Erkek bebek için yapılması gerekenler

terevetcım bu argınmaxtan ıkı çeşit var.bi men' bıde çınko ılacın ısmı neydı.
bırıde solgar zınc pıcolınate 22 mg.bu çınko demı.
pekı e-vıtamının ısmı ne

Son düzenleme:
e vitaminini 400 ünite solgar almıştık biz. yalnız e vitamini kullanan kişinin sigara tüketmemesi gerekir.
çinkoyu da 22 mg solgar.
evet en az 3 ay önce olmalı.
arginmaxi erkek kulanıcak men olacak yani.
kadının herhangi bir takviye almasına gerek yok.

e vitaminini 400 ünite solgar almıştık biz. yalnız e vitamini kullanan kişinin sigara tüketmemesi gerekir.
çinkoyu da 22 mg solgar.

Sğlsn Cnm çok tşklerr

çinkoyu da 22 mg solgar.

teroş benım kocam sıgara içer yaa:KK43: bacım bı msn goremıyom senı:KK5:

e vitamini sigaranın zararını artırıor diye okudum bir yerde. onun için yazmıştım. benimki de çok olmamakla birlikte sigara içiyor.

anladım tereoşcum..ne yapcaz kocam gunde 1,5 paket içer.yada ez 1 paket.içsınmı ılecı yınede sence.bu e vıtamını gun aşırı alınacak degılmı.
teravet sana msn den alacagım ılaçların lınkını verdım.onlar dogrumu bı bak.alacagım ılaçları yanlış almak ıstemıyorum.egerkı yanlışsa bana lınklerını veırımsıın lutfen.
buraya ılaç lınkı veremıyorum demı yasakmı bılmıyorumkı..
bıde saraçoglunun kurunu alırken 3 kuru bırenmı aldın yoksa tek tekmı.yanı ara vermedenmı kullandı eşin.

Son düzenleme:
anladım tereoşcum..ne yapcaz kocam gunde 1,5 paket içer.yada ez 1 paket.içsınmı ılecı yınede sence.bu e vıtamını gun aşırı alınacak degılmı.
teravet sana msn den alacagım ılaçların lınkını verdım.onlar dogrumu bı bak.alacagım ılaçları yanlış almak ıstemıyorum.egerkı yanlışsa bana lınklerını veırımsıın lutfen.
buraya ılaç lınkı veremıyorum demı yasakmı bılmıyorumkı..
bıde saraçoglunun kurunu alırken 3 kuru bırenmı aldın yoksa tek tekmı.yanı ara vermedenmı kullandı eşin.

ewet bende merak ettım teros sarac oglunundan kac kutu aldın cnm 3 kutuyuda tukketımı esın bı acıklarsan sevınırız

teravet bacım,kaç defa sordum bilmiyorum hep unutuyorum ya.bende simdi monodoks var kullanıcam da günde bir tane mi içeyim yoksa sabah 1 akşam 1 tanemi içeyim?

Teravetcim ellerine sağlık arkadasım güzel bir konu açmışsın.Anlam veremedigim şu eleştiriler neden oluyor acaba.Biz bilmiyormuyuz takdir Allah'ın...insanın gönlünden gecen birsey olması neden eleştirilir.Oluyorsa Allah'tan olmuyorsada Allah'tan.Çocugu olmayanında olanında şükretmeyi bilmesi gerekir.Herşeyde bir hayır vardır.Benim bir kizim var bir düşük yaptım bir erkek çocuk sahibi olmayı isterim Allah'tan.Burada ki arkadaşların yaptıgı uygulamaları takip ederim.Doktor sitelerinde yumurtlama zamanının onemli olduğunu yazıyorlar kiz yada erkek bebek için onlarda mı eleştiriliyor hayır.Allah herkesin gönlündekinin hayırlı olanını versin.Olmayanlarada hayırlı zamanda versin inşallah...

teroş argınmax.gunde 3 keremı yoksa haftada 3 keremı.gunde yazmışsın aceba dedım.:26:

günde 3 yeterli.

sordugum ıyı olmuş bende haftada 3 sanıyodum.hatta oyle verıyodum:KK43:( hemen duzelteyeım.şimdi hepsını tek tek yazayımda yanlışık varmı.
arıngımax.sabah ogle-akşam 1 tane
çinko 22 mg:günde 1 tane
e vıtamını:haftada 3 kere ( yanı gün aşırı yeterlı demı) yanlış varmı teravet

bırde hapları ayrı ayrı saatlerdemı verıyosun.çmesela bı içtımmı ıksı bı arada verıp içtıgı oluyomu yarımşar saat arayla ılaç alımı alsa nasıl olur.

sordugum ıyı olmuş bende haftada 3 sanıyodum.hatta oyle verıyodum:KK43:( hemen duzelteyeım.şimdi hepsını tek tek yazayımda yanlışık varmı.

bırde hapları ayrı ayrı saatlerdemı verıyosun.çmesela bı içtımmı ıksı bı arada verıp içtıgı oluyomu yarımşar saat arayla ılaç alımı alsa nasıl olur.

cnm kac ay önceden baslayacan bunlara super sormussun bızede ısık oluyon cok cok tsk Rabbım emeklerımızı bos cıkarmasın ıns.

evet yazdıkların doğru. kimisini akşam kimisini sabah olsun çok sorun değil.
ayrıca son 3 ay boxer kullanmak da gerekli. bence o da önemli.

X