Eski sevgiliye yada flörte msj atma bahaneleri:)

ben şuan msj atmak istesem direk "napıyorsun" diye msj çekerim:KK14:
lagalugaya gerek yok sanırım cevap vermek isterse verir zaten vermek istemezse de kendi bilir bir daha da msj falan göremez:KK14:

en mantıklısı o da yediremiyorum:) birde zaten o istese atardı o da var ben mi uğraşayım ama bi yandanda bişey dürtüklüyo:)

Hiç gerek yok bence de bahanelere, bahane ile aradığında sadece onun egosunu şişirmekle kalmazsın bir de direk aramaya cesaretin olmadığından özgüveni yok diye düşünür.

en mantıklısı o da yediremiyorum:) birde zaten o istese atardı o da var ben mi uğraşayım ama bi yandanda bişey dürtüklüyo:)

çok iyi düşünüyorsun canım istese bir erkek arar bencede
seni çok iyi anlıyorum çünkü benimde ilişkim bitti ama yapıcak bişi yok ilk önceler yediremedim falan ama yavaş yavaş alışıyorum sanırım
çok sordum kendi kendime neden diye ama
sonra farkettim ki nedenlerle niçinlerle bir yere varılmıyor beni terkeden o ve istemeyende o kendi bilir kendi kaybetti dedim kendi kendime
sevgini haketmeyene sakın ilgi gösterme benden sana tavsiye
ben boşyere birine kandım sonra sevdim bilmem ne ama ne kadir kıymet bildi ne bişi

Son düzenleme:
çok iyi düşünüyorsun canım istese bir erkek arar bencede
seni çok iyi anlıyorum çünkü benimde ilişkim bitti ama yapıcak bişi yok ilk önceler yediremedim falan ama yavaş yavaş alışıyorum sanırım
çok sordum kendi kendime neden diye ama
sonra farkettim ki nedenlerle niçinlerle bir yere varılmıyor beni terkeden o ve istemeyende o kendi bilir kendi kaybetti dedim kendi kendime
sevgini haketmeyene sakın ilgi gösterme benden sana tavsiye
ben boşyere birine kandım sonra sevdim bilmem ne ama ne kadir kıymet bildi ne bişi

bizde öyle sevgililik olmadı ama bişeyler başlamak üzereydi telefonla konuşuyorduk sonra benim şüpheci olduğumu düşündü korktu:) neyse görüşmeyi kestik o ara. sonrada geçen msnde karşılaştık bana 4 5 kere yazdı kendiliğinden ben soğuk davrandım. yani benimde amacım acaba ısrarcı olacakmı diyeydi şimdi de düşünüyorum benmi o yüzü vermedim diye ondan böyle bi acaba içindeyim

canım bence bosver..ugrasma hıc..yanı eger onsuz olamazsan ayrı..onsuz durabılırsen hıc ugrasma..

X