BEBEĞİMİN kıyafetlerindeki LEKELERİ çıkartamıyorum yardım lütfen :(

na_rin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
187
0
slm kızlar 11 aylık kızım çok pasaklı devamlı üstüne bir şey döküyor ama ben çıkartamıyorum o lekeleri dalan roxy matik kullanıyorum deterjanını genelde 45 dk kısa yıkamaya atıyorum yada bebek yıkama ayarına atıyorum ama nafile çıkmıyor lekeler ariel leke çıkarıcı kullandım oda olmadı offf yardım kızlar tşkr.

slm kızlar 11 aylık kızım çok pasaklı devamlı üstüne bir şey döküyor ama ben çıkartamıyorum o lekeleri dalan roxy matik kullanıyorum deterjanını genelde 45 dk kısa yıkamaya atıyorum yada bebek yıkama ayarına atıyorum ama nafile çıkmıyor lekeler ariel leke çıkarıcı kullandım oda olmadı offf yardım kızlar tşkr.

allah iyiliğini versin canım. 11 aylık kızına pasaklı demişsin çok güldüm.
Benimde 17 aylık oğlum var o daha beter pasaklı.
Bende dalan sabuntozu kullanıyorum. Lekerleri elde çitiliyorum.
Genelde çıkıyor. Kakası taşınca bazen lekesi çıkmıyor.
Koslayı tavsiye ettiler bana.
Denemedim henüz, beyaz ve renkli için alıp deneyeceğim.
Düz beyazları leğene koyup kaynar su ve sabuntozu atıp 1 gece bekletiyorum çıkıyor genelde.
Birde kollu önlükler var ondan alırsan kıyaffeti temiz kalır.

arıelın leke cıkartucusunı bende denedım bı ıse yaramadı kosla enıyısı bence:KK12:

ariel sıvı leke çıkarıcı i bende kullanıyorum çok ta memnunum leke olan yeri fazla bekletmemeye çalışın o zaman leke işlediği için çıkmıyor ve leke olan yerin üzerine döküp biraz beklettikten sonra yıkayıp makineye atın çay kiraz karpuz kola yağlı yemek hepsi çıkıo valla
kosla kullandım memnun kalmadım bingo nun sıvı leke çıkarıcısıda güzel tavsiye ederim

6 yaşındaki oğlumun ne yediğini üstüne bakarak anlayabilirsiniz. herşeyi bilen yavrukuşum, ağzının yolunu bir türlü öğrenemedi.

DALİN in sıvı çamaşır deterjanı var. leke olan yere parmağımla hemen ondan sürüyorum. çamaşırları da onunla yıkıyorum. çoğunlukla çıkartıyor lekeleri...

bir dene istersen...

hiiiiiiiiç leke çıkarıcılarla uğraşma. ne arriel ne kosla ne de diğerleri...
tek çözümü var:
leke olur olmaz yıkamak, sabunla yıka yine çıkıyor. ama kurumadan hemen yıkayacaksın.
ha diyelim ki kurudu, ki artık dönülmesi zor bir yoldasın, bildiğimiz yemek sodasını, yani karbonatı azcık suyla ısla lekenin üstüne sür. bir umut, belki çıkar.. :KK55:

koslalı ve deterjanlı sıcak suya at 1 gün beklet %90 çıkar

Ne deterjan ne kosla hiçbişey çıkarmıyo o lekeleri.Ben dalin sıvı deterjan kullanıyorum ama her lekeyi çıkarmıyo.Geçen gün tavsiye üzerine bim'den aspirin diye bir leke çıkarıcı sprey aldım.Kendi gömleğim leke olmuştu hem de yağ lekesi gibi bayadır çıkmıyodu yıka yıka.Son çare bunu deneyeyim dedim ve çıktı inanamadım.Uzun zamandır duran ve biçok kere yıkanan lekenin üzerinde etkili olmaz sanıyodum ama oldu.Bence bir deneyin.