Lekeler, Çiller Essentials Fairness Ürünlerini Kullananlar?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

_NurteN_

...
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
7.000
3.629
33
Sanırım link paylaşmak yasak. Nette araştırdım. Kullanıcı yorumları reklam amaçlı gibi geldi. Forumdan kullanan birileri var mı acaba? Nedir? Kullanım süresi var mıdır yoksa sürekli kullanım mı gerektirir? Ürünlerin tümünü mü kullanmalıyız? Mesela sadece sabunu ya da kremi kullansak olur mu? (gerçi sabunda belirtilmiş.) Beklenilen sonucu aldınız mı :26:

Bu arada ürünlerin ayrıntılı bilgilerini ve fiyatlarınıda ekleyeyim.

Essentials Fairness 5'i 1 Arada Yüz (9,90 TL)
Çok-etkili ve sabun içermeyen formül cildi temizlerken cilt tonuna homojen bir görünüm ve açık bir renk kazandırmaya yardımcı olur. Ciltteki fazla yağı kurutmadan hassasça temizler. Dut özleri ve botanik kompleks ile geliştirilmiştir. Yağlı ciltler için tavsiye edilir. 75 ml.

Essentials Fairness Krem (11,90 TL)
Hafif, kolay emilen krem, cildinizin 2 hafta içinde daha açık renkli görünmesine yardımcı olur. Dut özleri ve botanik kompleks ile cilt pigmentasyonunu azaltmaya, E vitamini ile nemlendirmeye ve korumaya, UV filtreleri ile foto yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. 50 ml.

Essentials Fairness Losyon(12,90 TL)
Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş hafif, kolay emilen losyon, cildinizin 2 hafta içinde daha açık renkli görünmesine yardımcı olur. Dut özleri ve botanik kompleks ile cilt pigmentasyonunu azaltmaya, E vitamini ile nemlendirmeye ve korumaya, UV filtreleri ile erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. 50 ml.

Essentials Fairness Sabun(4,50 TL)
Pürüzsüz krem bazlı sabun cildinizi derinlemesine temizler ve cilt rengini aydınlatıcı bileşenler içerir. Günlük olarak Fairness Krem veya Losyon ile kullanılması tavsiye edilir. 75 g.

ben sabunu kullanıyorum çok memnunum.cildim güzelleşti.hemde ten rengımde beyazlama var :KK1:

ay cnm ben sadece sabununu kullanmıstım bana hıc ıyı gelmedı :KK20:
yuzumu yıkadıgımın ertesı gunu nasıl bı sıvılceler cıktı anlatamam kocaman kocamn :KK52:
bende heralde temızledıgı ıcın cıkıyordur deyıp devam ettım bı hafta kadar sonuc gene husran:KK37:
benım cıldıme ıyı gelmedı tabı herkeste farklı sonuc gosterebılır denemek lazım

olabılır her cilde uygun olmayabılır.genelde benımmüşterılerım çok memnun ben oriflame takım liderıyım bu arada:KK1:

canım bende kırmızı sivilce lekelerim için bu serinin sabun ve kremini kullanmak istiyorum acaba önerir misin madem lidersin :p

olabılır her cilde uygun olmayabılır.genelde benımmüşterılerım çok memnun ben oriflame takım liderıyım bu arada:KK1:

merhaba,

fairness lotion kullanımı konusunda bilgi verebilirmisin acaba. sabah akşam mı kullanmak gerekiyor. birde kullandıktan sonra güneşe çıkmakta herhangi bir sakınca varmıdır?

Oriflamedakinden bahsediyosun değil mi ço güzel ben sadece sabunu kullandığımda bile yüzümün rengini bayağı açmıştı.

canım ben sabununu ve kremini aynı anda kullanıyorum. yaklaşık 2 hafta oldu sabah akşam önce sabunla yüzümü yıkıyorum sonra kuruyunca kremi sürüyorum. zaten krem temiz cilde sürülüyor. şöyle söyliyim cildi tam beyazlatmasa da parlaklık veriyor hoş bir görüntü sağlıyor...

yaklasık bır aydır düzenlı olarak kullandım ve degısıklıgı gözle görülür sekılde farkedıyorum cevremde aynı fıkırde kullanmanızı tavsıye edıyorum arkadaslar

ben sabununu kullandım bir kaç kere. yüzümde sivilce çıkmazdı sivilce çıkmaya başladı. acaba ondan mı oldu anlamadım bıraktım. yumuşacık yapıyordu. herhalde yağlandırdı cildimi

:KK1::KK1::KK16::KK1::KK1::KK1:​:44:
Sanırım link paylaşmak yasak. Nette araştırdım. Kullanıcı yorumları reklam amaçlı gibi geldi. Forumdan kullanan birileri var mı acaba? Nedir? Kullanım süresi var mıdır yoksa sürekli kullanım mı gerektirir? Ürünlerin tümünü mü kullanmalıyız? Mesela sadece sabunu ya da kremi kullansak olur mu? (gerçi sabunda belirtilmiş.) Beklenilen sonucu aldınız mı :26:

Bu arada ürünlerin ayrıntılı bilgilerini ve fiyatlarınıda ekleyeyim.

Essentials Fairness 5'i 1 Arada Yüz (9,90 TL)
Çok-etkili ve sabun içermeyen formül cildi temizlerken cilt tonuna homojen bir görünüm ve açık bir renk kazandırmaya yardımcı olur. Ciltteki fazla yağı kurutmadan hassasça temizler. Dut özleri ve botanik kompleks ile geliştirilmiştir. Yağlı ciltler için tavsiye edilir. 75 ml.

Essentials Fairness Krem (11,90 TL)
Hafif, kolay emilen krem, cildinizin 2 hafta içinde daha açık renkli görünmesine yardımcı olur. Dut özleri ve botanik kompleks ile cilt pigmentasyonunu azaltmaya, E vitamini ile nemlendirmeye ve korumaya, UV filtreleri ile foto yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. 50 ml.

Essentials Fairness Losyon(12,90 TL)
Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş hafif, kolay emilen losyon, cildinizin 2 hafta içinde daha açık renkli görünmesine yardımcı olur. Dut özleri ve botanik kompleks ile cilt pigmentasyonunu azaltmaya, E vitamini ile nemlendirmeye ve korumaya, UV filtreleri ile erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. 50 ml.

Essentials Fairness Sabun(4,50 TL)
Pürüzsüz krem bazlı sabun cildinizi derinlemesine temizler ve cilt rengini aydınlatıcı bileşenler içerir. Günlük olarak Fairness Krem veya Losyon ile kullanılması tavsiye edilir. 75 g.

X