2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

kızlar topuklu ayakkabı giymek cok zevkliymiş yaa eskiden hiç giyemezdim, yeni yeni alıştım. kocam da izin vermiyo ama ben bugün kaçak giydim :KK9: birazcık yüksek olunca kızıyöörr:KK31:

kızlar topuklu ayakkabı giymek cok zevkliymiş yaa eskiden hiç giyemezdim, yeni yeni alıştım. kocam da izin vermiyo ama ben bugün kaçak giydim :KK9: birazcık yüksek olunca kızıyöörr:KK31:

Ben de severim farklı hissettiriyor insanı ama genelde converse giyiyorum ben yaa..her güne topuklu giyenlere pek özeniyorum ama benm için sanırım rahatlık daha önemli

Ben hem topuk özürlüsüyüm , yürüyemem..

Hemde eşimle boylarımız fifti fifti :KK1:

O yüzden zaten eskiden beri alıştığım , ya babet ya converse tarzı dümdüz ayakkabılar giyiniyorum..

kızlar nişanlım samsung galaxy note2 almış nasıl sizce kalemli falanmış bilemedim s3 mü ii bumu bir fikri olan varmı

Elif benimde samsung ama tam kaç bilmiyorum

Eşim doğum günümde almıştı , resimlerden tanırım belki..

Senin dediğini hiç bilmiyorum ama şu an en iyi S III diye biliyorum ben..

Ben de severim farklı hissettiriyor insanı ama genelde converse giyiyorum ben yaa..her güne topuklu giyenlere pek özeniyorum ama benm için sanırım rahatlık daha önemli

Ben hem topuk özürlüsüyüm , yürüyemem..

Hemde eşimle boylarımız fifti fifti :KK1:

O yüzden zaten eskiden beri alıştığım , ya babet ya converse tarzı dümdüz ayakkabılar giyiniyorum..

kızlarr iş yerinde demek istemiştimm :26: günlük hayatta giyemem ya o kadar da sabahtan akşama kadar üstünde durulacak kadar zevkli değil normal hayatta :KK9:

seni gidiiii :KK53: eniştenin tlfnu fln yok muydu bi versene :KK53::KK53:
şaka bi yana benim de hoşuma gidiyo ama hem zor yürüyorum,alışkanlık meselesi.. hem de aynen seninki gibi benimki de kızıyo.. görümce geçen düğüne giderken bildiğin platformlardan giymişş... adamın nazı bi bana geçiyo herhalde.. gerçi ben öyle giyinsem manken gibi olurum onun yanında, boylarımız arasındaki fark 5-6 cm zaten... acık topuklu bile giysem uzun oluyorum ondan... yine de şık duruyo be yaw!

kızlarr iş yerinde demek istemiştimm :26: günlük hayatta giyemem ya o kadar da sabahtan akşama kadar üstünde durulacak kadar zevkli değil normal hayatta :KK9:

Ben zaten işyerinde bile giyemiyorum :KK17:

Hep düz ayakkabılara alışkındım eşiminde aynı boyda olması sebebiyle aynı alışkanlığa devam

Kışın bile dümdüz çizmeler olur ya pantolonun paçasını içine koyarsın hani, işte onlardan giyiniyorum :KK17::KK17:

Hatta düğünümde bile dümdüz giyindim :KK53:

Abiyelerin altına da düz ayakkabı almıştım, gümüş rengi düz bulmak çok zormuş.. Abuk sabuk bi yazlık ayakkabı bulmuştum saks mavisi abiyemin altına, neyse ki uzun olduğundan görünmüyordu :KK1:

kızlaaar hadi bana dua edeliim :KK1:
bu hafta düğündeki altınları bozdurmamız lazım ama çok inişli çıkışlı..
şu altınları 160dan satabilelimm yaa.. çok düştü bi ara, çok korktum, çıkmaya başlamıştı,dün kuyumcu akşam 160tan alayım dedi, elinde para yokmuş diye almadı.. bugün de 158,75 diyo :KK53::KK53: düştü biraz sabahtan beri sürekli iniş- çıkış... dua edin yaa.. 160tan satalım da çok zarar etmeyelim bari kapatalım artık şu borcumuzu :KK50::KK50:

aysenurumm sizin banka alıyo mu altın, kaçtan alıyo biliyo musunnn

kızlar nişanlım samsung galaxy note2 almış nasıl sizce kalemli falanmış bilemedim s3 mü ii bumu bir fikri olan varmı

note 2 ler gayet güzel..telefondan anlayan bir tanıdıığım da yakın zamanda onu almayı düşünüyor..kendisi
teknolojiden ve telefondan çok iyi anlar..süper bir telefon diyordu..güle güle kullan canım..:KK31:

Abiyelerin altına da düz ayakkabı almıştım, gümüş rengi düz bulmak çok zormuş.. Abuk sabuk bi yazlık ayakkabı bulmuştum saks mavisi abiyemin altına, neyse ki uzun olduğundan görünmüyordu :KK1:

ben kınada giydim topuklu ama baya uzun ince bi topuktu...
nasılsa çok yanyana durmicaz dedim, floda da 20 liraya abiye kırmızı bulunca aalıverdim..
gecenin sonunda eve gidip arabadan inip apartmana yürüyemeyince ayakkabıyı çıkarmak zorunda kaldım yolun ortasında..
düğündeki de hafif topuklu, ama önden incecik platformu vardı... yine de sabahtan geceye çok zorladı...

ama en güzel ayakkabıları da dev topuklu yapıyolar ya en çok ona fitilim :KK47:

ben de topuklu ayakkabı çok nadir giyerim..en son ne zaman giydim anımsamıyorum bile..:KK53:
ve aramızda çok boy farkı olmasına rağmen, kimilerinin göz zevklerini bozmamıza rağmen ben hep
düz ayakkabı giyiyorum..:KK37: ofis ortamı olduğu için kıyaf olayında özgürüm zaten..:KK31:

dünya yol gidip geliyorum hem, dur kalk dur kalk zor oluyor,sağlığım daha önemli gibi bu durumda:KK28:

Ben zaten işyerinde bile giyemiyorum :KK17:

Hep düz ayakkabılara alışkındım eşiminde aynı boyda olması sebebiyle aynı alışkanlığa devam

Kışın bile dümdüz çizmeler olur ya pantolonun paçasını içine koyarsın hani, işte onlardan giyiniyorum :KK17::KK17:

seni gidiiii :KK53: eniştenin tlfnu fln yok muydu bi versene :KK53::KK53:
şaka bi yana benim de hoşuma gidiyo ama hem zor yürüyorum,alışkanlık meselesi.. hem de aynen seninki gibi benimki de kızıyo.. görümce geçen düğüne giderken bildiğin platformlardan giymişş... adamın nazı bi bana geçiyo herhalde.. gerçi ben öyle giyinsem manken gibi olurum onun yanında, boylarımız arasındaki fark 5-6 cm zaten... acık topuklu bile giysem uzun oluyorum ondan... yine de şık duruyo be yaw!

ben de düğünde topuklu almıştım ama giyemedim beyaz spor ayakkabılarımı giydim genelde cok rahat oldu :KK9: eşimle aramızda 12 cm var, o sebeple giyebilyiorum ben istediğim zaman:KK9:

kızlaaar hadi bana dua edeliim :KK1:
bu hafta düğündeki altınları bozdurmamız lazım ama çok inişli çıkışlı..
şu altınları 160dan satabilelimm yaa.. çok düştü bi ara, çok korktum, çıkmaya başlamıştı,dün kuyumcu akşam 160tan alayım dedi, elinde para yokmuş diye almadı.. bugün de 158,75 diyo :KK53::KK53: düştü biraz sabahtan beri sürekli iniş- çıkış... dua edin yaa.. 160tan satalım da çok zarar etmeyelim bari kapatalım artık şu borcumuzu :KK50::KK50:

aysenurumm sizin banka alıyo mu altın, kaçtan alıyo biliyo musunnn

Koala acil lazım değilse çıkmasını bekleyin isterseniz

Koalacım bence de biraz daha bekleseniz? bankanın alıp almadığını sormam lazım, sorayım da öğreneyim canım sana söylerim :KK54:

Koala acil lazım değilse çıkmasını bekleyin isterseniz

walla canım düğün için bi arkadaşı bizim yerimize kredi çekmiş. ben elden borç zannediodum.. en sevmediğim şey, krediye gereksiz yere faiz ödemek.. evin bereketi kaçıyo düşüncesindeyim .. eşim de bu zamandan sonra aralıkta düşer artık diyor..
kısacası şimdi bozdurup o borçtan kurtulmak istiyoruz.. yaza kadar fln beklemek, her ay elimizde altınlar varken kredi ödemek cazip gelmiyo bana.. krediye ödediğim faiz yaza kadar altın çıkarsa anca o kadar eder.. şimdi 160tan satarsak çok iyi olacak ya bakalım ya nasib...

ben kınada giydim topuklu ama baya uzun ince bi topuktu...
nasılsa çok yanyana durmicaz dedim, floda da 20 liraya abiye kırmızı bulunca aalıverdim..
gecenin sonunda eve gidip arabadan inip apartmana yürüyemeyince ayakkabıyı çıkarmak zorunda kaldım yolun ortasında..
düğündeki de hafif topuklu, ama önden incecik platformu vardı... yine de sabahtan geceye çok zorladı...

ama en güzel ayakkabıları da dev topuklu yapıyolar ya en çok ona fitilim :KK47:

Ben ilk gümüş bulamamıştım topuksuz, ama en kısa topuklardan aldım.. Kınamda giymek için..

Sonra da zaten abiyeyi çıkarıp bindallı giydim , bindallının altına da topuklu sivri burun yerine dümdüz çarıklardan tercih etmiştim

Onu giyince iyice küçüldüm :KK53: maşallah kızımız pek küçük kaç yaşında filan dediler 24 dedim efendim :KK53: dediler.. 24 24 dedim :KK53:

Geçenlerde kuzenimin düğünü oldu o abiyemi giyecektim ama boylarımız aynı diye içime sinmedi başka gümüş rengi ayakkabı baktım ve dümdüz sandalet tarzı bişey buldum :KK1: hoşuma gitti ve elbisem zaten uzun görünmez diye aldım..

yakında bunlardan giymeyi düşünüyorum kızlarr :KK9:
$imagesCA7GDALV.jpg

X