karbonatlı su

Ben 1 haftadır içiyorum ama bir etkisi olmadı diğer günler adettim.Adetim biteli 2 gün oldu bu yüzden mi faydası olmadı sizce

Hamileliğe etkisi var mı bilmiyorum ama yine de kullanmasanız iyi olur bence :KK54: benim 1 hafta oluyor gerçekten bağırsakları süper çalıştırıyor. Hiç şişkinliğim yok ve 1 kilo vermişimm :KK9: az ama ben diyet yapmadım o suyu ama günlük içtimm ben devam edicem kızlarr :KK16::KK16:

Ben 1 haftadır içiyorum ama bir etkisi olmadı diğer günler adettim.Adetim biteli 2 gün oldu bu yüzden mi faydası olmadı sizce

Hamileliğe etkisi var mı bilmiyorum ama yine de kullanmasanız iyi olur bence :KK54: benim 1 hafta oluyor gerçekten bağırsakları süper çalıştırıyor. Hiç şişkinliğim yok ve 1 kilo vermişimm :KK9: az ama ben diyet yapmadım o suyu ama günlük içtimm ben devam edicem kızlarr :KK16::KK16:

arkadaşlar bende 1 hafta kllandım ve hiççç tuvalete gitmedm hatta normal yaşantımdaki bile durdu ya karbonatlı su içtim kabardım sanki karnım taş gibi oldu biri bana yardım etsin ya 500 ml.ye 1 çay kaşığı kattım bi yerde yanlış mı yaptım lütfen bişi söyleyin

Saolun size bişey daha sormak istiyorum kalçaları nasıl eritebiliriz acaba bir bilginiz var mı?
tatlim kelin ilaci olca kendi kafasina sürermis en zayif günlerimde bile basenler pörttt bende zaten derdim o kilo veriyorum heryerden süper oradan 1 gr anca gidiyoo
mrb kızlar içemedim ben bu karbonatlı suyu:KK50:günde bi bardak mı içiyorsunuz ne kadar karbonat atıyorsunuz

Bugün başladım içmeye. Sirkeli ballı su, yeşil çay da içiyorum bolbol. Daily form 9 lu çayın da siparişini verdim bugün. Kaysı incir de yiyorum. Diyette yapıyorum. Sizin anlayacağınız işi abarttım gibi görünüyor. Bakalım ne kadar dayanırım.. İnşallah midemi bozup hastanelik olmam :)
hehehehe benim gibisin sende bende abarttim su an itibariyle elim ayagim zangirdiyo herseyi kenera attim yarindan itibaren sadece karbonatli su icicem ya mahfoldum afedersiniz wc ye cikmakdan heryerim pisikkk yok anam bitti kür mür yapmiyom artikk sadece su egzersiz dengeli beslenme pesssssssssssssss
ya arkadaşlar bnde içtim ama sürekli wc.de değilim hattta bugn 3.günüm ve ilk gün tuvalete gittim ewe ama dün içmedim bugun de acyip şişkinlik var bende neden böyle oldu hatta emzirdiğimi söylemiştim kızımda dün hiç tuvaletini yapmadı bugun zar zor yaptı onada ter etki mi yaptı ki

bide ben ac karnına içmiyorum illa aç karnına mı içmem gerekiyor çnküokula gidiyorum sabah 6.30da midemin bulanmasından korkuyorum
canim her bünye farklidir o zaman hemen birak hemen ama hemenn icme bebisin daha önemli

kızlar hamileler bir yan etkisi var mı kullanabilinir mi
aslinda yok ama bence icme derim tadini cikar hami$liginin birak sonra düsünürsün kiloyu..onun yerine alkali damlasi al onu damlat suyuna karbonatli su icme zarari yokmus duydum ama riske atma derim
arkadaşlar bende 1 hafta kllandım ve hiççç tuvalete gitmedm hatta normal yaşantımdaki bile durdu ya karbonatlı su içtim kabardım sanki karnım taş gibi oldu biri bana yardım etsin ya 500 ml.ye 1 çay kaşığı kattım bi yerde yanlış mı yaptım lütfen bişi söyleyin
1 li ye bir tatli kasigi konuluyo ben oyle yapip icdim iciyorumda yasam tarzim oldu artik ama her bunye farklidir etki oldusa icme baska alternetiflerde var eczanede alkali damlalari var onlardan kullan

ha bu arada simdi tarlildim 62.5 cikdim saat gecenin 10.17 disi yaklasik 1 demlik cay icdim aksam 6 da yemegimi yedim bu arada lakir lakir su icdim marul gibi kalin kadife pijamalarim üsdümde valla komedi gibi merak ettim bayadir tartilmiyorum bi bakdim sonuc bu sanirim 2 kilo cikarsam olur dimi 60.500 filanimdir :-)))

yogurtlu zencefili birakali 1 hafta oldu onun yerine kolessonun 9 bitkili cayini iciyordum kizlar ben bittim artik onuda yarin birakicam kendimi dinlendireyim metobolizmayi yordum sanirim cok yuklenmemek gerek bence arada sasirtmali vucudu sey kilo verdiriyo deseler onu bile yicem yani takdim iyice kilolari

bende deniyim bari bakalım yazarım sonuçlarınıda bir lt ye 1 tatkı kaşıgı

Merhaba kızlar bende bugün karbonatlı suya başladım an itibari ile. Eczanelere sordum ingiliz karbonatı 3 yerde de yoktu. bende marketten normal karbonat aldım umarım etkili olur. Günde 1 lt suyu zor içen biri olarak içebildiğim kadar içeceğim. Ayrıca suyun tadı çok güzel oldu ben beğendim :KK76:

günde 4 litre su çok değil mi ya :KK53:
4 litre su içsem zaten yemeğe yer kalmaz, mecburen azyıflarım :KK37:
genellikle 2,5- 3 litre için derler.
ayrıca tadı garip olur sanırım ama faydası varsa bunu da deneyelim :KK50:

Merhaba kızlar bende bugün karbonatlı suya başladım an itibari ile. Eczanelere sordum ingiliz karbonatı 3 yerde de yoktu. bende marketten normal karbonat aldım umarım etkili olur. Günde 1 lt suyu zor içen biri olarak içebildiğim kadar içeceğim. Ayrıca suyun tadı çok güzel oldu ben beğendim :KK76:

canım ingiliz karbonatı ne oluyor ilk kez duydum,
normal karbonattan farklımı,zayıflama amaçlımı kullanılıyor ve sadece eczanede mi satılıyor.

her yemekte 1 sürahi su tüketiyoruz eşimle ikimiz:)
bikaç gün önce okumuştum bu yazılanları,denemekten ne çıkar diyerek bikaç gündür sürahiye 1 yemek kaşığı karbonat atıp iyice karıştırıyorum ve onu tüketiyoruz..
gayet hoş bir lezzeti var,itici değil..üstelik midemizde oluşan bazı yanmaları bile kesti

kızlar ben ıkı gün denedim ama devamlı bende bi mide şişmesi oldu daha fazla içemedim
bende kronik gastrit var etkisi olmuş olabilir mi bilmiyorum.. dikkatli kullnmakta fayda var

her yemekte 1 sürahi su tüketiyoruz eşimle ikimiz:)
Selam karışmak gibi olmasın ama yemekle beraber su içme işini tekrar düşünün bence. formlarda yemekle beraber suyu tavsiye etmiyorlar. Biz de evde eskiden öyle yapardık son 3 aydır sofraya bardak koymuyorum ya da yemekle beraber en fazla yarım bardak su içiyoruz. bunu dışında ki zamanlarda 2 litre dolu dolu içiyoruz. :)

Son düzenleme:
Ben tam 1 hafta içtim. Tavsiyem tadına falan bakmayın 1 bardağı doldurup için direk. Benim içtikçe içesim geliyordu ve günde en az 2 lt içmiş oluyordum. 65 kiloydum . 1 hafta sonunda 62.5 oldum. Sanırım vücuttaki ödemi attı. Ben hala o 2.5 kilo neremden gitti anlamadım :44:

bende karbonatli su iciyorum artik sadece.
tadindan korkmayin bence, insan bastan garipsiyor
ama sonra fark etmiyorsun bile.
hatta ben bi kac gün esimin suyunada karbonat atmistim, fark etmedi bile.

bu arada ingiliz karbonati farki ne denilmis,
normal yemek sodasindan daha saf....
yemek sodasinda katki maddesi olabiliyormus
eczaneden alinan ingiliz karbonati saf karbonat, katki maddesi yok.
her ikiside kullanilabilir, ama normal soda biraz daha aci oluyor.

almanyada yasayanlar icin: ismi "Kaiser-Natron"dur ve eczanelerde bulunur...

Son düzenleme:
X