Istanbul'da En Iyi Göz Hastanesi hangisi?

N e V a

Le chemin est long, la victoire est sûre. 🍃
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2011
13.285
12.785
Selam bayanlar. Esimle ben istanbulda lazer yaptirmak istiyoruz. Ama karar veremedik neresi olacagina..Daha dogrusu istanbul da hic bir yeri bilmiyoruz ve hic bir yakinimizda yok.. O yuzden buraya konu actim. Memnun kaldiginiz hastahane var mi ? Bana nereyi onerirsiniz ? Bu arada fransa da yasiyorum.Yardimci olursaniz sevinirim..​

canım anatolia göz hastanesi çok iyi bir hastane,tavsiye ederim.

Tskler canim. Acibademi cok onermisler esime orayi arastirdim pek bir fikir alamadim dogrusu. Uygun fiyat ve kaliteli bir operasyon olmasini istiyoruz

dünya göz hastanesini iyi diye duydum ama bilemem tabii:KK34:

kızım ataköy dünya göz de ameliyat oldu.altunizade şubesinde de rutin kontrollerine gidiyoruz.gözlük kullandığı için.bence yeterli bir hastane.sistemlerinde bazen aksaklıklar oluyor ama dr lar çok iyi.tavsiye ederim.

Tskler kizlar cevaplariniz icin. Dunyagozu bende duydum ama emin olamadim..

türkiye hastanesi mehmet çakır'ı öneririm
bu konuda en iyilerden biri

Son düzenleme:
istanbulu bilmem ama ankara dünya göz hastanesini tavsiye edebilirim,ben orda oldum lazer 2 sene oldu simdilik bir sorunum yok olmaz INSALLAH ALLAHA SÜKÜR:KK16:

Tam konusuna dusmusum. Ben de bu yaz ABD'den Istanbul'a gelip lazerle goz ameliyati olmayi dusunuyordum.
Dunya goz hastanesi iyi diye duymustum. Doktorlardan da Nusret Bas'i cok oneriyorlar. Ama bu doktorun nerde calistigini bilmiyorum, yurtdisina filan da gidiyormus, nerde oldugunu bilen soylesin lutfen. :)

iyi hastahaneden ziyade iyi doktor arayın,
ben istanbul kartaldan özer kavalcıoğlunu öneririm.

Dünya göz hastanesının tum subelerı ve şuanda kampanyada lazer amelıyatları dua edelım kı lazer amelıyatına uygun olsun retınanız.

iyi hastahaneden ziyade iyi doktor arayın,
ben istanbul kartaldan özer kavalcıoğlunu öneririm.

Ah canim doktorum benim, Kizilay'dan degil mi?
Ben Kartal'da oturuyordum, kendisi benim goz doktorumdu. Ben ona cocukken asiktim yaa, hem cok yakisikli hem cok nazik bir beyefendiydi. :KK1:
Lazer ameliyati yaptigini bilmiyordum. Ona gozlerimi seve seve emanet edebilirim.
Soyledigin icin tesekkurler.

Babam 80 yaşında
Her iki gözünden yeni lazer ameliyatı oldu
Dünya göz hastanesi etilerden prof dr kazım devranoğlu yaptı
çok memnun sonuctan

merhaba bundan yaklasik 8,9 yil önce istanbul göz hastanesinde lazer ameliyati oldum.ilerlemis miyop ve astigmat vardi gözlerimde gözlüksüz bir hayat hayaldi benim icin..doktorumdan ve hastaneden cok memnun kaldim,doktorumun ismini hatirlamiyorum ama mükemmel görüsümü ona borcluyum,bu hastaneyi tavsiye ederim canim.

Dunya gozu herkes oneriyor ama esim acibademde lazer olan arkadasina sormus oda cok memnunmus oda orayi arastiralim diyo iyi bir doktoru nasil bulabilirim ki :26:

Kizlar herkes dunya gozden memnu galiba. Karar verdim dunya gozde muane olmaya fakat bana iyi bi doktor onerirmisiniz? Lutfen yardim edin cok onemli benim icin. Iyi bi doktor bulmamda yardimci olursaniz cok sevinirim..

X