Lekeler, Çiller Tritone forte kullananlar var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Oooo çok sevindim:))Ben de memnunum ama yavaş yavaş açılıyor lekeler benim sadece bıyık bölgesinde var oraya sürüyorum ama taşıyo illaki tam üstüne olmuyo yani.ben de tretin alayım o zaman

kızlar ne kadar sürede sonuç aldınız?benimde bıyık bölgesinde hafif lekem var:KK25:

Marduks bu arada senin bıyık bölgesindeki leke neden oluştu??

doğum kontrol hapı ve oradaki tüyleri ikide birde almaktan oldu sanırım :S lazer yaptırıyorum şimdi böylece hem elleyip durmuyorum hem de çıkacak tüylerin siyahlığı da etkili oluyodu sanırım bir de leke eklenince ayhan ışık :)
bence dudak üstü lekesi olan arkadaşlar tüylerden kurtulmaya çalışsınlar ilk önce çünkü ben iki üç günde bi ya cımbız ya iple alıyordum ister istemez tahriş oluyo alttan çıkacak tüyler cilde koyuluk veriyo.. doğum kontrol hapları ya da doğum gibi hormonların oynadığı dönemler de leke oluşmaya son derece meğilli özellikle dudak üstü..

tretini dikkatli kullan canım özellikle ilk başlarken cildin tepki vermesin. çok az tretini bepanten tarzı birşeyle karıştır öyle sür. cildin yenilenme süresini kısaltsın diye kullanıyorum ben lekeler için direk bi etkisi yoktur.. çok ta zor buldum ben tretini niyeyse eczanelerde depolarda yoktu hep.. aslında tretini kullanmak uzun vadede cilt için süper bişeymiş
TatLiGaci 2 hafta kadar oldu başlayalı

marduks canım ne alemdesin lekeler ne durumda ben henüz bir gelişme göremiyorum acaba erken mi bilmiyorum ama canım sıkılıyor...Sende durum nasıl??

marduks canım ne alemdesin lekeler ne durumda ben henüz bir gelişme göremiyorum acaba erken mi bilmiyorum ama canım sıkılıyor...Sende durum nasıl??

merhaba.. kpss sınav falan derken buraya pek uğrayamadım.. tritone forte bi yere kadar açtı güneş kremi dediğim gibi berbattı. genelde evde olmama ve güneşe çıkmama rağmen yüzümün rengi vücudumdan daha koyu oldu sanki yüzüm saatlerce güneşte kalmış gibi lekelerde tabii arttı..
ilk önce güneş koruyucuyu değiştirdim daylong aldım sonra burda bi komsu doğum lekelerinden yüzü mahfolmuş burdan eczaneden bi krem almış bi kaç haftada bişey kalmadı dedi... biliyorum ben de kadını çok kötü lekeler vardı böyle yanmış da soyulamamış gibi yama yama şimdi hiç bişey kalmamış.. soyuyo mu dedim hemen sis leke kremi gibi bişeydir diye yok soymuyo dedi annemde gitti aldı tarif ettiği eczaneden.. gece ve gündüz olmak üzere iki küçük kutu krem.
sonuç 2 gün sonra kendini göstermeye başlıyo.. yüzümün rengi bi hafta olmadan normal rengine döndü lekeler gidiyo çok koyulaşan üç benim vardı silikleşiyolar bi tanesi yakından bakınca belli oluyo anca.. kremi yüzümde uzun süre tutumadım bile sürünce kötü duruyo çünkü çok beyaz oluyo maske gibi ..

böyle işte tritonlara verdiğim 150 liraya yanıyorum.. ha bide burnumda siyah nokta vs vardı onları da geçirdi ne bileyim benim için mükemmel bi krem..

Marduks aynen ben de hiiiç memnun kalmYine sebamede döndüm.ama dudak üstü leke iğrenç yaaa.Sinirim çok bozuk.Bahsettiğin kremin adı falan var mı yoksa yapma ilaç mı.Bana bilgi ver lütfennnn.Çok acil ihtiyacım var denize bile gidemiyorum evde hapis kaldım resmen fondotensiz adım atamıyorum.Ben de tretin-expigment gibi bişeye başlıycaktım artık.Acaba bahsettiği krem kortizonlu falan mı ben de kortizonlu bir ilaç demiştimya elecon mesela onu sürünce 3-4 günde açılıyo leke ama geri geliyo sonra.

Marduks aynen ben de hiiiç memnun kalmYine sebamede döndüm.ama dudak üstü leke iğrenç yaaa.Sinirim çok bozuk.Bahsettiğin kremin adı falan var mı yoksa yapma ilaç mı.Bana bilgi ver lütfennnn.Çok acil ihtiyacım var denize bile gidemiyorum evde hapis kaldım resmen fondotensiz adım atamıyorum.Ben de tretin-expigment gibi bişeye başlıycaktım artık.Acaba bahsettiği krem kortizonlu falan mı ben de kortizonlu bir ilaç demiştimya elecon mesela onu sürünce 3-4 günde açılıyo leke ama geri geliyo sonra.

sebamed için de iyi korumuyor dediler o yüzden daylong aldım.. ya lekeler geçse bile eğer güneşten koruyamıyosak geri geliyolar o yüzden en önemlisi güneş kremi.. sebamed özellikle denizde iyi koruyomudur sence ? krem eczane yapımı izmirde çok uzun zamandır varmış da ben bilmiyomuşum balçova kremi diye falan tanıyolar konakta tek bi eczane leke terkibi diyee geçiyor içeriğini sormadım açıkçası ama sanmıyorum çinko ya da kortizon olsun.. ben tekrar şehir dışında bir arkadaşım için almaya gidicem bu hafta.. o da konyada doğum yaptı lekeler olmuş ..zaten pahalı bi krem değil 20 miydi 25 miydi 2 si.. işte telefonu alıyım içeriğini sorayım ..

Canım ben sebamedden normalde memnunum ama bu leke başka bişey bunu hiçbişey koruyamıyo güneş lekesi değilki.O kremi benim de almam lazım eğer gerçekten etkiliyse.Eczanenin telefonunu adresini nebileyim sorsan gidince kargoyla göndersinler bana ben de ücretini yatırayım.Bir konuş lütfen olur mu.Senden haber gelene kadar expigmente başlamıycam.

özel msj yazamıyorum.. buldum tlfonunu eczanenin 425 31 59 numarası 232 alan kodu.. bi konus bakalım ne diycek.. siziin hazırladığınız leke kremi dersen anlar

özel msj yazamıyorum.. buldum tlfonunu eczanenin 425 31 59 numarası 232 alan kodu.. bi konus bakalım ne diycek.. siziin hazırladığınız leke kremi dersen anlar

Çok teşekkür ederim canım.hemen aradım siparişimi bile verdim:)Anlattım durumu dudak üstü için olur mu diye sordum olur dedi eczacı.Bir gündüz bir gece kremi varmış.Sen geceyi kullan dediler ben de yok ikisini de isterim dedim.Sanki güneşemi çıkıyorum.Tanesi 7,5 tl.Toplam 15 TL.Şimdilik birer kutu aldım faydalı olursa alıcam devamını da.İnşallah işime yarar.Onca paralar döktüm dedim eczacıya bununla kurtulacaksam kutu kutu alırım:))Kesin yarayacak dedi.Gece sür sabaha kadar kalsın dedi yıkamıycam yani.Sen 2 saat beklettim yazmıştın sanırım.Pembe kutudaki gündüz mavi kutudaki geceymiş.Aynısıdır inşallah ya seninkinin ama kaç tane olacakki leke kremi diyince hemen evet kendimiz yapıyoruz dedi zaten.Bugün kargoya verecekler:)

Çok teşekkür ederim canım.hemen aradım siparişimi bile verdim:)Anlattım durumu dudak üstü için olur mu diye sordum olur dedi eczacı.Bir gündüz bir gece kremi varmış.Sen geceyi kullan dediler ben de yok ikisini de isterim dedim.Sanki güneşemi çıkıyorum.Tanesi 7,5 tl.Toplam 15 TL.Şimdilik birer kutu aldım faydalı olursa alıcam devamını da.İnşallah işime yarar.Onca paralar döktüm dedim eczacıya bununla kurtulacaksam kutu kutu alırım:))Kesin yarayacak dedi.Gece sür sabaha kadar kalsın dedi yıkamıycam yani.Sen 2 saat beklettim yazmıştın sanırım.Pembe kutudaki gündüz mavi kutudaki geceymiş.Aynısıdır inşallah ya seninkinin ama kaç tane olacakki leke kremi diyince hemen evet kendimiz yapıyoruz dedi zaten.Bugün kargoya verecekler:)
:KK70: umarım iyi gelir canım yaa.. sevindim gönderdiklerine göndermeselerdi ben gönderirdim bi şekilde.. sen kredi kartıyla mı aldın kargo da çok tutmaz umarım.. arkadaşıma göndericem ya ondan sordum ben de öyle yapayım olmazsa uzak buraya eczane de.. evet biri pembe biri mavi küçücük bi kutu ama baya yetiyo..
:) sen de sormadın dimi içeriğini?

Gündüz kremiini 2 saat tuttum :) gece de gerçi ben deli gibi uyuduğum için yastık siliyodur.. bu arada bazen kaşıntı batma yapabiliyo gece kremi..

Ben eft yaptım ücretini onlar da yapar yapmaz kargoladılar.Kargo ücreti de artık ne tutarsa tutsun canım okadar para harcadık bu neki:))
İçeriğini sormadım artık valla içinde ne olursa olsun modundayım yeterki geçsin de.

Zaten göndermeselerdi senden rica etcektim,sağol yine de...Benim leke biraz farklı kahverengi değil grimsi bişey.Ama sordum etki eder dediler.Güneşte her sene olan çil gibi kahverengi lekelerim var bir de elmacık kemiklerimde ve de burnumda.Belki onlara da sürerim.Siyah nokta bende de var burnumun üstünde sen geçirdi demişsin bakayım ben de süreyim.Ama asıl önemli olan leke geçsin de gerisi sorun değil.Sebamede geri döndüm.Solanteyi bıraktım.Valla daha da karattı gibi geldi bana.Sebamedi sürünce açıl renk oluyo tenim en azından.Belki daylong alırım ben de bu bitsin.

nasıl bi güneş kremidir anlamadım zaten yüzüm vücudumdan daha koyuydu o kadar da düzeli kullandım sabah yataktan kalkınca ilk işim yzümü yıkayıp onu sürmekti gün içinde tekrarlıyodum..
bence tüm yüzüne kullan kremleri arada ton farklılıkları olmaması için

Tüm yüzüme sürersem de yüzümün rengi de açılır bu sefer asıl leke yine koyu kalmazmıki??Senin lekeli olan yerler beyazladı mı?Nasıl etki ediyo krem.

Tüm yüzüme sürersem de yüzümün rengi de açılır bu sefer asıl leke yine koyu kalmazmıki??Senin lekeli olan yerler beyazladı mı?Nasıl etki ediyo krem.

yüzünün rengini de açılıyo leke de açılıyo.. benim yanmamış kış haline döndü daha fazla açmaz.. işte bi süre sonra cildinin rengi daha da açılamayacağı için lekeler daha çok açılacak fark kalmayacak.. diğer türlü elmaacıklara bi parça bıyıklara burna derken renk tonu farkı olur diye düşündüm ben iyi de oldu yüzüm bu salak güneş kremi yüzünden daha koyuydu..

Kremler elimde:))Ben ozaman şimdilik sadece dudak üstüne sürücem.Hemen şimdi gündüz kremini sürüyorum...Benim çok hassa bir cildim var herşey allerji yapıyo tüm yüzüme cesaret edemem.Bu arada tritonenu bıraktım bir kaç gündür valla eskisinden daha iyi durumda leke...op güneş kremi ve tritone gerçekten de daha da kararttı anlamadım.zaten rengi sarı sürüyosun sapsarı oluyo ne hayır gelcek:)Bu kremler beyaz renk içim açıldı görünce.İnşallahhh kısa zamanda fayda görüp yazarım hemen...Bu arada sen kremi yediriyomusun güzelce yoksa beyaz kalıyomu öyle??

X