oturma odama kendi diktiğim koltuk örtülerim ve perdem

kaizen

07,09,2010oğluşum geldi:)
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
87
0
$160520121481.jpg $160520121483.jpg oturma odası grubum tek renk pembeydi küçük çocuk olunca sürekli silmekten yıpranacak diye örtü diktim ve fazladan kumaş alıp perde yaptım:)

güzel olmuş eline sağlık :) bir de duvar rengini değiştirirsen daha güzel olur o da :KK34:

:)))ne emeklerle kendi ellerimle boyadım geçen sene ama şunu anladım griden çabuk sıkılıyo insan bu hafta sonu badana yapacaktık ama misafir gelecek haftaya değiştiririm inşallah duvar rengini de krem düşünüyorum evim karanlık geliyo bana en açık renklerle boyatıcam duvar kağıdı istiyorum aslında ama şimdilik ona bütçe ayıramayacağım yorumlar için teşekkürler hepinize

:)))ne emeklerle kendi ellerimle boyadım geçen sene ama şunu anladım griden çabuk sıkılıyo insan bu hafta sonu badana yapacaktık ama misafir gelecek haftaya değiştiririm inşallah duvar rengini de krem düşünüyorum evim karanlık geliyo bana en açık renklerle boyatıcam duvar kağıdı istiyorum aslında ama şimdilik ona bütçe ayıramayacağım yorumlar için teşekkürler hepinize

evet uzunlamasına oda,karanlık kalmış bu yüzden.bence de kum taşı veya fildişi gibi açık bir renk yaptırabilirsin. o zaman ferah olur.kendin badana yapman da çok güzel.
maşallah maşallah :nazar::nazar:

İşçilik güzel, beğendim. Fakat örtü rengini keşke sade bişey beğenseydin. Çok çiçekli, benim tarzım değil.

Güle güle kullanın.:KK24:

çok güzel olmuş ellerine sağlık perden ayrı bi güzel olmuş. maddi olarak müsait olduğun zaman halını değiştirmeni tavsiye ederm tek renk düz bir halı seçersen daha güzel olur bide tv yi kapının arkasındaki duvara koyma şansın varsa daha iyi durur gibi geldi bana :))

kızlar ben öğretmenim aslında çocuk gelişimciyim ikinci çocuk için doğum iznine ayrıldım dikiş benim en büyük rahatlama yolum dikmeden kesmeden duramıyorum sadece düz dikiş hiçbir ayrıntı yok şimdi hedefim bebek pike takımı dikmek bu aralar mefruşata sardım evde fazla kaldığımdan olsa gerek hepinize teşekkür ederim mutlu oldum...

çok güzel olmuş ellerine sağlık perden ayrı bi güzel olmuş. maddi olarak müsait olduğun zaman halını değiştirmeni tavsiye ederm tek renk düz bir halı seçersen daha güzel olur bide tv yi kapının arkasındaki duvara koyma şansın varsa daha iyi durur gibi geldi bana :))

ahhh canım evin denemediğim şekli kalmadı almadan önce eşya yokken geniş gibi gelmişti bize taşındığım gün cinnet geçirecektim neredeyse, eşyalar geniş odalar dar ve uzun salonumda buradan çok az daha geniş Allah ne dünyada ne ahrette dar'a düşürmesin kimseyi:))) üç seneye kadar yeni bir eve geçeriz inşallah yoksa iki çocuk büyütülecek gibi bir ev değil bu sepepten bu ev için hiçbir harcama yapmak istemiyorum

Çok hoş olmuş. Bu kumaş moda zaten. Ben de çok beğeniyorum. Biraz kırlentle zenginleştirsen daha hoş görünür

X