6 haftalık hamileyim,bebek yok,kese gerekenden kuçuk:((haftaya kürtaj

bende 6.haftada senin gibiydim sonra 8.- haftada gördük keseyi. 10.haftada kalp atışını gördüm
bebeğinin durumu nasıl oldu bu arada? bende diğer arkadaslar gibi acele etmemen gerektiğini yazıcaktım.
başlangıçta benim durumumda kritik görünüyordu bebek sata göre çok ama çok küçüktü herkes moralimi bozdu bebeğin normal değil diye
bekledim uzunca zaman doktora gitmedim sabrettim en son bi baktım satla aynı haftaya gelmiş bebeğim büyümüş ve sapasağlam.
moralini bozma başka doktorlarada git.

canım benim arkadaşımda aynı senin yaşadıklarını yaşadı hatta doktor hadi yatta bebeği alalım dedi kese bozulmuş dedi ama arkadaşım istemeyince o zaman beta hcg takibi yapalım dedi şimdi dünya tatlısı bir kızı var... bu arada bende hamileyim sat:10 nisan bu tarihe göre benimde 6 haftalık olmam gerekiyor ama beni hcg daha iki gün önce pozitife döndü Dr. arkadaşım var o bana geç döllenme olmuştur hiç canını sıkma dedi düşün 14 mayısta baktırdığımda negatifti...

ilk haftalarda vajinadan baktırma taraftarı değilim.bende de aynı sorun oldu. önce kese görünmüyor dedi, sonra boş gebelik dedi ta 8. haftaya kadar bekledim vajinadan baktırmadım ki doktorum da bakmak istemedi zaten düşük nedeni olur diye. 8. haftada duyduk kalp atışlarını. bir hafta bir yıl gibi geliyor seni çok iyi anlıyorum ama biraz daha bekle derim. Bende de geç döllenme olmuştu. Hala da gelişimi birkaç hafta geri, ama çok şükür bir sıkıntı yok.son aylara doğru toparlar kendini diyor doktorum. Allah yardımcın olsun.

kızlar benimde altıncı haftada alttan ultrasonda bell,i olmadı yaa hyedinci haftada da alttan ultrasonda kalp atımını duyduk yani

arkadaşlar hepinize geçimiş olsun.BENDE AYNI DURUMDAYIM MORALİM ÇOK BOZUK AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.BEN POLİKİST HASTASIYIM ARA ARA ADET DÜZENSİZLİĞİM OLUYODU.EN SON ADETİM 18 NİSANDI.BEN 27 MAYISTA KAN TESTİ İLE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM BİR SEVİNÇ ANLATAMAM.29 MAYISTA DR GTTİM DR HAFTAYA GEL DEDİ HAFTAYA GTİM KESE GÖRÜNDÜ.27 HAZİRAN YANİ BUGÜN BAŞKA Bİ DR GTTİM DR KAÇ HAFTALIKSIN DEDİ BENDE NORMAL OLARAK 10 DEDİM UTROSANA SOKTU AMA YÜZÜ DEĞİŞTİ YOK SEN 10 HAFTALIK DEĞİLSİNDEDİ.VAJİNAL MUAYEENE ETTİ KESEYİ GÖRDÜ BEBEK FASÜLYE TANESİ KADAR VE 6 HAFTALIK DEDİ.HAFTAYA YİNE GEL DEDİ.ŞİMDİ ÇOK KÖTÜYÜM DR GEÇ GEBELİK OLABİLİR DEDİ ÜZÜLME DEDİ.AMA BEN ÇOK KÖTÜYÜM AKLIMA NELER GELİYO ANLATAMAM.LÜTFEN BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUN.

arkadaşlar hepinize geçimiş olsun.BENDE AYNI DURUMDAYIM MORALİM ÇOK BOZUK AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.BEN POLİKİST HASTASIYIM ARA ARA ADET DÜZENSİZLİĞİM OLUYODU.EN SON ADETİM 18 NİSANDI.BEN 27 MAYISTA KAN TESTİ İLE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM BİR SEVİNÇ ANLATAMAM.29 MAYISTA DR GTTİM DR HAFTAYA GEL DEDİ HAFTAYA GTİM KESE GÖRÜNDÜ.27 HAZİRAN YANİ BUGÜN BAŞKA Bİ DR GTTİM DR KAÇ HAFTALIKSIN DEDİ BENDE NORMAL OLARAK 10 DEDİM UTROSANA SOKTU AMA YÜZÜ DEĞİŞTİ YOK SEN 10 HAFTALIK DEĞİLSİNDEDİ.VAJİNAL MUAYEENE ETTİ KESEYİ GÖRDÜ BEBEK FASÜLYE TANESİ KADAR VE 6 HAFTALIK DEDİ.HAFTAYA YİNE GEL DEDİ.ŞİMDİ ÇOK KÖTÜYÜM DR GEÇ GEBELİK OLABİLİR DEDİ ÜZÜLME DEDİ.AMA BEN ÇOK KÖTÜYÜM AKLIMA NELER GELİYO ANLATAMAM.LÜTFEN BENİM GİBİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUN.

tatlımmm lütfen kendini üzme.geç döllenme olmuştur.o zaman hafta olarak geriden geliyorsun.arkadaşımdada öyle olmuştu.şimdi 2 aylık sağlıklı bire oğluşu var.Allah yardımcın olsun inşallah.

canım benim ya hiç telaş yapma arkadaşın dediği gibi geriden geliyo olabilir yani geç döllenmede olabilir iyi düşünelim benim bebişte 1 hafta geride üzülme haftaya da büyük ihtimal kalp atışını duyacaktır doktor ama bak duyulmazsada üzülme benim yedi haftayı geçtikte öyle duyduk hadi hakkında hayırlısı...

Arkadaşlar benim hesaplama göre 6+3 haftalığım adet tarihime göre doktorum 5 haftalık dedş kesem 16.4 mm ama kalp atışını duymadık alttan bakarsak gözükebilir dedi Bnde kabul etmedim Bi hafta sonra gel dedi boş gebelikten korkmuyorum kesem Bi hafta öncesine kadar iki 3 kati olmuş geçen hafta 5.5 mm di sizce boş gebelik olabilir mi kalp atışı için karından muane için erken mi kesem 20 mm olmuş bugün kesem büyüyor büyümesi normal mi ama Bebek yok

X