karbonatlı su

Ben öyle yapıyorum. Marketten aldım ve memnunum. Ama alacağın markaya dikkat et. İçindekileri oku. Yalnızca bikarbonat içermeli. Bazı markalar yemek tuzu ve katkı maddeleride koyuyor içine.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamam, teşekkür ederim :)

hiçbirini yapamazsınız akşamları ip atlayın veya sadece 1 saat .yürüyün

Ben normal diyet listesi uyguladım ve 2 haftada 4 kilo verdim yanında spor da vardı tabii hep bitki çayı ve su içiyorum

iPhone 'dan Kadınlar Kulübü aracığılı ile gönderildi.

yaklasik 3hafta kadar ictim.hayatim boyunca hic bagirsak problemim olmamasina ragmen kabiz oldum.siakinlik de cabasi.bende ise yaramadi

Gul kaynagin 10 altin kuralini tam bir ay uygulayip 5 kilo verdim bence ise yariyor :KK66: harfi harfine uyguladin mi derseniz hayir ama benim icin en uygun diyet bu sanirim 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gul kaynagin 10 altin kuralini tam bir ay uygulayip 5 kilo verdim bence ise yariyor :KK66: harfi harfine uyguladin mi derseniz hayir ama benim icin en uygun diyet bu sanirim 😉

Bende 4 kilo vermiştim 2 kilo geri aldım :KK43:

Bence bu kadinin soyledikleri yasam tarzi olmali, ben mayis 6 gibi birakmak zorunda kaldim bir kac gun icinde tekrar basliycam bu sure zafinda geri almadim..

Bence bu kadinin soyledikleri yasam tarzi olmali, ben mayis 6 gibi birakmak zorunda kaldim bir kac gun icinde tekrar basliycam bu sure zafinda geri almadim..

B'nde şimdi 10 kuralı yazıp dolabıma asacağım ve uygulayacağım

Gelismelerden haberdar et ☺️

Kızlar alkalı diyete başlıyorum

X