İnce baldırlar , sıkı bir popo istiyorum

PaskalyaYumurta

Tari Elensar ( * Pıtırcık )
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
4.213
508
33
Kızlar merhaba ;
Ben bu konu da nokta atışı istiyorum tabiri caizse.
Belim çok ince olmasa da en azından vücüdumun kalan kısmına göre ince.
Bende göğüs göbek mide yok .
Amaaaaa :KK14:
Baldırlarım bir hayli kalın . Basen bölgem yani.
Yani 28 beden belden çok iyi ama baldırlarımdan yukarı çıkarken sorun yaşıyorum. 29 almaya kalksam beli inanın bol geliyor sürekli çekiştiriyorum yukarı ama basenden tam.
Ben baldırlarımı eritmek ve sıkılaştırmak istiyorum.
Sonra popomu da sıkılaştırmak istiyorum
Bunlar için en etkli yolları öğrenmek istiyorum.
İnternette elbette araştırdım ama denenmiş kesin olan yöntemlerle yoluma devam etmek istiyorum.
Şimdi her sabah bisiklete bineceğim ama ek bişeyler istiyorum.
Birde bisiklete binmek kalça yapar deniyor doğru mu ?
Evet kızlaaar yardım edin lütfen. :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence titreşimli zayıflama kemeri al ve hergün düzenli olrak kalçana ve baldırlarına kullan.Spor yapmayı sevmiyorsan birde oryantal yap hergün düzenli olarak hem karın popo bölümünü çok çalıştırıyor hemde çok terletiyor.

Şöyle birşey düşündüm.
1. olarak İç ve dış baldırlar için bir hareket şöyle dik duruyorsun bi sandalyeden destek alıyorsun bacağını hafifçe yukarı kaldırıyorsun yana doğru.
2. olarak ellerimi öne uzatıp dizlerimin üstüne çömelip kalkacağım.
3. hareketim yanlarım için sağa sola eğilmek olacak.
4. olarak mekik çekeceğim .
Buraya kadar olan hareketleri 10x3 set olarak tekrar edeceğim.
5. olarak hergün 1 saat bisiklet bineceğim.

Böyle düşündüm ama önerilere açığım sağlıklı bir program istiyorum işe yarasın.
Şimdi bacaklarımın ölçüsünü alacağım 15 gün sonra tekrar alacağım bakalım bir incelme olacak mı .

Şöyle birşey düşündüm.
1. olarak İç ve dış baldırlar için bir hareket şöyle dik duruyorsun bi sandalyeden destek alıyorsun bacağını hafifçe yukarı kaldırıyorsun yana doğru.
2. olarak ellerimi öne uzatıp dizlerimin üstüne çömelip kalkacağım.
3. hareketim yanlarım için sağa sola eğilmek olacak.
4. olarak mekik çekeceğim .
Buraya kadar olan hareketleri 10x3 set olarak tekrar edeceğim.
5. olarak hergün 1 saat bisiklet bineceğim.

Böyle düşündüm ama önerilere açığım sağlıklı bir program istiyorum işe yarasın.
Şimdi bacaklarımın ölçüsünü alacağım 15 gün sonra tekrar alacağım bakalım bir incelme olacak mı .

Bisiklete binecek yerin varsa tek başına bu bile yeter:KK9::KK9::KK9:Ben evlenbmeden önce hergün en az 2 saat binerdim bisiklete.İnceciktim.Şimdi bisiklete binecek yerim yok çevre çok kötü.Ama bu yaz taşınıcaz ve ilk işimiz eşim ve benim için bisiklet almak olcak :KK9:

Bence titreşimli zayıflama kemeri al ve hergün düzenli olrak kalçana ve baldırlarına kullan.Spor yapmayı sevmiyorsan birde oryantal yap hergün düzenli olarak hem karın popo bölümünü çok çalıştırıyor hemde çok terletiyor.

Spor yapmayı seviyorum aslında ama üşengeçlik ama kararlıyım spor sıkılaşmak adına daha etkili.
Ama dediğin gibi hergün biraz oryantal yapacağım.

Bısıklet cok ıyıdır basen kalca bacaklar ıcın benım elıptık bısıkletım var bacak kalca basen tas oldu tas

Ciddimisin sertleşir mi bisikletle.
Korkum şu yönde kalça yapar dediler popomu çıkartmasın zaten fazlasıyla var :KK70:

Pilates yada fitness yap cnm diyetle ama

Plates ve fitness daha etkili tabi ama şuan ona pek fırsatım yok.

Bisiklete binecek yerin varsa tek başına bu bile yeter:KK9::KK9::KK9:Ben evlenbmeden önce hergün en az 2 saat binerdim bisiklete.İnceciktim.Şimdi bisiklete binecek yerim yok çevre çok kötü.Ama bu yaz taşınıcaz ve ilk işimiz eşim ve benim için bisiklet almak olcak :KK9:

Var canım kocaman bir korumuz var :)

Kızlar söylüyorum ölçtüm az önce şuan baldırlarım 56 kalça 97 :KK14: Bakalım 15 gün sonra bu ölçüler ne olacak.

Spor yapmayı seviyorum aslında ama üşengeçlik ama kararlıyım spor sıkılaşmak adına daha etkili.
Ama dediğin gibi hergün biraz oryantal yapacağım.

Bende çok üşeniyorum spor yapmaya.Yani sapor yapmak derken öyle peşpeşe sıralanmış hareketleri yaparken çok zıkılıyorum.Ama yüzmeyi biziklete binmeyi oynayıp hoplayıp zıplamayı seviyorum.Yani sporunda eğelenceli olanını seviyorum.

Bende çok üşeniyorum spor yapmaya.Yani sapor yapmak derken öyle peşpeşe sıralanmış hareketleri yaparken çok zıkılıyorum.Ama yüzmeyi biziklete binmeyi oynayıp hoplayıp zıplamayı seviyorum.Yani sporunda eğelenceli olanını seviyorum.

Yarından itibaren ne gerekirse yapacağım . :KK16:

Valla bısıklet bana kalca malca yapmadı cok sıkılastırdı tum vucudumu hatta selulıtlerımı bıle yok ettı

Oooo süper ya inşallah benimde hiç bişey kalmaz.

Buraya gün ve gün yaptıklarımı yazacağım 15 gün sonunda tekrar ölçüp yazacağım.

Yok korkma bişey olmaz.bisiklete binerken en çok baldırlar bacaklar kalça çalışsada tüm vücuttan terlediğin için her yerden kiloda veriyorsun tecrübeyle sabit.Ama bol su içmelisin çok su kaybı oluyor.

Şuan 60 kiloyum ben en az 58 olmak istiyorum zaten ama asıl hedefim sıkılaşmak ve baldırlarımı inceltmek.
Yarından itibaren azimle başlıyorum eritmeye :)

Konu sahibi arkadasım ne durumdasın acaba konuyu acalı 15 gun olmus
Herhangi bir incelme sagladımı bu hareketler sana ?

X