2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

kalpli olan süpper yaa çok cici çok çok..
ama tek tek motif bunlar :26: sanırım tığ işi.. tığ beceririm ama sıkıcı olmaz mı bi zaman sonra :KK25:

bebek için olursa minicik zaten bitiverirde haklısın büyükler için olunca biraz sıkılabilir insan ama sıkıldığında ara verirsin :KK31: biri anlatırsa tığla yaparım, ben bi anneme yengeme sorayım dur, bu resimleri gösterip :KK31:

Şimdi de görümcem sözlendi ve onlarda pek öyle örgü dantel bilen yok

Kayınvalidemde çalıştığından hazır alırız artık diye düşünüyor

Örmeye üşendim ama yardımcı da olmak istedim, yeni gelinken bohça vermiştim hem kayınvalideme hemde ayrıca görümceme ama şimdi çeyizine destek amaçlı bi hediye paketi yaptım:KK16:

- 2 lif
- 2 patik
- 2 oyalı başörtü
- 2 dantelli havlu
- 2 seccade

Son düzenleme:
Şimdi de görümcem sözlendi ve onlarda pek öyle örgü dantel bilen yok

Kayınvalidemde çalıştığından hazır alırız artık diye düşünüyor

Örmeye üşendim ama yardımcı da olmak istedim, yeni gelinken bohça vermiştim hem kayınvalideme hemde ayrıca görümceme ama şimdi çeyizine destek amaçlı bi hediye paketi yaptım:KK16:

- 2 lif
- 2 patik
- 2 oyalı başörtü
- 2 dantelli havlu kenarı
- 2 seccade

iyi düşünmüşsün canım :KK31:

Çok beğendiler lifleri, bildiğimi çaktırmadım :KK53: ( Ben kendime bile yapmadım ki )

Annem de kaynanama dedi ki ben yaparım lif almanıza gerek yok, 10 - 15 tane takım yaparım değişik değişik.. Sevindiler :KK16:

Benim de bir sürü var kullanacağımı hiç zannetmiyorum... İyi yapmışsın görümcene vermekle...:)))

Benim de bir sürü var kullanacağımı hiç zannetmiyorum... İyi yapmışsın görümcene vermekle...:)))

Bizimkiler abarttı bu tür şeyleri

Tüm yakın akrabalrına bohça vermeme rağmen epey duruyo bende yine.. Eşimin ailesi kalabalık üstelik 4 amca, 3 hala, 2 teyze, 1 dayı, 1 anneanne, 1 babaanne, 1 kayınvalidemlere ve ayrıca 1 de görümceye ayrı bohça vermeme rağmen..

El öpmeye giderken götürdük herkese hediyesini :KK16:

Bizimkiler abarttı bu tür şeyleri

Tüm yakın akrabalrına bohça vermeme rağmen epey duruyo bende yine.. Eşimin ailesi kalabalık üstelik 4 amca, 3 hala, 2 teyze, 1 dayı, 1 anneanne, 1 babaanne, 1 kayınvalidemlere ve ayrıca 1 de görümceye ayrı bohça vermeme rağmen..

El öpmeye giderken götürdük herkese hediyesini :KK16:

Bayağı yapmışsın ben de 5 tane görümcelere 1 kayın valideye 2 tane de abilere yaptım düğünden sonra götüreceğim....:)))

ben annesi ve anneannesi dışında kimseye bişey götürmedim (babaanne yok) :KK31:

İyiy yapmışsın canım biz de adettir onlarda da öyleymiş ondan yaptım ama ya olmazsa nasıl durur acaba beğenirler mi diye yedim kendimi...

İlkaycım bişey sorucam nickinde "umudum yarınlara derken" özel değilse sorabilir miyim. Geçen hafta da pazartesi ile ilgili birşey yazmıştın? (Çok meraklı göründüysem kusura bakma:KK9: )

Bayağı yapmışsın ben de 5 tane görümcelere 1 kayın valideye 2 tane de abilere yaptım düğünden sonra götüreceğim....:)))

Zaten şart değil herkese vermek ama annem verilse daha iyi olur dedi

Benim başımı kaşıyacak vaktim yoktu, ablamlar ayarlamış.. Bi odamız bohça doluydu giderken birer birer yanımıza aldık bitirdik :KK1:

Yoksa görümcem bekar ayrıca bohçaya gerek bile yok, tercih meselesi böyle şeyler..

İyiy yapmışsın canım biz de adettir onlarda da öyleymiş ondan yaptım ama ya olmazsa nasıl durur acaba beğenirler mi diye yedim kendimi...

İlkaycım bişey sorucam nickinde "umudum yarınlara derken" özel değilse sorabilir miyim. Geçen hafta da pazartesi ile ilgili birşey yazmıştın? (Çok meraklı göründüysem kusura bakma:KK9: )

Ben hiç farketmemiştim , sen deyince dönüp baktım evet yazıyormuş :KK1:

bizde de adettir ama kendileri adetlerce yapılması gerekenleri yapmadıkları için benim içimden gelmedi bunları da annemin isteğiyle yapmış oldum :KK31:
totem yaptım kimseye söylemeyeceğim, eğer istediğim şey gerçekleşirse öyle söyleyeyim tatlım işle ilgili :KK9:

hatunlar, malum kdv nin son günü olunca bizimde yoğunluk farklı oluyor..
ben birazdan toparlanıp kaçış startı vereceğim..hepiciğinize selamlar, sevgiler, öpüyorum...:KK16:

bizde de adettir ama kendileri adetlerce yapılması gerekenleri yapmadıkları için benim içimden gelmedi bunları da annemin isteğiyle yapmış oldum :KK31:
totem yaptım kimseye söylemeyeceğim, eğer istediğim şey gerçekleşirse öyle söyleyeyim tatlım işle ilgili :KK9:

Bizde de öyle sadece biz yerine getiriyoruz karşı tarafta soruyor bazı şeyleri yapalım mı diye bende hiç bir şey istemiyorum dedim nişanlımada söyledim içinden geliyorsa insan sormaz bizde adettir der yaparlar dedim..

Hımmm :KK9: İnşallah istediğin olur canım :)))

Bizde de öyle sadece biz yerine getiriyoruz karşı tarafta soruyor bazı şeyleri yapalım mı diye bende hiç bir şey istemiyorum dedim nişanlımada söyledim içinden geliyorsa insan sormaz bizde adettir der yaparlar dedim..

Hımmm :KK9: İnşallah istediğin olur canım :)))

aaah aaahh inşallah bebişim dua ediver :KK9: :KK31:

X