Ultrason Resimleri ve Doğduktan Sonraki Hali

sevgiliyarim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
117
2
Merhaba Arkadaşlar,
Ben bir konuyu çok merak ettim. Bebeğin ultrasonda alınan 4 boyutlu resimleriyle doğduktan sonraki hali benzerlik taşıyor mu? Yoksa alakasız mı? Cevaplarınızı bekliyorum.

Pek alakalı olmuyor.benim kaç tane tanıdığim arkadaşım 4 boyutlu ultrasona bakıp bebeğinin doğduğunda görüntüsünün tabiri caizse hilkat gAribesigibi olacagını sanmış.

Aynen katiliyorum, bizde koca dudaklı bi kız geliyo sandik, arap bacı gibi:) ama çok kibardi kizimin agzi burnu:) bakalım bu sefer nolcek :) insan ne çok şey merak ediyo hamileyken, doğum nasıl olcak, sağlıkli kurtulabilecekmi, kime benzicek falan filan, ooof of , Allah yardımcımız olsun:)

Bence de alaksı yok.Bizde sadece geniş alınlı gözüküyodu öyle de oldu.Ama onun dışında benzer bir taraf göremedim ben.

bebek anne karnında suyun içinde olduğundan
haliyle şiş oluyor o yüzden
kısmen benziyor.dudaklar daha iri burun daha şiş
görünüyor fakat doğduktan sonra farklı :)

bizimkiside dolgun dudaklı ve biraz büyük burunlu görünüyor :) Bakalım kucağıma kısmetse almaya az kaldı nasıl birşey minnakım çok merak ediyorum

doktor oğlum için kemerli bir burnu olcak dedi,ultrasonda da hakkaten öyleydi,zencilere benziyordu dudaklarıda,ben safım ne çirkin çocuk doğurcam diye oturup ağlamıştım,çocuk bir doğdu ki her gelen kız mı bu dedi,şimdi ise kesme burun kiraz dudak bir oğlum var,bugün de kızımı gördüm ultrasonda oda çok çirkin gözüküyor,ama ben artık umursamıyorum

biz 23. haftalarda çekilen detaylı ultrasyonu çektirdik o 4 boyutlu olmuyor sanırım ama bizimle aynı filmi çektiren arkadaşların resimlerinde çocuk oldukça belirgin babasına benzetiyorlar bizim kızımızında resmi var ama sadece gözleri belli oluyor birde ağızı pek bişeye benzemiyor. doktor kontrollerinde doktorumuz yanakları tombikleşmiş filan diyor ama hiçç bişeye benzetemiyoruz.

X