2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

yakın zamanda tartı alsam iyi olacak galiba :44:
markafoniden 25 lira indirim çeki gelmiş ya, bir şey almamam lazım ama çok romantik nesneler var :KK16:

bende bu çıktı kızlar testte

$Untitled.png

Kızlar bahsettiğiniz enneagram testini ben de yaptım az evvel..Önceden varlığından haberim yoktu böyle bir testin ne yalan söyleyeyim ama gerçekten doğru sonuçlar verdi,buyrunuz $Tip9.jpg

Ah canım canım!! Ben de 2 kilo almışım yaa biz nerde yanlış yapıyoruz dersin??

Canım benim yemek düzenim şimdiki gibi değildi sanırım ondan kaynaklanıyor.
Bir de benim eşim yemeği çok sever, göbekli zaten kendisi...
Malesef bende onunla akşam yemek zorundayım, haftanın 2 günü de annelerdeyiz.
Sağolsunlar onlarda döktürüyor... Durum da bu oluyor.
Neyseki senin 2 kiloymuş, benim vereceğim kiloların haddi hesabı yok, baya bi almışım... :KK14: :KK14:

evet canım yaptım mükemmeliyetçi çıktı bende..:KK31:

yaa kızlar olur o kadar...bir koşturmaca sonra ardından bir balayı rehaveti , ev gezmeleri...vs derken
alınır..sağlıklı olun da biraz dikkat ederek verilir...:KK34: Allah sağlığımızı aratmasın..

Ya biz bi de ev gezmelerine başlamadık yani... O da olsa ne olacak bilmiyorum.
Hoş bizim sevenimiz fazla yokmuş, kimse bizi davet etmedi evlerine... :KK31:

Bende yaptım testi benim sonucum Tip 2 Yardımsever çıktı... :44:

kızlar kilo mu aldınız? evlilik niye kilo aldırıyor anlamıyorum :44: almak istemiyorum :KK43:

Bende hiç almak istemiyordum da canım, demekki düzen insana böyle yapıyor.
Düzenli yemek yemek aslında iyi birşeydir ama bende ters tepti sanırım.
Bünye alışkın değildi bu kadar yemeği kaldırmaya, sindirimde mi zorlanıyor anlamıyorum... :KK9:

kızlar kilo mu aldınız? evlilik niye kilo aldırıyor anlamıyorum :44: almak istemiyorum :KK43:

Bence sorunun altında eşlere mükellef bir sofra hazırlama hevesi yatıyor..her soframıza özen gösterdiğimizden sonuçta yemek zorunda kalıyoruz. Farklı şeyler deniyoruz yeme alışkanlığımızın dışında herhalde diyorum kendi kendime..

X