çokkk acill lütfen okuyun...hala şansım var mı? yumurtam canlı mıdır?

japonnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
89
0
ovülasyon testi kullanıyordum.önceler T silikti cuma gecesi koyulaşmaya başladı ancak C kadar koyu değildi.cumartesi sabahı T C'den koyuydu.ancak bazı tersliklier oldu ve deneme yapamadık. az önce tekrar test yaptım ve T ilk günlerdeki gibi çok silik değil ama C daha koyu. bu ay şansı kaçırdım mı? yoksa hala şansım var mı? bilgisi olanlardan acil yardım lütfennn...

cumartesi sabahı LH hormonun en yüksek düzeyine ulaşmış bu da demek oluyor ki sen bugün ya da en geç yarın yumurtlayacaksın tabi ki şansın var hemen değerlendir, 2 gün üstüste değerlendir hatta, Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla bebeğin gelsin inşallah.

bu arada ovulasyon testlerini sabah ilk idrarla yapma, mümkünse hergün aynı saatte ve öğleden sonra yapsan daha iyi, öncesinde çok su da içme.

cumartesi sabahı LH hormonun en yüksek düzeyine ulaşmış bu da demek oluyor ki sen bugün ya da en geç yarın yumurtlayacaksın tabi ki şansın var hemen değerlendir, 2 gün üstüste değerlendir hatta, Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla bebeğin gelsin inşallah.
cevabın için çok teşşekkür ederim arkadaşım :)

canım bıldıgım kadarıyla sperm 3 gun yumurta 2 gun canlı kalıyor sen gun asırı ılıskıye devam et ovulasyon a gore hareket etme ben gecen ay kullandım kopkoyu cıktıgı gunlerde de denedık sonuc negatıf...ınsallah en kısa zamanda melegıne kavusursun

canım bıldıgım kadarıyla sperm 3 gun yumurta 2 gun canlı kalıyor sen gun asırı ılıskıye devam et ovulasyon a gore hareket etme ben gecen ay kullandım kopkoyu cıktıgı gunlerde de denedık sonuc negatıf...ınsallah en kısa zamanda melegıne kavusursun
inşallah canım hepimize nasip eder Rabbim...

X