Sayfa: 3/3 İlkİlk 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İrem Sak saç rengi ?

1. Konu Sahibi : Maritsa #21
    Giriş tarihi
    Nov 2011
    Alıntı xxhilxx kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bence herşeye rağmen kızıl herkesin en azından bir kez bile olsa denemesi gereken bi renk :) Hemde bu renk bi kızıl daha dogrusu kırmızı mutlaka denenmeli. Ben bu yaz bakır kızıl boyadım ama acık sarı ustune buna yakın bi renk oldu bi hafta sonra yavas yavas aktı ama o bi hafta boyunca aynanın onunden ayrılamadım :)
    Bende de büyük bir kızıl aşkı var :) Çok beyaz olduğum için ,bu rengi iyi taşıdığımı düşünüyorum .
    Şu an kızıl gibiyim zaten :/ ama saç rengim değişik,pek hiç sevmedim.Acaba bu saç renginin üstüne ,o renk tutar mı ?

Alıntı SaLLaa_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    İrem Sak kimdir ve saç rengi nedir ? | Bakımlı Kadın Rehberi

Bir bak bakalım boyanın rengi var burda Wella yada Palette’nin Şarap kızılı imiş.

Ayyyyyyyy çok teşekkür ederim
    Düzenleyen: Maritsa Düzenleme Tarihi : 05-10-2012 Düzenleme Saati :22:05

2. Konu Sahibi : Maritsa #22
    1 tüp koleston kor ateş kızılı - yarım tüp koleston aşk alevi - 1 tatlı kaşığı kadar da akos çilek kırmızısı

3. Konu Sahibi : Maritsa #23
    Alıntı Maritsa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar Yalan dünya dizisinin Tülay'ı İrem Sak'ın saç rengi nedir ,nasıl elde edilir ?
    Canım benim saçımda kahve bakır boya vardı ben nevacolor 8.66 nar kızılına boyadım aynı renk oldu diğerleri çok koyu en güzeli bu

4. Konu Sahibi : Maritsa #24
    Kizlar peki medcezir dizisinin enderi Mine tugayın sac rengi nedir bilen var mı???

5. Konu Sahibi : Maritsa #25
    Giriş tarihi
    Apr 2013
    Alıntı Angelica00 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kizlar peki medcezir dizisinin enderi Mine tugayın sac rengi nedir bilen var mı???
    Kızıl değil mi canımm

6. Konu Sahibi : Maritsa #26
    Alıntı pembe4044 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızıl değil mi canımm
    Kızıl ama tonu ne harika bı renk

Sayfa: 3/3 İlkİlk 123