Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hamileyken idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar:(

1. Konu Sahibi : STY #1

hamileyken idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar:(

kızlar bende çok fazla akıntı oluyor 2 kez antibiyotik kullandım ama geçmedi nası geçecek bilmiyorum benim gibi olanlar varmı nası geçecek bu enfeksiyon??aslında bende hep vardı bu sorum ama bi türlü geçmedi.aylık kontrollerimde doktorum kan ve idrar testi yapıyor idrar testi hep sorunlu çıkyor..

2. Konu Sahibi : STY #2
    idrarı vermeden önce vajinal bölgenin çok temiz olması lazım
    bir de TİT yapılıyor enfeksiyon taraması için
    ama sadece tit yeterli değil
    aynı zamanda idrarkültürüne de baktırmanı öneririm
    benim titte çıkan enfeksiyon kültürde çıkmıyordu
    bu durumda kültür daha güvenilir demişti doktorum
    ben monurol kullanmıştım

3. Konu Sahibi : STY #3
    bilgilendirdiğin için teşekkür ederim bu enfeksiyonlar erken doğuma sebep oluyormu bunu kafama takıyorum..

4. Konu Sahibi : STY #4
    Alıntı STY kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bende çok fazla akıntı oluyor 2 kez antibiyotik kullandım ama geçmedi nası geçecek bilmiyorum benim gibi olanlar varmı nası geçecek bu enfeksiyon??aslında bende hep vardı bu sorum ama bi türlü geçmedi.aylık kontrollerimde doktorum kan ve idrar testi yapıyor idrar testi hep sorunlu çıkyor..
    selam ben enfeksiyon için akşamları 1 limonu sıkıp içiyorum az sulandırabilirsin de...bunu hamile olmadan önce de yapıyordum ama o zaman sabah akşam 1 limon sıkıyordum 3-4 güne akıntı, kaşıntı vs. hiç bişe kalmıyordu yalnız tansiyon sorunun varsa önermem..

5. Konu Sahibi : STY #5
    çok teşekkür ederim tavsiyeni dikkate alacağım tansiyon problemim yok çok şükür..bir bardak sıcak suyla 5 6 dal maydanoz kaynatıp içmekte işe yarıyormuş ama maydanoz hamilelere zararı dokunuyormuş diye okumuştum bi yerde o yüzden cesaret edemedim..

6. Konu Sahibi : STY #6
    canım antibiyotik kullanma fazla..çok su iç..ama hakkaten çok, abartarak yani..o zaman düzelir

7. Konu Sahibi : STY #7
    canım bendede var ama doktor ilaç kullandırmıyo bol bol su içmemi yoksa hamilelik sonrası karın agrısından duramıcmı söyledi birde çorapsız ve terliksiz dolaşmamı belirtdi ;)

8. Konu Sahibi : STY #8
    teşekkür ederim kızlar ilgilendiğinz için..bol bol su içeceğim..

9. Konu Sahibi : STY #9
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    bende çok sancı çekiyordum doktora gittim tabi 37. haftalarda oldğu için sancı sanmıştım ama nst de sancı çıkmadı idrar kültüründe enfeksiyondan çıktı ondan sancı çekiyormuşum dr üç tane ilaç yazdı

azosilin hippurin ve buskopan

kafamda soru işaretler var ama dr.ma güvendğim için kullanıyorm ilaçları umarım düzelir

10. Konu Sahibi : STY #10
    bende de oldu iki kullanımlık fitil verdi bir de krem 1 tane fitili at geçmezse 2 yi atarsın demişti birinciyi attım kesti ikinciyi hiç kullanmadım
    ki benimki çok kötüydü akıntı çok koku çok ıslaklık çoktu onlar bile geçti

Sayfa: 1/2 12 SonSon