Vajina ve Idrar deligi

Yazdığım gibi denedim canım ama pek detaylı bakamadım. Vajinamın olduğu yerden geldi.. zaten gördüğüm an ağladım baya bir. O ıkındğımda genişleyen akıntı gelen yerden idrar da geliyor aynı zamanda ve o deliğin içi boş değil çevresi et kaplı minicik 1 delik var 1 cm içerde belki daha az 0.5 cm ama çok yakından bakıldığında aynayı alta kyduğumda görünüyor. :KK43::KK43: ben anormalim sanırım

ben hala senin anatomik bir sorununun olmadığını düşünüyorum.iki yer bir birine çok yakın.sen arkadaşına göstermişsin oda sana göstersin bari de daha net anla olayı.belki onunda bahsettiği yer farklı.nede olsa jinekolog değilsiniz.bu sadece bir öneri ama kesin yapmam gereken doktora gitmek.öncesinde arkadaş önerini deneyebilirsin.hem neden ağlıyorsun ağrı sızın yok korkma bak sağlıklısın.diyelim ki ikisi aynı ki imkansıza yakın minicik bir operasyonla çıkış değiştirilir ki bu yaşa gelmişsin sorunsuz operasyonu bile gereksiz gibi

Yazdığım gibi denedim canım ama pek detaylı bakamadım. Vajinamın olduğu yerden geldi.. zaten gördüğüm an ağladım baya bir. O ıkındğımda genişleyen akıntı gelen yerden idrar da geliyor aynı zamanda ve o deliğin içi boş değil çevresi et kaplı minicik 1 delik var 1 cm içerde belki daha az 0.5 cm ama çok yakından bakıldığında aynayı alta kyduğumda görünüyor. :KK43::KK43: ben anormalim sanırım

bncede yani sen hemen bi doktora git..annene söyle inanmazsa aç göster:KK1::KK1::KK1:sonuçta arkadaşından utanmadıysan annenden hiç utanmazsın.
yni kısacası hemen bi doktora git

Canım gideceğim randevumu aldım ama en kötüsü ne olabilir merak ediyorum. İkisi aynı delikten olabilir mi? Böyle bir bozukluk var mı tıpta? Yada vajinam mı yok ya da üretram deri altında olabilr mi her türlü şey geliyor aklıma :KK43:

valla bilemeyiz ki güzelim öyle bir şey varsa da sende bir problem yaratmamış belli ki bu yaşa kadar ama sen şimdi kendi kendine evham yapma öyle doktora gideceğin günü bekle o zaman herşey anlaşılır panik yapma yani

sonra da burdan yaz bari merak ettim ben de şimdi:KK59:

Evham yapmamaya aklıma getirmemeye çalışıyorum ama olmuyor yaa.. o vajinamın içinde gördüğüm delik neydi peki acaba kızlık zarı mı ki o? Belki çok öndedir ve o sayede görmüşümdür. Birde vajinam serçe parmağım kadar buda normal değil sanırım. :KK43:::KK43::KK43:

sende herhangi bir tuhaflık olduğunu düşünmüyorum.. bahsettiğin boşluk vajina girişin kenarındaki et kızlık zarın ve idrar deliğinde kritoris e doğru kasların arasında gömülü bierde küçük birşey iyi bak ve korkma keşke sana resmini çizebilseydim:KK70:

Merhaba arkadşlar bişiy soracağım. Ben idrarımı vajinamdan yapıyorum cook ilginç ama öle idrar deliğimi kapatıyorum vajinamdan geldiğinği fark ettim. Neden böledir acaba

Kuzum sen winx club falan izlesene böyle şeyleri neden dert ediyorsun kendine

X