Bebek Beslenmesi bebek bezi ve ıslak mendil deneyimlerim...belki faydası olur

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim bebeğim çok küçük doğduğundan 3 kilo olana kadar molfix prematüre bezi kullandım zaten başka markada prematüre bezi yok. sonra bir pakat huggies organik pamuklu bir paket de prima premium aldım bebeğim hala çok ufaktı yanyana koyup bakınca huggies daha ince gözüktü onu kullandım bitince premium care kullandım ama hemen pişik yaptı huggiese döndüm şimid hala onu kullanıyorum organik pamuklu olanını fiyatı premium care ile aynı 25 lira civarı. ama şunu fark ettim örneğin bez 3-6 kilo içinse 5 kilo olunca bir numara büyüğüne geçmek lazım yoksa sızdırıyor.
ıslak mendil için doğumdan önce uni ıslak pamuklardan stoklamıştım abartmışım galiba 5 ay oldu hala bitmedi :KK1: son paketi şimdi açtım bitince yine uni kullanıcam uni pure diye bişey aldım alkolsüz parfümsüz parabensiz 3lü satılıyordu 10liraydı

kzlar bende buara bu sızdırma olayından cok dertlıyım,oglum 4 aylık ve en basndan beri hep prima premium care kullandık,simdiye kadrda cok memnundm ancak buara kakasını yaptıgında anında sızdırıyor.cişini yaptıgında gece hiç bezini almasam da sabaha kadr gayet güzel emiyor.bezini aldıgımda resmen bir kilo kadr bisey geliyo elime,ve resmen bez sismiş oluyo,yani çişi müthiş emiyor.ancak kakasını yaptıgında 2 dakıka geciksem hemen pijamasına geciyo (yanlardan sızdırıyo).bizimki kaksını cok gürültülü yapıyo yani hemen anlıyorum,elimde ıslak mendille beklıorm bitirmesini ve oldukca cıvık yapıyo,problem bumu bilmiyorum ama prima sulu kakayı emmiyo artık!!ilk aylardda byle bi problem yasammstık,suan cok üzülüyorum.dısarı cıkmaya bile cekınır oldum ya dısına cıkarsa dıye,cunku dediğim gibi 2 dakıka icinde sızıyo hemen.hem o kadr para verip bu problemı yasamk cok sinir bozucu.bu durumda olan varmı?veya öneride bulunacak olan?

kzlar bende buara bu sızdırma olayından cok dertlıyım,oglum 4 aylık ve en basndan beri hep prima premium care kullandık,simdiye kadrda cok memnundm ancak buara kakasını yaptıgında anında sızdırıyor.cişini yaptıgında gece hiç bezini almasam da sabaha kadr gayet güzel emiyor.bezini aldıgımda resmen bir kilo kadr bisey geliyo elime,ve resmen bez sismiş oluyo,yani çişi müthiş emiyor.ancak kakasını yaptıgında 2 dakıka geciksem hemen pijamasına geciyo (yanlardan sızdırıyo).bizimki kaksını cok gürültülü yapıyo yani hemen anlıyorum,elimde ıslak mendille beklıorm bitirmesini ve oldukca cıvık yapıyo,problem bumu bilmiyorum ama prima sulu kakayı emmiyo artık!!ilk aylardda byle bi problem yasammstık,suan cok üzülüyorum.dısarı cıkmaya bile cekınır oldum ya dısına cıkarsa dıye,cunku dediğim gibi 2 dakıka icinde sızıyo hemen.hem o kadr para verip bu problemı yasamk cok sinir bozucu.bu durumda olan varmı?veya öneride bulunacak olan?

canım sızdırmaya benim de çözümüm yok:KK43:(

tekrar aktif bebeye geçtim. daha rahatız. şimdi ek gıda aldığı için kakası sertleşti de sızmıyor. aktif bebe çişi de fazlasıyla emdiğinden sorun yok:)

13 günlük anneyim bebek bezi Prima Premium Care Yenidoğan Paket aldım ve inanılmaz kuru, çok memnunum. ıslak mendilde uni baby yenidoğan kullanıyorum. pişik önleyici kremimizde mustelanın, ondanda çok memnumum ama ıslak mendilimiz kremi tam anlamıyla temizlemiyor ve yıkarkende zor çıkıyor. en çok kullandığım bebek bezi, ıslak mendil ve pişik kremi. başkada yok. bu gün 2. banyomuzu yaptık şampuan olarakta mustela kullanıyorum ama bebeğin cildinde kuruma yaptı, yada bebek derisini atıyor ve olması gereken bu tam bilemiyorum. şampuanımız çok az köpürüyor. mustelanın tester bebek vucut kremi vardı onu sürüyorum bebeğime :nazar::nazar::nazar::nazar:

13 günlük anneyim bebek bezi Prima Premium Care Yenidoğan Paket aldım ve inanılmaz kuru, çok memnunum. ıslak mendilde uni baby yenidoğan kullanıyorum. pişik önleyici kremimizde mustelanın, ondanda çok memnumum ama ıslak mendilimiz kremi tam anlamıyla temizlemiyor ve yıkarkende zor çıkıyor. en çok kullandığım bebek bezi, ıslak mendil ve pişik kremi. başkada yok. bu gün 2. banyomuzu yaptık şampuan olarakta mustela kullanıyorum ama bebeğin cildinde kuruma yaptı, yada bebek derisini atıyor ve olması gereken bu tam bilemiyorum. şampuanımız çok az köpürüyor. mustelanın tester bebek vucut kremi vardı onu sürüyorum bebeğime :nazar::nazar::nazar::nazar:

ayyy hayırlı olsun bebişin annesi...

evet genelde ilk seçim senin ikili oluyor.

ma bir şeye takıldım. bebeğine o kadar kimyasala gerek var mı? onun cildi zaten pamuk gibi şimdi. vücut kremi, bebe yağı falan sürme derim. ben hiç bebe yağı kullanmadım.
şampuan ve sabunumuz başından beri dalin.mustela iyi bir marka tabii. deri atma olabilir bahsettiğin hatırlayamadım ama sanırım bizimkinde de olmuştu hafif hafif soyulmalar.

ben dogdugundan beri büchenin sampuanını ve banyo köpüğünü kullanıyorum,bütün ürünlri set halinde almıstım ama sütü ve yağı hiç kullanmadım diyebilirim.birde bu markayı dene derim,ben memnunum.ıslak mendilde prima kullanıyorum ondanda cok memnunum.buarada bebeğini güle güle büyüt arkadsım ...saglıklı,ömürlü olsn inş....

canım sızdırmaya benim de çözümüm yok:KK43:(

tekrar aktif bebeye geçtim. daha rahatız. şimdi ek gıda aldığı için kakası sertleşti de sızmıyor. aktif bebe çişi de fazlasıyla emdiğinden sorun yok:)

bizimki o kadr aktif olmasad,cıkanlar oldukca aktif :))) bende bundan sonra aktif bebeyi denicem canım,tesekkürler....

bizimki o kadr aktif olmasad,cıkanlar oldukca aktif :))) bende bundan sonra aktif bebeyi denicem canım,tesekkürler....

o kadar kötü bezden sonra aktif bebeyi elime alınca evine giren insan huzuru duydum.. diğer iki bezden de az az elimde vardı. eşime gösterdim. farklarını görünce "sık sık değiştir altını da bitsin şunlar "dedi..

ben de doğduğundan beri prima premium care kullanıyorum,çok memnunum pişik falan da olmadı hiç şimdiye kadar,ıslak mendilde huggies,prima vs denedim ama ya altını ılık suyla yıkıyorum ya da mendilleri çeşmede suyla yıkayıp altını öyle siliyorum,pamuk suyla ıslanınca sertleşti,pek beğenmedim o nedenle mendilleri suyla yıkamak daha pratik geldi bana,ama en güzeli altını yapabiliyosunuz her açtığınızda yıkayın,böyle yapan kişilerde hiç pişik problemi yaşanmamış,çevremdek,lerin tecrübesiyle sabittir.pişik kremi vs de sürmüyorum hiç

1 hafta once numune istedim bugun gecti gelir gelmez kullandm dunde sipars vermistim oda gelck bugun peki islak mendilleri nasil kullandinz mi hic ??
ıslak mendil bez ile hediye geliyor ama kullanmadım daha.bir arkadaşım mendilinden memnun kalmıştı

Ben kullanıyorum.Memnunum.İnternetten sipariş verebiliyorum kapıda ödeme imkanı var
Bende numune almistim bizim icin daha erken ama simdiden elime para gectikce alip depolasammi diyorum her bebeginde popo kabul etmiyor. Fiyatinin uygun ve yerli mali olmasi tercih sebebim :110:

Bende sleepy aldim 30 tl olan cicek bahcesi sepetini ama cok begenmedim. Unibaby nin ve chichonunkinide onceden kullanmistim. Onlar cok guzeldi. Em yakin zamanda unibaby e gececegim
Veya 3 lu 10 tl olan yenidogan varfi keske ondan deneseydim sleepynin diyorum ama bilmedigim bir şeyi bir daha almak istemiyorum

X