Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morlukları için lazer tedavisi

ya bende şikayetçiyim morluklardan ne yaptıysam geçmiyo.birsürü şey denedim.kapatıcıda çok yapmacık duruyo.acaba bu lazer işi iyimidir.

sakın o aktardan aldığınız yağları göz çevresine sürmeyin kızlar nedenmi?bende denedim ve sadece 2 kez sürdüm ve kılcal damar çatlaması oluştu çok üzüldüm ve daha beter yaptı o yağlar.

ayrıca ne doktoru yapıyo bunu

bildiğim kadarıyla dermatologlar yapıyor izmirde yapan varmı bilmiyorum ama istanbulda çok benim cildim çok hassas kolay kolay iyileşmez belkide çok beyaz tenli olduğum için onun için yaptırmaya korkuyorum aslında benim morluklar daha çok uykusuz kalınca çıkıyor
şimfdi oftun gözaltı kremini kullanıyorum ve memnunum

biraz arastırdım..
genetik olabiliyormuş..
göz cevresine botoks yaptıranlarda da oluyormuş..
lazer tedavisi gözaltında beyaz lekeler bırakmıyormuş..
ameliyatla giderilmesi daha saglıklıymış..
estetik uzmanları yapıyormuş..
izmirde ufuk bey var üstüne tanımıyorum zaten..
ee bana makul geldi ama yaşım daha cok genc böyle şeyler için sanırım biraz daha bekleyip alternatif yollarla cözeyim..
çay la pamuk gibi..yerimseniben

biraz arastırdım..
genetik olabiliyormuş..
ee bana makul geldi ama yaşım daha cok genc böyle şeyler için sanırım biraz daha bekleyip alternatif yollarla cözeyim..

bencede ablacığım göz altı en hassas yer bende ufak bir yağ bezesi var gel alalım diyor doktor arkadasşlarımız ona bile korkuyorum aslında bende kökten bir çözüm arıyorum ama çok riskli şimdi kızıma kışın kullanıp çok memnun kaldığım dr muradın tam setini ısmarladım amerikada çok ucuzmuş buradan aldım belimi büktü çok pahalı hala taksitlerini ödüyorum gerçi uzun süre gidiyor ama yinede bitince bir daha alamam amerikada çok ucuzmuş

bencede ablacığım göz altı en hassas yer bende ufak bir yağ bezesi var gel alalım diyor doktor arkadasşlarımız ona bile korkuyorum aslında bende kökten bir çözüm arıyorum ama çok riskli şimdi kızıma kışın kullanıp çok memnun kaldığım dr muradın tam setini ısmarladım amerikada çok ucuzmuş buradan aldım belimi büktü çok pahalı hala taksitlerini ödüyorum gerçi uzun süre gidiyor ama yinede bitince bir daha alamam amerikada çok ucuzmuş

pahalımı dedin ablam öhhö adamın ocagına incir agacı diker onlar ..
küçüçük seyler dünyanın parası ..
cok etkililer ama birde onu tr de bulmak ta sorun...
ben bi ara bir markanın küçük bir sisede serumunu kullanmıstım
hatta gözaltlarımı yakıyordu ama geçirmişti
markasını unuttum bir bulsam aynısından hemen alıcam
amerikadan getirtmek daha mantıklı vallaha..
yarısının bile altının altına geliyor.

biraz arastırdım..
genetik olabiliyormuş..

çayın göz etrafını kararttığını duymuştum

arkadaşlar göz altı morluğu için bi sitede yazı okudum gayet etkili olduğuna dair yorumlar yazmışlar bir yumurtanın akına 1 çay kaşığı türk kahvesi karıştırılıp sargı bezinde sürüldükten sonra gözde 20 dk bekletildiğinde neredeyse %70 azaltıomuş deneyelim derimm

arkadaşlar göz altı morluğu için bi sitede yazı okudum gayet etkili olduğuna dair yorumlar yazmışlar bir yumurtanın akına 1 çay kaşığı türk kahvesi karıştırılıp sargı bezinde sürüldükten sonra gözde 20 dk bekletildiğinde neredeyse %70 azaltıomuş deneyelim derimm

yalaaaaaaaaaaaaaaaan sakın denemeyin. forumda gördüm gözçevreme aydınlık versin diye bi kez denedm kahve içen kararır hesabı koyuluk yaptı yaw.. berbat bişi.. :1ninca:

lazer de yaptırmam vallahii cildi zarar cicim yaa hertürlüsü hemde zarar cildimi yıpratamam kremler ne güne ablacım

Merhaba arkadaşlar....
Slm Barçman...
Öncelikle belirteyim daha yeni üye oldum haliyle acemiyim ! biraz karışık geldi bana :) Neyse asıl sorum ve sorunum kendimi bildim bileli hatta derler ya dipten beri:) gözlerimin sadece altı değil çevresi tamamen mor:KK43: yaş ilerledikçe güzellik dert olmaya başlıyor ya bu aralar ciddi ciddi takmış durumdayım. int ten araştırma yaparken bu site ilgimi çekti. Baktım herkez herkezin derdine derman olmaya çalışıyor el birliği ile:) Kozmetik ürünleri ve ameliyatların geçici çözüm olduğunu hatta ameliyatın pek işe yaramadığına kannat getirdim bir umut belki lazer fiyatıda eh işte diğerlerine nazaran uygun. Barçman arkadaşım bu konu ile ilgili fiyat aralığı vermiş. LÜTFEN tavsiyelerinizi bekliyorum nereye kime gideyim? ( İnternet ten baktım arkadaşlar kafa karştırıcı ve sağlıklı bilgiler bulamadım. SİZE GÜVENİYORUM... ) NOT : Acemiyim dedim ya heyecanyaptım o yüzden bu kadar uzun uzun anlatım sabrınız için TŞKLR :)

canım bana güveniyorsun ama bu lazeri ben yaptırmış değilim çevremde yaptıranda olmadı onun için sana garanti veremem sadece bu konuda okuduğum bir haber bu

büyük şehirlerden birinde oturuyorsan bunu araştırabilirsin

bu arada aramıza hoşgeldin

arkadaşlar ben lazer yaptırdım gözaltlarıma...bnm morluklarım genetikti dr gittim neyse ikna ettlier beni en geç 6 seansta sonuç alırız diyerek başladık tedaviye.
1. çok acı verici
2. tahriş ediyo
3.şişiriyo
4. hiçççççççç bir işe yaramıyor
ben 16 sean gittim hafif bir fark oldu o kadar... sözde 6 seansta geçicekti :))))

arkadaşlar ben lazer yaptırdım gözaltlarıma...bnm morluklarım genetikti dr gittim neyse ikna ettlier beni en geç 6 seansta sonuç alırız diyerek başladık tedaviye.
1. çok acı verici
2. tahriş ediyo
3.şişiriyo
4. hiçççççççç bir işe yaramıyor
ben 16 sean gittim hafif bir fark oldu o kadar... sözde 6 seansta geçicekti :))))

cemre0601 lazeri nerede yaptırdınız acaba.ankarada ise hangi doktordu ve kullandığı makine tam olarak ne idi.bilgilendirirseniz çok sevinirim.bende birkaç doktorla görüştüm.karar vermeye çalışıyorumda.şimdiden teşekkürler

kızlar göz altına lazer tedavisi yaptıran yok mu hiç bizimle tecrübelerinizi paylaşın lütfennnn. Bir arkadaşımız işe yaramıyo demiş ama o zaman bütün sanatçıların göz altları nasıl o kadar mükemmel olabiliyo? ben zannetmiyorumki hepsi doğuştan öyle olsun yada doğal yöntemlerle uğraşsınlar. O yüzden lazerle yada ameliyatla bir çözümü olmalı, hiç mi yaptıran, bilen, araştıran yokk:KK43::KK43:

İzmirde yokmudur bu meret..
Daha körpecikim gözlerim kızım yuz<unden uykusuzluktan mosmor birde damarlar çıkmaya başladı iyice mahfoldum..Bana 4 seans anca yeter sanırım...

Lr zeitgard platinium eye cooler diye bir ürünü var göz altı morlukları için çok iyi bir ürün hiç bir şey kalmıyo tavsiye ederim

X