El Sanatları KurdeLa iLe çiçek Yapımı

Bende ilgileniyorum devamini , nasil yapildigini merakla bekliyorum.Birde kumasa olanlar var onlar hakkinda bildgisi olan varsa paylassin ltf....

Ellerine sağlık elifcim.Çok güzel görünüyolar.Denemeye çalışacağım bende...

Üsttekini biliyorum.
Ben bunları düz beyaz bornozumun üstüne diktim. çok güzel duruyorlar.
Birde küçük lavanta keseleri yapıp onlara, havlulara diktim. Arkadaşlarıma giderken böyle küçük hediyeler götürmeyi seviyorum.

Paylaşımın için teşekkür ederim.

kurdele nakışıyla ilgilenen arkadaşlar bu bölüme bakabilirler birkaç şema ekledim buldukçada eklerim şemaları
Link Silinmiştir.

bende yapıyorum kurdele ısı.cok gusellll oluyor.tablo yapacam sımdık.kullanmadıgım pantolonuma pacasına ısledım.harıka oldu.

çizgilerin üstündenmi teğelledin elif abla hu hu çok güzel ama ben niye anladımki.

Çok güzel görünüyorlar ama biraz daha açıklamalı resimler olsaydı,pek anlayamadım nasıl yapıldığını..

kurdeladan gül yapımı sitelerini ivdik ivdik aradığımda görmüştüm bunları pek çok çeşitleri daha var çok güzeller teşekkürler

turuncugemi eski kemerleri değerlendirmeyi anlamamıştın bunu anlamışsın bende bunu anlamamıştım.iyi oldu anlattığın.teşekkür ederim cannnıııııımmm

Elifciğim.kurdele Nakişi Bir Harika Oluyor.geçenlerde Bir Sergi Gezdim.her Teknikte Kullanmişlar.kanaviçe Ile Birleştirmişler.dantelle Birleştirmişler. Harika Olmuştu.görmeni Isterdim Doğrusu.

çokgüzeller ama yapmak için beceri lazım sanırım :'( ben kendi beceriksizliğime yanıyım saol elif ablacım

Bende tuttum bu tekniği çok güzel....

X