam karışık bekliyorum:18:

slm umarım cevap veren olur bende aynı durumdayım 24 nisanda çatlatma iğnemi oldum...bu gün 29.günüm adet olmadım ama klomenle hep 30 günde olmuştum daha önce o yüzden 30-31 günü aşacakmı bakıyorum. hafif sancılarım var 2 idrar testi yaptım olumsuzdu ama leke dahil bişi gelmedi...kafam karışık bekliyorum:18:

öneclikle seni çok iyi anlıyorum ama şey diyor dr. iğneyi vurulduktan 10 ile 14 gün sorna test yapın diyorlar umarım hamişisndirr

öneclikle seni çok iyi anlıyorum ama şey diyor dr. iğneyi vurulduktan 10 ile 14 gün sorna test yapın diyorlar umarım hamişisndirr

umarım cnm .. iğneyi yaptırdıktan sonraki 19. günüm az önce yine idrar testi yaptım negatif..karın ağrılarım arttı..normal adet sürecime göre bugün 30. gün klomen hep 30 günde yapardı adetimi normalde 28 günde olurken.sanırım bugün yine aynısı olucak sancılanıyorum..olmazsam yarın kan testine giderim..burayada yazarım..inşşş senin içinde hayırlı bi sonuç olur... bu ay yapmadığım kalmadı zaten dua-keçi boynuzu-soğan kürü-proxed plus-crınone jel-yumurta takibi-çatlatma iğnesi-kalça altında çift yastık pozisyonu-bukadarı geldi aklıma gerisi allaha kaldı..:KK16:

Arkadaşlar kafam atamıyorum yardım edin 2,5 yıldır evliyim ve bebek istiyorum klomen kullandım bu ay 2 tane yumurtam gelişti biri 17 m diğeri 18 m ve 03.05.2012 tarihinde çatlatma iğnesi oldum overlite dr. 36 saat sonra ilişkide bulunun dedi bizde bulunduk ve gün aşırı ilişkide bulunduk sizce hamile kalabilecek miyim içim tuaf bir his var yardım edin iğne olupta gebe kalan var mı ne olur yardım edinn bana bebeğim gelecek mi sencee ve bu şekilde hamile kalanlar ne zaman test yaptınızz lütfennn ? ve hamilelik belirtileri neler ne olur kafamda soru soru yoruldumm ?

canım merhaba ben daha önce pregly iğne vurulduktan 2 ay sonra hamile kaldım yani iğneyi vuruldum o ay kalmadım bıraktım kendı halıne sonrakı ayda olmadı ama bır sonrakı ay tek yumurta ıkızlerme hamıle kaldım fakat 3.ayımda düşük yaptım.Şimde bende klomen kullandım 10 gün ve ovitrelle oldum bu kez .bu sefer göbekten oldum iğneyi ve agrılarım oldu.
pregly vuruldugunda hıc agrım olmamıstı.bana 5 gun boyunca hergun ılıskı verdı bu doktor gecen senekıde aynı sekılde demıstı.bende okuyorum 36.saati ama herkese gore yumurta catlama olasılıgı değişiyor bence o yuzden ıgne adet oluncaya kadar gun asırı yapılması mantıklı zaten spremler hemen ölmüyor gun asırıdada olur kısmetse.
ben testimi adetim gecıkınce 2 gun sonra yaptım cıft cızgı gordum ama ınanamayıp doktora gıtmıstım ultrasonla bakmıstı sonra gormustu oda.
şimdi aynı umutla yıne beklıyorum adetım 2 gun gecerse yıne test yapıcam

sen ılıskıde bulunduktan sonra belıne yastık koydun mu

umarım cnm .. iğneyi yaptırdıktan sonraki 19. günüm az önce yine idrar testi yaptım negatif..karın ağrılarım arttı..normal adet sürecime göre bugün 30. gün klomen hep 30 günde yapardı adetimi normalde 28 günde olurken.sanırım bugün yine aynısı olucak sancılanıyorum..olmazsam yarın kan testine giderim..burayada yazarım..inşşş senin içinde hayırlı bi sonuç olur... bu ay yapmadığım kalmadı zaten dua-keçi boynuzu-soğan kürü-proxed plus-crınone jel-yumurta takibi-çatlatma iğnesi-kalça altında çift yastık pozisyonu-bukadarı geldi aklıma gerisi allaha kaldı..:KK16:

tedevin hayırlı olsun canm, umarım hamile kalırsın hayırlısıyla... ben 3 defa kullandım klomen ve çatlatma iğnesini olmadı :KK43: 2,5 aydır sadece glucophage kullanıyorum. hazirana kadar olmazsa rahim filmi çektirmemi isteyeceğini söylemişti doktorum... Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar...

selam arkadaslarım ben bir PCO lu klomen annesiyim, bebeğim 11 aylık. klomeni ayda 5 gün kullanıyordum , 5. ayda hamile kaldım ama hamilelik aklımın ucundan gecmedi çünkü adetimi bekliyordum sivilcelerim çıkmıstı kasıklarım belim agrıyordu... ama bebişim orda yerine yerleşmiş haberim yokmuş :) Allah size de nasip etsin. o zamanlar hastanede çalıştıgm için arkadaşlar illa test yapalım dediler sadece 2 günüm gecmişti, idrardA baktık pozitif, inanmadım ben bu bozuktur dedim tekrar idrarda baktık yine pozitif kendimden gectim bi baktım arkadasım kanımı almış bile,,, sonuç: beta hcg : 897,5... sadece size önereceğim biliyorum cok zor ama fazla düşünmeyin oluruna bırakın kafanızı rahat bırakın ki sperm sağlıklı bir seklde yumurtaya yerleşsin... insallah hepiniz buraya yazarsınız ay hamiş oldum ayy bebişim oldu diyee... Allah yardımcınız olsn

herkese merhaba, uzun süredir sizi takip ediyodum ama kısmet bugüneymiş.ben de pko luyum. geçen ay ilk kez ovitrelle iğne oldum. bu ay klomen ve ovitrelle. iğneden 24 saat sonraki ilişkiden sonra ağrım oldu. komik gelicek belki size ama ilişkiden 2 saat sonra eşimi yataktan kalksın diye elinden çektim ve sancı başladı. iğneden 36 saat sonraki ilişkide de ağrı oldu.umut fakirin ekmeği ya belki hamile kaldım da tutunamadı diye düşündüm.benzer bir durumla karşılaşan ya da bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.sizleri tanımasam da aynı kaderi paylaştığımz için şimdiden seviyorum:)

Bend e aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim benimde bebegim olmuyo denemedigim yemedigim içmedigim bişey kalmadı son olarak kestane balı çörek otu tarçın karışımını denicem klomenide çok kullandım ama bi faydasını görmedim

herkese merhaba, uzun süredir sizi takip ediyodum ama kısmet bugüneymiş.ben de pko luyum. geçen ay ilk kez ovitrelle iğne oldum. bu ay klomen ve ovitrelle. iğneden 24 saat sonraki ilişkiden sonra ağrım oldu. komik gelicek belki size ama ilişkiden 2 saat sonra eşimi yataktan kalksın diye elinden çektim ve sancı başladı. iğneden 36 saat sonraki ilişkide de ağrı oldu.umut fakirin ekmeği ya belki hamile kaldım da tutunamadı diye düşündüm.benzer bir durumla karşılaşan ya da bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.sizleri tanımasam da aynı kaderi paylaştığımz için şimdiden seviyorum:)

Benim de 3 ay kadar önce çatlatma iğnesinden 1 gün sonra aynı şekilde ağrım olmuştu, doktoruma sorduğumda "yumurtan çatlamıştır, ağrı ondandır" demişti... belki seninde yumartan çatladığı için ağrıyordur. Umarım hamile kalırız sağlıkla, mutlulukla....

kızlar merhaba.. aranıza bugün katıldım konunuz bana çok uygun çünkü... bende ilk ay sansa hamis kalıp düsük yapanlardanım ama düsükten sonraki 4. ayım olmasına ragmen olmadı işte. 1yıllık evliyim henüz ama ben dr.bir yıldır korunmuyoruz olmuyor diye kandırdım:) oda klomen+otroville igne verdi oldum 36 saat ve sonrasında 12 saat sonra işilki dedi adet olursan eger 3.günü gel dedi kalan zamandada gün aşırı ilişki... ben biraz arastırdım bu konuları ilk iğneden hamiş olan yok denecek kdr az ama kısmet allahım yazarsa olur belki bir sebebe ihtiyacımız vardır... yanlız iğne bana asırı sızı ve bıçak kesiği gibi acı verdi ve akıntıyla karısık kan pembemsi... sizdede oluyormu sormak istedim... bol hamişli günler diliyorum..

ben de şu pko denen uyuz şeyi araştırdıkça deli oluyorum artık. adetlerim düzenli ama saçlarım feci dökülüyo, erkek gibi çenem,bacaklarım kıl doldu. 50 kiloyum ama vücuduma göre kocaman yağlı bi karnım var. 6 ay diane35 kullandım.hamilelik için bıraktım. geçen ay ovitrelle , bu ay klomen + ovitrelle. gene tık yok. aynı tas aynı hamam. pko da görülen insülin direnci için glucophage diye bi ilaç kullananlar varmış ve 1-2 ayda hamile kalanlar. ama acayip iştah kesip kilo verdiriyomuş. zaten iştahsızım ben. bendeki belirtilere bitkisel önerisi olanlar ve bu ilacı bilenlerin tavsiyelerine ihtiyacım var.bir de doktorumun özel muayenehanesi vardı, para yetiştiremedim. istanbulda doktor arıyorum yardımcı olur musunuz??

benim çatlatma iğnesinden sonra 16.günüm bugün,13.gün idrar testi yapmıştım negatifti,şimdi ne adet ne de gebelik belirtisi var.kist mi oldu acaba bi fikriniz var mı kızlar?

bende klomen kullanmaya başladım dün ilk günümdü çatlatma iğnelerini nasıl oluyornereye vuruluyor bilgi verirmisiniz acaba klomen kullanıpta eğer çatlama olmazsamı iğneye geçiliyor

bende klomen kullanmaya başladım dün ilk günümdü çatlatma iğnelerini nasıl oluyornereye vuruluyor bilgi verirmisiniz acaba klomen kullanıpta eğer çatlama olmazsamı iğneye geçiliyor

doktorun yumurta takibini yapıp çatlatma iğnesi veriyor. göbekten yapılması en etkilisiymiş. yaptırdıktan sonra 3 gün çok önemli. sık sık ilişki öneriyor doktorlar. Allah şifa versin.

doktorun yumurta takibini yapıp çatlatma iğnesi veriyor. göbekten yapılması en etkilisiymiş. yaptırdıktan sonra 3 gün çok önemli. sık sık ilişki öneriyor doktorlar. Allah şifa versin.

teşekkür ediyorum allah hepimize şifa versin ben iğnelerden korkuyorum.acaba çok ağrıyormudur.

selam arkadaslarım ben bir PCO lu klomen annesiyim, bebeğim 11 aylık. klomeni ayda 5 gün kullanıyordum , 5. ayda hamile kaldım ama hamilelik aklımın ucundan gecmedi çünkü adetimi bekliyordum sivilcelerim çıkmıstı kasıklarım belim agrıyordu... ama bebişim orda yerine yerleşmiş haberim yokmuş :) Allah size de nasip etsin. o zamanlar hastanede çalıştıgm için arkadaşlar illa test yapalım dediler sadece 2 günüm gecmişti, idrardA baktık pozitif, inanmadım ben bu bozuktur dedim tekrar idrarda baktık yine pozitif kendimden gectim bi baktım arkadasım kanımı almış bile,,, sonuç: beta hcg : 897,5... sadece size önereceğim biliyorum cok zor ama fazla düşünmeyin oluruna bırakın kafanızı rahat bırakın ki sperm sağlıklı bir seklde yumurtaya yerleşsin... insallah hepiniz buraya yazarsınız ay hamiş oldum ayy bebişim oldu diyee... Allah yardımcınız olsn

inşallah canın bende klomen vurundum 5 ay falan ama olmadı doktor tüp bebek diyo benimde ona gücüm yetmiyo inşallah allah kimseye aratmasın

benim çatlatma iğnesinden sonra 16.günüm bugün,13.gün idrar testi yapmıştım negatifti,şimdi ne adet ne de gebelik belirtisi var.kist mi oldu acaba bi fikriniz var mı kızlar?

geçen ay bende klomen çatlatma iğnesi oldum bende adetime yakın 2 sefer test yaptım negatif çıktı.ve nitekim hastalandım.yarın gene klomene başlıcam.hayırlısı inş.bendede aynı yaa ağrı falan belirti yoktu sadece çok akıntım olmuştu.

öncelikle merhaba bende aranıza bugün katıldım.3 yıllık evliyim bir buçuk yıldr çocuk istiyorz nasip olmadı. 6 aydr tedavi görüyorum.konuya gelince bende klomen kullandım ve akabinde çatlatma iğnesi yaptırdım ve iki gün sonrada aşılama bugün altıncı günüm beklemedeyim hakkımızda hayırlısı olsun.

X