Maske Tarifleri Bildiğiniz güzellik sırları

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
ŞİATSU VE STREÇİNG
Şiatsu kaslardaki gerginlikleri ve sertlikleri giderir, kasların esnekliğini, bükülebilirliğini artırır, yorgunluğu
geçirir. Streçing kasları uzatır, kan dolaşımını olumlu yönde etkiler, kasları güçlendirir ve kaslara daha bir
kıvraklık kazandırır. Her ikisi birden yapılınca birbirlerini tamamlarlar. Birbirlerinin etkinliğini artırırlar.
Sonuç elde edilecek yararın çoğalmış olmasıdır. Temelde şiatsu'nun amacı gerginlikleri gidermek ve
yorgun kaslara esnekliğini, eğilip bükülebilirliğini yeniden kazandırmaktır.
Streçing kasları daha da güçlendirir, eğilip, bükülebilirliğini, esnekliğini artırır. Streçing bir yandan da
eklemlerin hareket alanını çoğaltır ve hareketleri kolaylaştırır. Streçing yavaş ve nefesle uyumlu olarak
yapılmalıdır. Kasların uzatıldığı duruşlar bu bölümde belirtildiği süre kadar sürdürülmelidir.
Bu egzersizleri yapmak için hiç bir alet ya da herhangi özelliği olan bir mekâna ihtiyaç yoktur. Üç dakika
burada, beş dakika orada, aklınıza geldikçe ya da kendinizi biraz yorgun ve gergin hissedince bunları
yapmanız son derece yararlı olacaktır. Eğer bunları yapmak için özel bir zaman ayırma imkanım
bulamaz ya da belirli bir yer ayarlayamazsanız biç olmazsa banyodan ya da duştan çıktıktan sonra
birkaç dakikanızı bunlara ayırın. Yatmadan önce veya işinize kısa bir ara verince günlük yaşamınızın
birkaç dakikasını şiatsu ve streçing'e ayırın.
Burada bedenin her bölümü için öneriler vardır. Tekniği öğrendikten sonra her gün yalnızca bir veya iki
bölüme şiatsu yapmayı ve öteki bölümlere bir sıra içinde sırası geldikçe şiatsu yapmayı uygun görmüş
olabilirsiniz. Zamanla yorgunluğun ve gerginliğin biriktiği yerlere şiatsu yapmak günlük yaşamınızın son
derece doğal bir parçası olacaktır.
Not: Tersi önerilmedikçe her öneri önce sol yana sonra sağ yana
uygulanmalıdır.

YÜZ
l—Göz yuvası içindeki noktalara, önce yukarıdakilere sonra da aşağıdakilere
olmak üzere üç parmak basıncı uygulayın. Sonra parmaklarınızı
kaldırmadan o noktaları yavaş yavaş dışa doğru kaydırın. Sonuncu noktada

on saniye süreyle parmaklarınızı böylece tutun. Daha sonra basıncı kesin. Birden dörde kadar olan
bütün maddelerdeki önerilerde iki yana birden aynı zamanda bastırın.

2— Şakaktaki noktalara üç parmakla bastırın. Sonra deriyi birinci maddede anlatıldığı gibi yana doğru
çekin.

Eki Görüntüle 414930
3-Burnun iki yanındaki noktalara üst üste bindirdiğiniz işaret ve orta parmaklarınızla bastırın. Sonra deriyi
bu noktalara doğru on saniye süreyle çekin.

4— Alındaki noktalara ortadan başlayıp yanlara doğru üç parmakla bastırın. Sonra parmakları aynı nokta
üzerinde oynatarak deriyi gerin. Ağzın iki yanındaki noktalara da aynı şeyleri yapın
Eki Görüntüle 414931 Eki Görüntüle 414932
Siatsu dan gercekten cok etkilendim bundan sonra hergun yapicam.

1 adet orta boy salatalık ile yarım limonu robottan geçirin. suyunu süzün.
süzdüğünüz su + 1 tatlı kaşığı bal + 1 cay bardağı sütü karıştırın.

bittii :)
pamuk yardımıyla sürün, isterseniz biraz bekleyin sonra yıkayın.
sonra yine dolapta beklettiğiniz maden suyunu pamuk yardımıyla yüzünüze sürün.

mis gibi temizleyiciniz oldu. dolapta muhafaza edin. günlük ve her ciltte kullanabilirsiniz

ben yeni başladım ve faydasını gördüm. ek olarak maden suyunu gün içinde ara ara sürmeye devam ettiğim oluyor.

selam arkadaşlar ben formunuzun yeni üyesiyim bildiğiniz güzellik sırlarınızı paylaşırsnız sevinirim benim evde yaptığım bazı bakımlar var mesela diş beyazlatmak için karbonat , limon , z.yağı çok iyi anında dişlerinizdeki beyazlığı hissedebilirsiniz :KK70:

Bir tatli kasigi misir unu bir tatli kasigi yesil kil bi cay kasigi krem eger cildin kuruysa zeytnyagi karistip macun haline getr yuzune sur kuruyana kadar beklet ve yika yumusacik beyaz bir cilt snucu, ve maden suyunu buz kaliplarina koyup icine 2 damla limon suyu her sabah kalktignda tampon hareketleryle yuzune uygula sikilasms gozenekler ve saglikli bir cilt icin tatlim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir yumurta akı,
bir tatlı kaşığı süt
ve alabildiği kadar mısır unu..
krem kıvamına gelince cildinize sürün, kuruyunca yıkayın,
yıkadıktan sonra beni anacaksınız..:KK66:
çok seviyorum ben, haftada bir mutlaka yaparım, tavsiye edilir..

X