haftada beş gün ev işlerine yardımcı bayan

merhaba iyi günler pratik temiz ve elim hızlıdır . 25 yasındayım tecrübem var evlere temizliğe gitmek istiyorum gündelik yada haftada 1 2 gün de olur duruma göre konusulur.güvenilir iyi insanlarla calısmak istiyorum.avrupa yakası tercihimdir.ihtiyacı olanlar ulasabılırler.

Nerde oturuyosunuz evli misiniz? Haftada 2 yada 3 gün yardımcıya ihtiyacım var .
Evde ki her türlü işten sorumlu olup kendi evi gibi eksiği görüp iş yapabilcek ,evin insanı olcak karşılıklı anlaşmaya önem veren çocuk sevgisi olan birini arıyorum .Başakşehire yakın yada tek vesaitle gelmesi avantaj. 2 oğlum var biri bebek. Kendim evde olduğum için çocuk bakımı olmıycak fakat gerektiğinde servisten karşılama yada kısa süreli ilgilenme olabilir. İlgilenen olursa görüşebiliriz.

Nerde oturuyosunuz evli misiniz? Haftada 2 yada 3 gün yardımcıya ihtiyacım var .
Evde ki her türlü işten sorumlu olup kendi evi gibi eksiği görüp iş yapabilcek ,evin insanı olcak karşılıklı anlaşmaya önem veren çocuk sevgisi olan birini arıyorum .Başakşehire yakın yada tek vesaitle gelmesi avantaj. 2 oğlum var biri bebek. Kendim evde olduğum için çocuk bakımı olmıycak fakat gerektiğinde servisten karşılama yada kısa süreli ilgilenme olabilir. İlgilenen olursa görüşebiliriz.

merhaba başakşehir bana cok yakın kayaşehir de oturuyorum ben evliyim evin her işiyle ilgilenirim iş arasında cocuk bakımı servizten alma bunlar zor olabılır.kusura bakmayın ama ben sadece temizlikle ilgileneceğim iş istiyorum.

Ben de temizlik için arıyorum gündelikçi gibi değil, haftada 3 gün olacağı için hangi işler gerekiyosa o yapılacak. Tel verirseniz görüşelim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de temizlik için arıyorum gündelikçi gibi değil, haftada 3 gün olacağı için hangi işler gerekiyosa o yapılacak. Tel verirseniz görüşelim

mesaj yazamıyorum 05315505821 telefon numaram

merhaba caldıramıyorumda benı arıyabılırmısınız

Gelemiyorsanız lütfen haber verin tubaemirr

Gebzede oturuyorum mumkunse gebze merkeze yakin oturan temiz titiz sigara icmeyen is disiplini olan dinc bir bayan aramaktayim bebegim var calisiyorum 15 gunde veya ayda bir gelecek birisini ariyorum

İstanbul Avrupa yakası gündelik temizliğe gidilir iligilir güvenilir kişilerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidilir .... acilllll güvenilir ilgili ailelerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21 ayrıca ev taşınırken toplama yerleştirme yapılır ...

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidilir .... acilllll güvenilir ilgili ailelerden cevap bekliyorum referans verebilirim 0539 347 06 21 ayrıca ev taşınırken toplama yerleştirme yapılır ...

Merhaba arkadaşlar ben Üsküdar camlicada oturuyorum haftada 2 gün yardimci bayan arıyorum..güvenilir titiz samimi olabilecek birisi 2 oğlum var 4 ve 2 yaşında yetişemiyorum..ilgilenen olursa görüşmek isterim

Merhabalar,size yardımcı olabilirim
,özele yazıyorum.
Merhaba arkadaşlar ben Üsküdar camlicada oturuyorum haftada 2 gün yardimci bayan arıyorum..güvenilir titiz samimi olabilecek birisi 2 oğlum var 4 ve 2 yaşında yetişemiyorum..ilgilenen olursa görüşmek isterim

Ben birşey sormak istiyorum İstanbul dışı yatılı ev işlerine yardımcı bayanlar aylık kaç tl ye çalışıyorlar acaba

Merhaba, ben ataköy 5. Kısımda oturuyorum. Haftanın 5 günü sabah 8 akşam 6 ev işlerine yardımcı bayan arıyorum. İlgilenen ya da tanıdığı olan var mı?

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim

Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum haftada bir gün yada 15 bir gün ev işi arıyorum Ümraniye Üsküdar kadıköy Ataşehir Bostancı maltepe çevresi

İstanbul maltepede oturuyorum gündelik ev işi arıyorum haftada 1-2-3 de olabilir...erenköy-suadiye bostancı-dragos bu güzargahlar üzerinde olursa...

İstanbul halkalı çevresi gündelik temizliğe gidiyorum .... cam kapı pencere tam anlamıyla evin bütün işleri yapılır deneyimliyim gerektiğinde referans verebilirim .... ne temizlik nede güven anlamında kesinlikle sıkıntı yaşamayız ... ilgili güvenilir ailelerden cevap bekliyorum hemen gidebilceğim işler arıyorum

X