limon karbonat su bunu duyan varmı

bu karbonata doğal olan sadece eczanelerde satılıyor ben sağlık için de çok faydalı olduğunu okudum
sabah kalkınca 1 tatlı kaşığı 2 bardağa yapıyorum üzerine az az sıcak su döküyorum çözmek için yarım saat sonra kahvaltı ve 1 saat sonra içmek için 1.5 litre suya 1 tatlı kaşığı koyuyorum gün içinde 3litre su içiyorum :)
tabi bunun yanında spor yapmaya başladım

Kahvaltıdan önce 2 bardak karbonatlı su içiyoruz (2bardağa 1tatlı kaşığı karbonat yazmışsın) gün içindede 1 tatlı kaşığı sabah için çok değilmi yani 2 bardağada 1,5 lt. yede aynı kaşık ölçü yazmışsın dimi bunda bir yanlışlık yok herhalde :))

Kahvaltıdan önce 2 bardak karbonatlı su içiyoruz (2bardağa 1tatlı kaşığı karbonat yazmışsın) gün içindede 1 tatlı kaşığı sabah için çok değilmi yani 2 bardağada 1,5 lt. yede aynı kaşık ölçü yazmışsın dimi bunda bir yanlışlık yok herhalde :))

YANLIŞLIK YOK :) ben sabah sağlık açısında faydalı bunun daha farklı tarifleri de var ama ben bu sistemi sevdim:) tadını da ve faydaları saymakla bitmez ben zayıflamak için başladım zayıflamanın yanında sağlık için önemli olduğunu öğrendim kilo da veriyorum süper:)

YANLIŞLIK YOK :) ben sabah sağlık açısında faydalı bunun daha farklı tarifleri de var ama ben bu sistemi sevdim:) tadını da ve faydaları saymakla bitmez ben zayıflamak için başladım zayıflamanın yanında sağlık için önemli olduğunu öğrendim kilo da veriyorum süper:)

Tadı önemli tabii ama sağlıklı zayıflamak daha önemli inşALLAH bende de işe yarayacak ve bende senin gibi burada yazacağım teşekkür ederimm..:KK16::KK3: Umarım bende zaıflarımmmm

Son düzenleme:
Tadı önemli tabii ama sağlıklı zayıflamak daha önemli inşALLAH bende de işe yarayacak ve bende senin gibi burada yazacağım teşekkür ederimm..:KK16::KK3: Umarım bende zaıflarımmmm

İNŞALLAH bende yazacağım bir birimize destek oluruz kırılma noktasında benim hedefim 2 ayda 10 kilo:)

İNŞALLAH bende yazacağım bir birimize destek oluruz kırılma noktasında benim hedefim 2 ayda 10 kilo:)

Bende gitmesi gereken 23 kilo var en azından yani yolum uzun ama dediğiniz gibi destekle o kırılma kopma noktalarında burada birleşip sabrımızı korumaya devam edebiliriz inşALLAH sonu hepimiz için mutluluk olsunn:KK16:

kızlar bende başladım ama bende bağırsakları çalıştırmak yerine aksine yavaşlattı nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum 1,5 lt. suya 2 çay kaşığı atıorum :KK43:

Slm kizlar araniza yeni katildim ve bu konu dikkatimi çekti 2 aylik bebeğim var emziriyorum bu karbonatli suyu icsem bebege bir zarar verirmi ? Bana yardimci olun lütfenn ayrica yemeklerden öncemi içmek gerek sadece ? Ben günde 4 lt su içiyorum bunun ölçüsünü biri bana verebilirmi? Şimdiden teşekkürlerrrr...

bende doktorumda ızlemıstım şişe suyumun içine bir tutam atıyordm karbonat sadece acayıp ödem atma hazmı kolaylastırma ve kabızlık sorununa iyi geliyor suyun tadıda daha bir tatlı oluyor içmeye doyum olmuyo valla:KK53:
denicem inşallah bende fayadasını görürüm

kızlar bende başladım ama bende bağırsakları çalıştırmak yerine aksine yavaşlattı nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum 1,5 lt. suya 2 çay kaşığı atıorum :KK43:

bende aynen yaklaşık 2 haftadır inatla içiyorum ama pek faydasını görmedim daha deneyelim bakalım belki zamanla olur

Ya arkadaşlar peki normal karbonat atsak nasıl plur ki yurtdışında bulmak biraz zor olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tam olarak farki nedir bilmiyorun ama facebook hesabiniz varsa karbonatin faydalari ile ilgili kemal milar beyi takip etmenizi oneririm..kendisi de ozellikle eczaneden alinmasini soyluyor.

Ayrica yukarida birinin dedigi gibi olay vucudu alkali hale sokmakla ilgili..
Olcude kisiden kisiye degisiyor mesela ben haftada bir kac gun ( aklima geldikce) acken veya yemeklerden 1 saat sonra falan( mide yanmasina da cok iyi geliyor zaten yanma icin verilen ilaclarinda ana maddesi bu) 1 su bardagina 1 cay kasigi koyup iciyorum..
1 cay kasigindan fazlasi aninda ishal yapiyor ( gunlerce surmuyor ama 2-4 kez cikiyorum)

Kilomda bi etkisini gormedim ki ilk zamanlar 2-3 ay boyunca hergun duzenli ictim..
Ama bahsettigim kisinin sayfasina yazanlarda zayiflatma etkisini cok kisiden okudum..
En farkettigim etkisi grip olmadim :)

Herseyiniz yeterli olsun !

Selamlaar :KK3:

O suyu ben içmeye çalışmıştım 2 yudum anca içtim bir sonraki gün hırs yaptım ama yinede bir bardak bile içememişdim tadı berbaaat :KK53::KK53::KK53:
Nasıl içebildiniz hayret ettim doğrusu ama ben limon katmamıştım limon mu ona güzel bi tat veriyo kii cevaplarınızı bekliyorum tekrar başlamak istiyorum 80 kiloyum 20 yaşımda :2::2::2::2::2:

Soğuk olunca daha kolay içiliyor. Kesinlikle deneyin!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X