Erkek bebek için yapılması gerekenler

teravet seni 1,5 yıldır takip ediyorum çeşitli forumlarda.sana sormak istediğim birşey var.ben pko luyum.ve duphaston kullanıyorum adet düzenim için ve artık 30 günde bir adet oluyorum.dr. um bu ay tedaviye başlayacaktı fakat ben hem bioritim hem yorumcudaki takvim hem de ay takvimi tutsun istedim bu nedenle gelecek aya bıraktım.klomen ve daha sonra çatlatma iğnesi uygulayacak dr.um.ama merak ettiğim bişey var klomenden sonra 12.gün çağırıyor ve yumurta olgunluğum uygunsa çatlatma iğnesi yapılacak.12.gün yaptırdım iğneyi diyelim ki.36 saat sonrası ilişki adetimin 13 ya da 14.gününe denk gelmiş oluyo.ama benim siklusum 30 ise 30-14=16.gün normalde yumurtlamam.sormak istediğim klomen ve iğne ile olunca 13 ya da 14. gün çatlar yumurtam heralde.yani erkene almış olur klomen ve iğne heralde..?kafam çok karıştı.beni aydınlatırsan sevinirim.

yumurta olgunlaşmaden iğne vurulmaz zaten.sen doktora uy.

Ben de Allahımın izniyle erkek bebek istiyorum ama burada anlatılanlardan hiçbir şey anlamadım :KK43: Bu terimler çoook yabancı geldi, kadın doğum uzmanına gitsem acaba bana bu konuda yardımcı olur mu kızlar?

erkek bebek olması için mesaj atın size bir öneri paylaşayım. tabi herşeyi rabbim bilir.benimki sadece bir öneri .inşallah olur bir deneyin

Emeleroglu Nerden msj atcaz anlamadım ben yeniyim daha acemi çok merak ettim burdan paylaşta faydalanalım tsk :-)

benimde bir kızım var 2.ciyi içimden erkek istiyodum o yüzden tüm herşeyi okudum not aldım takvimler yapılması gerekenler falan. ama beklenmedik bir gebelik oldu hiç bişey yapamadım kesin kız diyodum ama çok şükür oğlum olucak inşallah. kızım 10 aylıkken hamile kaldım emziriyodum. diyet vs yapmadık eşimde bende sadece 5 gün birlikte olmamıştık ve o gün çok akıntım vardı vucudum sıcaktı. birde bende orgazm olmuştum. kızımdayken çok kuruydum ve sık ilişkiydi sadece eşim orgazm olmuştu. oğlumda o gün yumurtlama günüme geldi diye düşünüyorum. Birde sürekli Hz. zekeriya'nın duasını okudum. Biryerde okumuştum dolunay olduğu zaman hamile kalınırsa erkek olur diye sonradan ilişki günümüze baktım dolunay varmış benim yaşadıklarım bu kadar :)

Kızlar ben de böyle şeylerle uğraştım ettim aylarca işte diyetler pozisyonlar vs gebe kaldım dış gebelik oldu o kadar çok sıkıntı çektim ki. Sonrasında amh değerim yani yumurta sayım düştü doğal yoldan hamile kalamazsın tüp bebek için gecikmeyin eğer istiyorsanız dediler. Menopoza girmek üzereydim. Tüp bebekten de vazgeçtik normal de olmuyordu. Derken ben hamile kaldım hiç ummadığım bir anda. Hem doğum vakti olarak hem cinsiyet olarak Allah gönlümüze göre verdi çok şükür. Bazen olmaz arkadaşlar hayırlısı öyledir veya bazen de hiç ummadığınız anda olur yine hayırlısı öyledir. Bunu biz bilemeyiz... Allah herkese gönlündekini hayırlı kılsın ve nasip etsin.

Kızlar ben de böyle şeylerle uğraştım ettim aylarca işte diyetler pozisyonlar vs gebe kaldım dış gebelik oldu o kadar çok sıkıntı çektim ki. Sonrasında amh değerim yani yumurta sayım düştü doğal yoldan hamile kalamazsın tüp bebek için gecikmeyin eğer istiyorsanız dediler. Menopoza girmek üzereydim. Tüp bebekten de vazgeçtik normal de olmuyordu. Derken ben hamile kaldım hiç ummadığım bir anda. Hem doğum vakti olarak hem cinsiyet olarak Allah gönlümüze göre verdi çok şükür. Bazen olmaz arkadaşlar hayırlısı öyledir veya bazen de hiç ummadığınız anda olur yine hayırlısı öyledir. Bunu biz bilemeyiz... Allah herkese gönlündekini hayırlı kılsın ve nasip etsin.
İnş rabbim gönlümüze göre verir. Sizinkininde sonu güzel olmuş

Hiçbişey yapmadım zaten normal yoldan olmayacağı söylendiği için bize. Olmaz diye korunmuyorduk öyle ki şuan gebeliğimin haftası bile net değil son adet tarihime hiç dikkat etmediğim için. o derece olmazlardaydık yani.

Ben şu an diyetteyim. Hem klomen hemde çatlatma iğnesi kullanıyorum 2. Ayım hamile kalamadım. Doktorum tek ilişki diyor 12. saatte

X