Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

Merhaba ben araniza yeni katildim bakalim bende bugun aldim basladim yarintam gun yapayim bakalim bendede etki edecekmi
canım hayırlı olsun başlamışsın sana birde ödemleri atmak için çay tarifi var onu vereyim istersen onuda iç güzel sonuç alırsın ben bebek düşündüğüm için bıraktım maalesef ablam çocuk tutarsa zarar verebilir dedi inşallah faydasını görürüsnü

merhaba tatlişler :KK66: ben bu kürü yaptım, zaten paylaşmıştım ama kg gitmiyo ödem atıyosun :) kabızlık yada ödem sorununuz varsa Fitoform çayı kullanın, aktarınıza danışın, sağlıklı günler

Evet, şimdi gördüm önceki sayfadaki mesajınızı. Ben de sizin gibi akşamları yemekten 1-2 saat sonra yiyip bol bol su içiyorum. Ama dediğim gibi haftada yalnızca 2 kez.
aynen canım haftada iki kere sadece akşam yemiştim ben her ihtimale karşı sabah akşam yşyen var sonuctça vucudumuzu bilmiyoruz ne tepki vereceğini o yüzden sadece akşam iyidir aynen bol su için ki kür vucuda dağılsın

Evet bugün 68,7 kilo olmuşum 500 gitmedi ama tabi akşam yediğim bir tabak kıymalı makarna ve 2 profiterol ve 1 dilim fıstık sarma baklava nın da etkisi olabilir :)))))))
çünkü tatlıları saat 9 gibi yedim eşimin canı çekince benimde çekti doğal olarak bence genede gayetr başarılı iki günde 800 gr. diyete uyabilsem nerdeyse 3 aydır diyetteyim. Bazen sıkıyor bazen boşluyorum. Ama ort. 300 gr bile gitse haftada 2.100 yapar ki yiyerek bu güzel bir rakam bence .....
Gelişmeleri takip etmek isteyenler için 1 hafta yazacağım. Belki takip etmek isteyen olur.

yARIN GÖRÜŞÜRÜZ.:KK42:
Ah bu eslerin cani cekmese her sey daha kolay olacak zaten :)) ben bu kuru denedim gercekten etkili ozellikle.istah kesiyor

Bende bu gece başladım kızlar, tok sayılırım 62,0 kiloyum şuan tartıldım bakalım sabah bir fark olacak mı göbeğimden çok şikayetçiyim:KK43:

X