zevk suyuyla hamile kalınırmı ?

Lütfen yardim
Merhaba araniza yeni katildim. Bundan 5 gun once erkek arkadasimla surtunmeyle iliskiye girdik. Ancak en az birimizde hep ic camasiri vardi ve erkek arkadasim hic bosalmadi. Zevk suyu denen sey ise cok cok az geldi. Ama yine de ikimiz de takintili oldugumuz icin panik yaptik ve 22 saat sonra norlevo kullandim. 11 gun sonra adet olmam gerekiyor ama suan o kadar korkuyorum ki. Midem bulaniyor hemen diyorum hamileyim. Lutfen bana yardim edin

iyi günler sözlümle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizde çıplaktık ve arkama boşaldı ben sıkıntı çkmasın diye yıkadım ama regl dönemim 2 gün gecikti hamile miyim?

aciillll yardım edin lütfen günüm 2 gün geçti ağrılarım var ama bi türlü olmuyorum.

stresten gecikiyordur hamile kalmak öyle kolay bir şey değil. Ama hiç kimse %100 değilsindir diyemez tabi. Bir de mazur görün beni ama bekleyin lütfen bu şeyleri yaşamak için çok vaktiniz olacak, acele etmeyin, başınızı ağrıtmayın...

sözlüm istiyor bende başkasında aramasın diye kabul etmek zorunda kalıyorum.
Asla hayatına karışma hakkım yok yanlış anlama ama ne sözlüsü? Aile arasında mı bu söz, bence değil. Seni bu halde bırakıp gitse ne yapacaksın? En güzel şeyleri seni resmiyete layık görene sakla canım, pişmanlık yaşarsın.. Sevgilerimle

arkadaşlar ben bir doktor olarak forumlardaki bu yanlış psikoloji bozan, bozacak yorumlar yüzünden şöyle bir açıklama yapma gereği vicdanı duyuyorum...
öncelikle bize en çok yöneltilen sorulardan biri olan bu sorun yani sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma oldu olmadı zevk suyu geldi gibi sorulara şöyle bir yaklaşım olacak: arkadaşlar hamile kalma ihtimaliniz sıfıra yakın.... ancak ve ancak cinsel yolla bulaşacak hastalıklar psikoloji bozan bu durum bu şüphe bunu kendinize yapmayın. kendiniz ve ya daha basidi erkek arkadaşınızdan korunmasını isteyin.... mutlaka....

Merhaba hocam biz nişanlım ile 9 Kasım da sürtünme ile ilişkiye girdik zevk suyundan şüphelendik 29 kasımda adet oldum üstüne görmeden şüphelendik ve bir sonraki adet tarihine kadar 10 a yakın idrar testi yaptık negatif çıktı 2. Adetimide 30 aralıkta gördüm birtürlü emin olamıyorum gebe olup olmadığımdan kan testide yaptıramıyorum sanki karnım şişiyor gibi sizce hamilelik söz konusu mudur ilişki üzerinden 2 ay geçti testte çıksa çıkar mıydı?

X