Eski sevgiliye yada flörte msj atma bahaneleri:)

fistiksarma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2012
413
21
siz olsanız eski sevgilinize msj atmak için ne gibi bir bahane bulurdunuz? size yapıldığında karşı taraf ne gibi bir bahane kullandı:)

Bahaneye ne gerek var canım anlamadım? :44: Eğer ciddi bişey düşünüyosan barışma olayı gibilerinden bahaneye zaten gerek yok. Eğer öylesine laf atıcaksan merak ettiğin için falan hiç bi taraflarını kaldırma boşver bak kendi hayatına derim.

Bana mesaj atma bahaneleri;
1-Bayram tebriği
2-Doğumgünü kutlaması (eski kocemin bahanesi)
3-"Eve meslek odasından dergi geldi mi?" (eski kocemin bahanesi)
4-Şampiyonluk kutlaması
5-Gevrek yesek ya (şimdiki sevgilimin bahanesi)
6-Bilgisayarımı bozdum galiba. Yardım eder misin? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
7-Kahve Diyarı'nda sıcak çikolata çok güzel yapıyorlar di mi? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
8-Çilek yer misin? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
..............................................................................
Benim bahanelerim;
1-Canım lahmacun istiyor.
2-Bana dondurma ısmarlasana.
3-Kahve istiyorum ben şimdi!

NOT: Benimkiler hep sevgilimle barışma bahaneli mesajlar,eski kocama asla mesaj atmadım.:KK15:
Bu arada hep yemek,içmek olmuş derdimiz olmuş adamla he!!!:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Bana mesaj atma bahaneleri;
1-Bayram tebriği
2-Doğumgünü kutlaması (eski kocemin bahanesi)
3-"Eve meslek odasından dergi geldi mi?" (eski kocemin bahanesi)
4-Şampiyonluk kutlaması
5-Gevrek yesek ya (şimdiki sevgilimin bahanesi)
6-Bilgisayarımı bozdum galiba. Yardım eder misin? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
7-Kahve Diyarı'nda sıcak çikolata çok güzel yapıyorlar di mi? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
8-Çilek yer misin? (şimdiki sevgilimin bahanesi)
..............................................................................
Benim bahanelerim;
1-Canım lahmacun istiyor.
2-Bana dondurma ısmarlasana.
3-Kahve istiyorum ben şimdi!

NOT: Benimkiler hep sevgilimle barışma bahaneli mesajlar,eski kocama asla mesaj atmadım.:KK15:
Bu arada hep yemek,içmek olmuş derdimiz olmuş adamla he!!!:KK9::KK9::KK9:

ama bunlar baya baya yaşanmışlıklardan sonraki bahaneler bizimki sadece flört diyelim :)

Bende sanki arkadaşıma atıyormuşum gibi mesaj yazardım aaa tamam buluşalım ya da o öylemiymiş vs saçma sapan bir cümle ama konuşmanın öncesi varmış izlenimi verecek bir cümle yazar yollardım eğer cevap gelirse ay kusura bakma sana mı yolladım xxxx le mesajlaşıyorduk derdim ve sen ne yapıyorsun bu arada diye sorarak bir sonraki mesaj için ortam yaratırdım... Eğer cevap gelmemiş ise 10 dk sonra kusura bakma sana yollamışım diye mesaj atardım önemli değil gibi bir cevap gelirse napıyorsun diye konuya girerim ay biliyorum çok bayat ama flört dönemlerinde yapabileceğim başka bir şey yoktu :KK53::KK53::KK53:

Bende sanki arkadaşıma atıyormuşum gibi mesaj yazardım aaa tamam buluşalım ya da o öylemiymiş vs saçma sapan bir cümle ama konuşmanın öncesi varmış izlenimi verecek bir cümle yazar yollardım eğer cevap gelirse ay kusura bakma sana mı yolladım xxxx le mesajlaşıyorduk derdim ve sen ne yapıyorsun bu arada diye sorarak bir sonraki mesaj için ortam yaratırdım... Eğer cevap gelmemiş ise 10 dk sonra kusura bakma sana yollamışım diye mesaj atardım önemli değil gibi bir cevap gelirse napıyorsun diye konuya girerim ay biliyorum çok bayat ama flört dönemlerinde yapabileceğim başka bir şey yoktu :KK53::KK53::KK53:

en çok yapılanı yanlış msj sanırım birde rüyamda gördüm merak ettim nasılsın var:)

ben lisedeyken atardım sanki kız arkadaşıma atıyormuşum gibi ona cvp yazarmış gibi,sonrada yanlışlıkla attım diye bir msj çocukluk işte he he:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

siz olsanız eski sevgilinize msj atmak için ne gibi bir bahane bulurdunuz? size yapıldığında karşı taraf ne gibi bir bahane kullandı:)

Hepsinin bahane olduğu o kadar net anlaşılıyor ki her seferinde sordum "Madem konuşmak istiyorsun, neden açıkça söylemiyorsun?" diye...

Eğer derdiniz gerçekten iletişim kurmaksa açıkça söyleyin, hal hatır sorun...

Öylesine görüşmek istiyorsanız da her ne yaparsanız yapın bahane olduğunu anlayacak ve "ben neymişim be" dedirteceksiniz...

bence direk olarak kendisine maj atacagına sanki arkadaşına yazıyomuş gibi yaz aradan 10 dk geçtikden sonra msj gelmezse pardon yanlış olmuş yaz. ama onu azıcık kıskandırcak türden bişe olsun seni merak edecek bişe. mesela arkadaşına ' gece 12de parti varmış selma beraber gidelim mi? gibi buna benzer bişeler atabilirsn kız ismi yazki onu partiye yada biyere davet ettin sanmasın :) ben genelde nişanlımla küsünce öyle yapardım merak edecek bişe yazardm başka arkadaşıma gönderir gibi hemen arardı en fazla 20 dk dayanırdı. şimdi alıştı pek kanmıyo:KK22::KK8:

Hepsinin bahane olduğu o kadar net anlaşılıyor ki her seferinde sordum "Madem konuşmak istiyorsun, neden açıkça söylemiyorsun?" diye...

Eğer derdiniz gerçekten iletişim kurmaksa açıkça söyleyin, hal hatır sorun...

Öylesine görüşmek istiyorsanız da her ne yaparsanız yapın bahane olduğunu anlayacak ve "ben neymişim be" dedirteceksiniz...

iletişim kurmak için sebep olsun ama bitaraflarını kaldıracak kadar belli bir bahane olmasın. gerçekten amacım sanki o bahanemmiş gibi olsun ama iletişim sebebi olsun:)

iletişim kurmak için sebep olsun ama bitaraflarını kaldıracak kadar belli bir bahane olmasın. gerçekten amacım sanki o bahanemmiş gibi olsun ama iletişim sebebi olsun:)

Hem pastam dursun hem karnım doysun olmaz ama =)

Bana yapıldığında her seferinde anladım, bi taraflarım kalkmadı ama "konuşmak istiyorsun, doğru dürüst söylesene" dedim, karşımdaki kabul etti her seferinde...

Yani iletişim kurmak için bahane olduğunu ortalama bi zekası varsa anlayacaktır...

O nedenle direkt hal hatır sorma taraftarıyım ben... Yani sırf hatrı soruldu diye ne kadar "kendini bi şey sanabilir ki" insan?

Hem pastam dursun hem karnım doysun olmaz ama =)

Bana yapıldığında her seferinde anladım, bi taraflarım kalkmadı ama "konuşmak istiyorsun, doğru dürüst söylesene" dedim, karşımdaki kabul etti her seferinde...

Yani iletişim kurmak için bahane olduğunu ortalama bi zekası varsa anlayacaktır...

O nedenle direkt hal hatır sorma taraftarıyım ben... Yani sırf hatrı soruldu diye ne kadar "kendini bi şey sanabilir ki" insan?

ya işte yediremiyorum ama konuşmakda istiyorum bekliyorum belki o msj atar..

ben şuan msj atmak istesem direk "napıyorsun" diye msj çekerim:KK14:
lagalugaya gerek yok sanırım cevap vermek isterse verir zaten vermek istemezse de kendi bilir bir daha da msj falan göremez:KK14:

ben şuan msj atmak istesem direk "napıyorsun" diye msj çekerim:KK14:
lagalugaya gerek yok sanırım cevap vermek isterse verir zaten vermek istemezse de kendi bilir bir daha da msj falan göremez:KK14:

X