Günde 500 gr Verdiren Yoğurtlu Kür

kutlumelekcim bu başlığı boş bırakma :) bana çok mantıklı geldi bu kür. çünkü zerdeçalın karaciğer yağlanmasına iyi geldiini duymuştum.

inşallah faydasını görürürz.

İnşallah canım bu hafta bir bitsin bakalım işe yarıyor mu yoksa buda boş bir efsane mi görelim . işe yaramazsa bırakırız.
ama diyete devam canım. 55 kilo olmak istiyorum.

sabahları zencefili ben biraz az koyuyorum yarım çay kaşığı belki dokunur diye yapan arkadaşlar acaba sadece bana mı oldu yoksa sizede gün için menapoza girmiş gibi ateş bastı mı zencefilin ısıtıcı etkisi varmış terletirmiş terlemedim ama dediğim gibi bi ateş bastı geçti 1 kere galiba

ben yaptım bana öyle bi etkisi olmadı

bunu illa aç mı yemek gerek

İnşallah canım bu hafta bir bitsin bakalım işe yarıyor mu yoksa buda boş bir efsane mi görelim . işe yaramazsa bırakırız.
ama diyete devam canım. 55 kilo olmak istiyorum.

aynen canım benim de hedef 55 :)

ama en azından 1 hafta kadar denememiz gerek. hemen etkisini göstermiyodur belki

Zayıflamak isteyen pek çok kişinin son günlerde ki bitkisel tercihi Zencefil, Tarçın ve Zerdeçal’dan oluşan muhteşem karışım. Bu karışımı kullanarak zayıflamak isteyen kişilerin sabahları ve akşamları olmak üzere günde iki kere yemeklerden yarım saat önce yoğurdun içerisine bu baharatları katarak tüketmeleri yeterli oluyor.

Bu karışımı hazırlamak için kullanacağınız yoğurdun yağsız olması da dikkat etmeniz gereken bir başka ayrıntı. Karışımı hazırlamak için yapmanız gereken ilk şey bir kasenin içine yarısını dolduracak şekilde yağsız yoğurt koymak. Bu yoğurdun içerisine sırası ile her birinden bir çay kaşığı olacak şekilde toz zencefil, zerdeçal ve tarçın koymak. Daha sonra yoğurt ile iyice harmanlamak ve aç karnına tüketmek. Bu karışımın içerisinde yer alan her bir baharatın zayıflamaya yardımcı olma ve metabolizmayı hızlandırma etkisi bulunuyor. Ancak hızlı kilo vermek için mutlaka bu karışımı tüketirken yediklerinize dikkat etmeniz ve biraz daha fazla hareket etmeye çalışmanız da gerekmektedir.

evet aç karnına diyor ama 2 demiş ben 3 kere yapıyorum öbür linkte ki gibi
oğluşumun uykusu gelmiş ben kaçtım
yarın 500 gr kaybetmiş olurum inşallah sizde :KK9:

Kızlar günaydın vallahi ağzım kulaklarımda Allah bozmasın 68,2 olmuşum gene 500 gr gitti ( e profiterol ve baklava olmayınca :))))

Siz ne yaptınız çoooooooooook merak ediyorum umarım işe yaramıştır. Bu gidişle pzt. 3,5 kilo mu vermiş olucam inanamıyorum ay kendime bile demiyim nazar değmesin:KK36:

ÇOOOk mutluyum çok güne güzel başladım artık ağzıma tatlı sokmam :))))):KK20:

tebrik ederim ne kadar güzel bende zayıflamak için çok uğraştım bi ara ama sonra sıkıldım kilo vermem durunca gitmedi bir türlü şimdi ne yapsamda gitse diye araştırıyorum

bu sabah bende yedim yerken içim dışıma çıktı ama kabızlık sorunumu çözdü bu bile benim için yeterli konuyu açan arkadaşıma kucak dolusu sevgiler

sabahları zencefili ben biraz az koyuyorum yarım çay kaşığı belki dokunur diye yapan arkadaşlar acaba sadece bana mı oldu yoksa sizede gün için menapoza girmiş gibi ateş bastı mı zencefilin ısıtıcı etkisi varmış terletirmiş terlemedim ama dediğim gibi bi ateş bastı geçti 1 kere galiba

canım bu sabahta vermişmisin merakla bekliyorum ev yoğurdu olur mu zerdeçal kök halindeymiş onu nasıl yapııyosunuz birde 1 kase yoğurt yoksa 2 kaşıkmı bu karışımı 3 kerede yemicez her seferinde o kadar yicez çok soru sordum kusura bakma

Son düzenleme:
Günde yarım kilo vermek mi?:KK53:

Bir kg yağdan kurtulmak için 7600 kalori harcamak demek.

Yani yarım kilo= 3800 kal.

E bi de buna günlük almak zorunda olduğun kaloriyi ekleyelim; minimum 1000 diyelim hadi olmaz ya. Etti mi sana 4800 kal.

E hadi metabolizman da süper hızlı çalışıyor diyelim; 1500 ü öyle gitsin; kaldı mı 3300 kalori.

saatte 10 km hızla 10 saat koşarsan günde o yarım kiloyu yakabilirsin.:KK6:

ben daha önce 2 gün yapmıştım. dün konuyu okuyunca aklıma geldi,bugün sabah yine başladım.1 hafta deneyelim bakalım.

tadını beyenmiyorum:120:,nefesimi tutup yiyiyorum(daha doğrusu yutuyorum) fakat kabızlığa iyi geliyor.tavsiye ederim.

günaydınn kızlarrrr

müjdeli haberle geldim.

500 gr olmasa da 300 gr gitmiş benden. harika bir rakam :21:

dün 63.100 çıkmıştım. bugün 62.800 çıktım.

bende dün akşam yemeğinden önce başladım yemeye bende fark ettim vücuduma bir ateş bastı resmen sabah kahvaltıdan öncede yedim şimdi gene yedim ve yarım saat geçmesini bekliyorum yemek yicemm şimdi gene aynı etki oldu vücudumda bir hararet varr:KK70::KK70:

X