Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
MERHABA CANIM BEN DE İLK AŞILAMAMI BUGÜN OLDUM BU AY ÜÇ YUMURTAM OLMUŞ ÇOĞUL GEBELİK OLABİLİR DİYOR DR AZ DA OLSA KANAMAM VE KSILMALAR VAR SENDEDE OLDU MU CANIM
canım bende kanama olmamıştı ama okuduğum bazı yerlerde kanama olabilir diyordu kasılmalarım olmuştu

buarada bu ay 2.aşılamayı yaptıracağımı ve adet olmayı beklediğimi söylemiştim kızlar hamileyimmmmmmmmmmm. hala inanamıyorum aşılama beklerken doğal yoldan hamile kaldım allah hepinize nasip etsin

Hayirli Olsun Canim Eline Almayi Nasip Etsin Aşilamandan Sonra Kasilmalar Ne Kadar Sürüyor Bir Halsizliktir Gidiyor Hayirlisi çok Sevindiiiim Canim Benim

Birde Vücut Ilaçlar Ve Iğnelerle Yumurtaliklarin çalişmasi Düzene Giriyor. Ben Daha önce Bir Gebelik Geçirdim 2 Ay Klomen Ilaci çatlatma Iğnesi Ile Tedavisirasinda Gebe Kalamadim Dr Um 1 Ay Dinlemeye Aldi. Bende Adet Olmayi Beklerken Süpriz Oldu Ve Dinlenmedeki Ay Hamileymişim Hiç Ummadiğin Zaman Karşina çikiveriyor Ferayciğim Hayat Işte Nasil Yazildiysa öyle Oynuyoruz Senoryayi Hayirlisi Hakkimizda Hayirlisi Olsun Canimm

buarada bu ay 2.aşılamayı yaptıracağımı ve adet olmayı beklediğimi söylemiştim kızlar hamileyimmmmmmmmmmm. hala inanamıyorum aşılama beklerken doğal yoldan hamile kaldım allah hepinize nasip etsin

canım hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı da nasip etsin benimde hamileliklerim dinlenme döneminde olmuştu gerçekten büyük süpriz oluyor kendine dikkat et bol bol dinlen arkadaşım:nazar::nazar:

teşekkür ederim kızlar zaten hamileliğimde çok güzel bi zamana denk geldi okullar kapandı ve tatildeyim

Arkadaşlar Sizi çağirdim O Zaman çok Umutsuzdum Herkese Belirti Sorayim Diyordum Bende Hiç Belirti Yoktu Aşilama Yaptiktan Sonra 11. Gün Israr üzerine Yani Cuma Günü Test Yaptirdim Sonuç 205.4 çikti çok Mutluyum Hamileyim Darisi Bütün Isteyenlerin Başina
Allah Inşallah Herkese Nasip Eder
Bu Arada Pamuk Ayni Gün Yaptirmişiz Aşilamayi Artik Seninde Bellidir Sende Bir Bak

:nazar:Canım ilk önce seni tebrik edeyim..Allah kucağına almayı da nasip etsin...a.s.

canım malesef benim aşılamam tutmadı..:çok üzgünüm:senin test yaptırdığın gün ben adet oldum..hayırlısı olsun diyorum..bir ay dinlenmedeyiz..2.ayda tedaviye tekrar başlıcaz..:a015:

feraykanal ve gülgüzeli ikinizide tebrik ederim Allah sonunuda getirsin inşallah...
Darısı bizlerin başına...

Kızlar sizler sayesinde inancımız umudumuz artıyo ne güzel iyiki kk var resmen terapi oluyor

slm kızlar, bende hamile kalmak istiyorum ama bir türlü olmadı. dr.a gittik o da bu ay bize doğal yoldan son kez denetti. Eğer 11 ağustosta hamile kalmamış olursam, o zaman aşılama yapacak. ben çok merak ediyorum aşılamayı nasıl yapıyorlar diye beni bu konuda bilgilendirebilirmisiniz?

kızlar maerhaba bende ilk aşılamamı temmuz ayında oldum ama tutmadı bu ay dinlenmedeyiz.adet olursam 2.aşılamam olacak inşallah hamile kalırım.

s.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım

bundan sonra duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum
çok zorlu bir süreç yaşıyoruz ALLAH hepimize sabır versin

tebrik ederim pamuk 26 Allah hayırlı sağlıklıı bir evlat eylesin darısı hepimize inş

feaykanal senide tebrik ederim şükürki sana yazılan zaman gelmiş darısı tez vakitte başımıza.....

arkadaşlar benim sorunum polikistik overmiş eşimde sorun yokmuş aşılama dediler.2 kez yapıldı tutmadı kasımda 3.yapılcak.hiç benim hastalıgımda olupta aşılaması tutan varmı acaba?
birde ben devlet hastanesine gidiyorum direk aşılamyla başlıyolar tedaviye acaba bana başka bir tedavi yöntemi olurmuydu daha çabuk sonuç verebilen bilgisi olan varsa cvp bekliyorum tşk

Arkadaşlar yazdıklarınız paylaşımlarınız çok güzel bugün aşılamam yapıldı bekliycez artık.Herkese sabır ve mutluluk haberleri diliyorum.Benim 1 oğlum var.pcos hastasıyım 8 yıl 2. bebek için bekledik şimdi aşılama deniyoruz hayırlısı.dilerim evlat sevgisini tüm isteyenler tatsın bazen Allah ım 1 tane verdin şansımı mı zorluyorum dediğim oluyor ama gönül bu ...Eşim ve oğlum çok istiyor sevgiyle kalın

mine ,
umarım herşey gönlünce olur ama olmazsa da fazla üzülme, bi oğluşun varmış, bizim o da yok, deniyoruz, istiyoruz, bekliyoruz.........allah yardımcımız olsun

X