2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

Joker

bakalım bakalm..
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
1.492
2
2012 de evlenmiş yeni gelin arkadaşlarım :)
gelin bu alışma evresinde birbrimize destek olalım:)
nelerde zorlanıyoruz,neler yapıyoruz fikir alışverişi yapalım..dertleşelim kızlar..

2012 de evlenmiş yeni gelin arkadaşlarım :)
gelin bu alışma evresinde birbrimize destek olalım:)
nelerde zorlanıyoruz,neler yapıyoruz fikir alışverişi yapalım..dertleşelim kızlar..

ben tam 10 günlük gelinim şimdilik herşey yolunda ve çok güzel bi tek biraz borcumuz var düğünden dolayı can sıkan durum bu........

hayırlı olsun topiğimiz kızlar,Allah bir ömür ağzımızın tadını bozmasın :nazar:
hayırlı geçimler nasip etsin.
bende 16 gün sonra aranızda olacağım inşallah :123:
gerçi nikahım kıyılalı çok oldu ama düğünü bekliyoruz :KK31:

güzel bi topik olmuş,hadi bakalım taze gelinciklerden öneri ve fikirler gelsin bakeem :)))

konuya ilqi pek az neden acep:p
yeni gelinle fırsat bulamıo yazmaya anlaşılan...:)

2012 gelinleri die topik var şimdi herkez orda kuzucuklarım bu arada bende 2 hafta 4 günlük gelinim:KK34:

haha bende 12 günlük gelinim... yemek dışında herhangi bir problemimiz yok.. kocam hiçbir yemeği yemiyo kızlar ne yapmalıyım??

haha bende 12 günlük gelinim... yemek dışında herhangi bir problemimiz yok.. kocam hiçbir yemeği yemiyo kızlar ne yapmalıyım??

yeni gelin olmak güzel,yemek yapamamakta mesele değil...
bana göre,çalışmakta ehh işte sevmeyerekte olsa idare ediyorumm.
beni sıkan tek şey eşimin düğünden dolayı gerçekleşen borçları:KK43:(((((((

hoşgeldinz kızlar uzun zamandır ugrayamadmm.. bendee 2 aylık geliniimmm... nasıl geçıor gunlerinzz bakalmm :KK34:

yeni gelin olmak güzel,yemek yapamamakta mesele değil...
bana göre,çalışmakta ehh işte sevmeyerekte olsa idare ediyorumm.
beni sıkan tek şey eşimin düğünden dolayı gerçekleşen borçları:KK43:(((((((

Allah kolaylıklar versin canım,Rabbim tez vakitte borçtan kurtarsın inşallah.Borç yiğidin kamçısıdır onlarda geçer biter inşallah.:KK34:Mutluluklar...

Teşekkürler canım sağolasın
kızlar evlilik hayatı çok güzel tabi ben ve eşim yeni hayata adapte olamadığımızdan mı dır bilinmez geçen haftalarda baya didiştik..
ama Allaha şükür şimdi herşey yolunda ve çok güzel eşimi çok seviyorum borçlarımızı da çalışıp ödüyoruz ve ileri ki zamanlarda da çocuk istiyoruz
rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize...

hoşgeldinz kızlar uzun zamandır ugrayamadmm.. bendee 2 aylık geliniimmm... nasıl geçıor gunlerinzz bakalmm :KK34:

benim günlerim güzel fakat yorucu geçiyor ev işleri iş hayatı derken bide misafirim eksik olmuyo ona bozuluyorum görümcem 2 hafta bende kaldı daha dün istemeye istemeye gitti evine...:))

benim günlerim güzel fakat yorucu geçiyor ev işleri iş hayatı derken bide misafirim eksik olmuyo ona bozuluyorum görümcem 2 hafta bende kaldı daha dün istemeye istemeye gitti evine...:))

daha 1 aylık evlisin 2 hafta sende mi kaldı canım
ne dengesiz bi misafir öyle yahu :S
neyseki gitmiş

daha 1 aylık evlisin 2 hafta sende mi kaldı canım
ne dengesiz bi misafir öyle yahu :S
neyseki gitmiş

o neki evlendim 2.hafta kaynanam geldi görümcemle beraber 1 hafta kaldılar gittiler
biraz zaman geçtikten sonra da işte görümcem geldi 2 hafta kaldı..
eşyalarımı kullandı ben işteyken falan sinir oldum ama bişey de diyemedim..
genç kız kalbini kırmayayım dedim ama makyaj ürünlerimden kıyafetlerime tarağıma kadar pervasızca kullandı sağolsun

o neki evlendim 2.hafta kaynanam geldi görümcemle beraber 1 hafta kaldılar gittiler
biraz zaman geçtikten sonra da işte görümcem geldi 2 hafta kaldı..
eşyalarımı kullandı ben işteyken falan sinir oldum ama bişey de diyemedim..
genç kız kalbini kırmayayım dedim ama makyaj ürünlerimden kıyafetlerime tarağıma kadar pervasızca kullandı sağolsun

misafirin eksık olmayacak galıba canım allah sabır kolaylık versin..zamanla duzene girer muhakkak eşinde sıkılır bir sure sonra sonuçta evde biri olunca eşiyle sohbet bıle edemıo ınsan..

X