2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

walla canım düğün için bi arkadaşı bizim yerimize kredi çekmiş. ben elden borç zannediodum.. en sevmediğim şey, krediye gereksiz yere faiz ödemek.. evin bereketi kaçıyo düşüncesindeyim .. eşim de bu zamandan sonra aralıkta düşer artık diyor..
kısacası şimdi bozdurup o borçtan kurtulmak istiyoruz.. yaza kadar fln beklemek, her ay elimizde altınlar varken kredi ödemek cazip gelmiyo bana.. krediye ödediğim faiz yaza kadar altın çıkarsa anca o kadar eder.. şimdi 160tan satarsak çok iyi olacak ya bakalım ya nasib...

o kadar düşmüş mü ya altın? ben en son bozdurduğumda baya iyiydi 162 mi ne yanlış hatırlamıyorsam :KK31: amann kurtulun gitsin borçlarınızdan canım, insanın omzuna acayip bir yük :KK31:

Anladım..

Bizde zaten borçlardan ötürü rahat edemeyip hazır tatildeyken aynı hafta içinde bozdurup, sağa sola borcumuzu kapatmıştık düğün takılarımız ve bileziklerimle..

Çünkü peşinatımız bile yoktu, 2 ay sonra düğünümüz var akabinde ödemek kaydıyla etraftan borç almıştık.. Düğünden hemen sonra da halledip kurtulalım dedik

Koalacım bence de biraz daha bekleseniz? bankanın alıp almadığını sormam lazım, sorayım da öğreneyim canım sana söylerim :KK54:

tamam canım,çok inişli çıkışlı.. korkuyorum ben...

yakında bunlardan giymeyi düşünüyorum kızlarr :KK9:
Eki Görüntüle 557885

korkuunnççç kız bunlaaar :KK9::KK53:

o kadar düşmüş mü ya altın? ben en son bozdurduğumda baya iyiydi 162 mi ne yanlış hatırlamıyorsam :KK31: amann kurtulun gitsin borçlarınızdan canım, insanın omzuna acayip bir yük :KK31:

evet hem de nasıl bi yük.. çok sıkıntı... bi de diyorum ya kredi olunca çok rahatsız ediyo beni.. kendimi elimizde para varken kredi ödeyince aptal gibi hissediyorum, boş yere verilen faizlerle...

Anladım..

Bizde zaten borçlardan ötürü rahat edemeyip hazır tatildeyken aynı hafta içinde bozdurup, sağa sola borcumuzu kapatmıştık düğün takılarımız ve bileziklerimle..

Çünkü peşinatımız bile yoktu, 2 ay sonra düğünümüz var akabinde ödemek kaydıyla etraftan borç almıştık.. Düğünden hemen sonra da halledip kurtulalım dedik

en güzeli.. biz de bozdursaydık o zaman 163ten fln bozduracaktık... ooff oof.. balayı fln derken kaldı,sonra düşüşe geçti, çıkcak dedik, çıktı,şimdi de işte yine in - çık... :KK31::KK31::KK25::KK25:

bugün topic cok sakin yaa..
aklıma ilk gelen canlandırma videosu:

[video=youtube;5vO4KoXLfgI]http://www.youtube.com/watch?v=5vO4KoXLfgI[/video]

süper ötesi yaaa bence :86::90::86::90::86::90:

Son düzenleme:
Sistem düzeldi kızlar

Ben dünden beri bekleyen işlerime döneyim

Zaten öğle yemeğine çıkacağım 1 saate kadar

Görüşürüz :KK3:

kızlaaar hadi bana dua edeliim :KK1:
bu hafta düğündeki altınları bozdurmamız lazım ama çok inişli çıkışlı..
şu altınları 160dan satabilelimm yaa.. çok düştü bi ara, çok korktum, çıkmaya başlamıştı,dün kuyumcu akşam 160tan alayım dedi, elinde para yokmuş diye almadı.. bugün de 158,75 diyo :KK53::KK53: düştü biraz sabahtan beri sürekli iniş- çıkış... dua edin yaa.. 160tan satalım da çok zarar etmeyelim bari kapatalım artık şu borcumuzu :KK50::KK50:

aysenurumm sizin banka alıyo mu altın, kaçtan alıyo biliyo musunnn

Canım biraz daha idare edebilirseniz 180 lere çıkacakmış

Kızlar sizlere kuşlarımı tanıtayım
$20387_535914909769579_849863691_n.jpg

Merhaba kızlar, maşalalh coşmussunuz, yarım saattir geçmişi okuyorum,, okurkende burayı çok sevdiğimi farkettim, herkes kendince faydalı şeyler paylaşmış, terapi gibi oldu bana,,, iyiki bulmuşum burayı:)) benimde öğleye kadar işlerim vardı, patronda burdaydı o yüzden giremedim, patron gitti bende soluğu burda aldım:))

Bu arada şu sıralar iyi gaza geldim, eve gidince iki akşamdır perde yıkıyorum, önce yatak odamın perdesini yıkadım, dünde salonumun perdesini yıkadım, meğer ne pis kullanıyormuşum ben öyle:KK53: evlendiğimden beri ilk kez yıkamıştım... birde benim salonumun güneşliği stor şeklinde onu yıkamaya yerim yok malesef, halı yıkamacılar yıkıyormuş, yada beklesemd e yaza mı yıkattırsam karar veremedim... Grünüşü çok hoş ama temziliği uğraştırıcı imiş...:KK15:

Bu arada şu sıralar iyi gaza geldim, eve gidince iki akşamdır perde yıkıyorum, önce yatak odamın perdesini yıkadım, dünde salonumun perdesini yıkadım, meğer ne pis kullanıyormuşum ben öyle:KK53: evlendiğimden beri ilk kez yıkamıştım... birde benim salonumun güneşliği stor şeklinde onu yıkamaya yerim yok malesef, halı yıkamacılar yıkıyormuş, yada beklesemd e yaza mı yıkattırsam karar veremedim... Grünüşü çok hoş ama temziliği uğraştırıcı imiş...:KK15:

evet canım öyle diyorlar. benimkiler normal; hiç de storlu bişi yaptırmayı düşünmüyorum kendi evime geçtiğimde de acıkcası :KK31:

Benim salon perdeme storlu dışında perde olmazdı o yüzden yaptırdım ama gerçekten kullanımı da zor, orası benim aynı zamanda oturma odam çünkü... Neyse bakcaz artık başımızın çaresine:KK24:

bazen iş yerindeyken sunu hayal ediyorum kızlar: bi kapı acılıyo sıra sıra yataklar bembeyaz çarşaflar yorganlar, yumuş yumuş, uzuyo gidiyo ucu bucağı yok, bir de ışık süzüyo böyle gel uyu diyo. giriyosun yatağa ohh miss :KK43: böyle hayaller kuruyorum eve gidince de pörtlemiş gibi gözlerim açılıyo, kocam gelmeye yakın kapanıyyooooooo:KK47:

X