Popom büyüsün istiyorum.

senin de yok değil popon aslında ideal duruyor bizimkiler ama büyürse de fena olmaz heralde. valla kilolu ya da büyük falan çıktığı yok fotoda baksana belim kopacak gibi çok zayıfım ya 46 kg :/ kilo alabilsem aslında popoma da gider heralde.

Tabi cnm dışarı çıktığımda ne zayıflar görüyorum mesela dümdüz tahta gibiler ben okdr değilim 167 boy 61 kiloyum ama ince kemikli olduğum için biraz zayıf gösteriyorum ona taktım hem sende beline takma ince belli kadınlar daha güzeldir popoyu büyüt işte alınması gereken yerlerden al yeter yani bel ve göbek ince kalsın süper olursun inş. cnm sende çok zayıfmışın yahu ye yee:KK56::KK56:

tatlım 18ne gelınce hersey duzelıyor benım kılom yok 166 50 kıloyum ama 88 goguslerım 60 belım ve 90 popom var baya unludur popişlerim :KK70: ama bunu kıloyla alakası yok vucut tıpıyle alakası var benım ananemden tut kucuk kardesıme kadar boyle :KK70: ama 18ıne gelınce gobegn sıfır kalıo ama popun ve goguslerın dolgunlaşıyor m.etme yanı benım oyle oldu :)

valla fotodan öyle gelmiş olabilir pekte zayıf sayılmam kilom 56 kalçalarım 98 cm yani sayfada yakınanlar gibi dümdüz değil:KK9::KK9:

yok canm senın kılon gayet ıyı daha ne kadar olabılır kı bıraz daha kılo alsan sısko olursun :KK70: bu tam bence :KK76:

k
ızlar silikonlu külotlar var onlardan denesenize.bende vardı gayet hoş duruyo.fakat şimdi kilo aldığım için kullanmıyorum.bende çok takıyodum popom yok hiç bi giydiğim yakışmıyo diye araştırırken yine kadınlar klübünden öğrendim böyle bişi olduğunu.penti mağazalarında satılıyo fiyatıda 26 küsür bişeydi.

tatlım 18ne gelınce hersey duzelıyor benım kılom yok 166 50 kıloyum ama 88 goguslerım 60 belım ve 90 popom var baya unludur popişlerim :KK70: ama bunu kıloyla alakası yok vucut tıpıyle alakası var benım ananemden tut kucuk kardesıme kadar boyle :KK70: ama 18ıne gelınce gobegn sıfır kalıo ama popun ve goguslerın dolgunlaşıyor m.etme yanı benım oyle oldu :)
Cnm ben 26 yaşındayım(maş.):KK1: Benim popo 94 gögüslerim 80b yani herkez fiziğimi beğenir orantılıdır aslında kötü görünümünde değilim çok şükür ama takıntımı ne olmuş artık popom dahada büyük olsun istiyorum o kadar
valla fotodan öyle gelmiş olabilir pekte zayıf sayılmam kilom 56 kalçalarım 98 cm yani sayfada yakınanlar gibi dümdüz değil:KK9::KK9:
Tamam tamam çok zayıf değilsin:KK1:

k
ızlar silikonlu külotlar var onlardan denesenize.bende vardı gayet hoş duruyo.fakat şimdi kilo aldığım için kullanmıyorum.bende çok takıyodum popom yok hiç bi giydiğim yakışmıyo diye araştırırken yine kadınlar klübünden öğrendim böyle bişi olduğunu.penti mağazalarında satılıyo fiyatıda 26 küsür bişeydi.

Yok bacım o kdrda küçük değil çok şükür zaten sevmem de öyle sahte görünümü:KK1:

:):):)olsun kız valla kafaya takan varsa diye yazdım burdan öğrensinler diye.kilo alıncada direk oraya gitmiyo ki:)doğal bi yöntem bulursan sölede bende uygulayayım küçüld yine benimki bu aralar:)

Son düzenleme:
pilatesin kalça hareketlerini denedinmi.?

özelikle düz popolara birebir . belki çok büyütmez ama görünümünü bi hayli degiştirir ve sivri yapar buda biraz olsun sorununa çözün şiddetle öneririm .:KK34:

üşenmedim kalkıp çektim şimdi :) önerilerinizi alıyım büyütmeli mi? Eki Görüntüle 431397

bence sakın buyutme. hem güzel hem belin ince :) bazıları 90 cm cekiyor ancak kemikten. yandan durunca geriye dogru bir bombe yok. zaten onlar ufak popolu veya düz popolu oluyor.. sevgilin istiyor sende o istedi diye istiyorsan alabilirsin. göbekli yapın yokk biraz artıs olur sadece :)

Eki Görüntüle 429486 Eki Görüntüle 429485

bu hareketleri hergün yapabildiğin kadar yap çok olmasa bile kesin faydasını görürsün....

bu hareketler kalçayı küçültmez mi?sıkılaştırır ve zayıflatır zayıflatırken de kaldırır ve düzgün zayıf,sıkı ve kalkık olmasını sağlar..ben öyle biliyorum ve bu yüzden yapıyorum yoksa yanlış mı biliyomuşum?kalça büyüttüğünü burada duydum ilk defa..

bence büyütme hatta küçült bile.yeterince büyük bence.benimki biraz daha büyük ve küçültmek için yapmadığım şey kalmadı :KK66:

Resimlerde insan olduğundan daha kilolu gösteriyor, isterseniz popo ölçülerimizi yazalım farkı göreceksiniz.

Resimlerde insan olduğundan daha kilolu gösteriyor, isterseniz popo ölçülerimizi yazalım farkı göreceksiniz.

bence insanlar resimlerde dışarda olduğu gibidir.farketse bile öyle aşırı bir fark olması imkansız.ölçüleriniz 90 cm olsa nolur düzgün bir popoya sahip değilseniz..ölçü değildir önemli olan bence,kesinlikle görünüm daha önemli.öyle resimlerde kilolu çıkmışım normalde zayıfım diye kimse kendini kandırmasın normalde poposu 80 cm olan birisinin resimde 90 gibi göründüğü nerde görülmüş :)

bence insanlar resimlerde dışarda olduğu gibidir.farketse bile öyle aşırı bir fark olması imkansız.ölçüleriniz 90 cm olsa nolur düzgün bir popoya sahip değilseniz..ölçü değildir önemli olan bence,kesinlikle görünüm daha önemli.öyle resimlerde kilolu çıkmışım normalde zayıfım diye kimse kendini kandırmasın normalde poposu 80 cm olan birisinin resimde 90 gibi göründüğü nerde görülmüş :)

Kusura bakma sana katılmıyorum evt resimlerden farklı çıktıgı söylentim öyle koca bir farktan bahsetmiyorum sen fazla abarttıgımı sanmışsın bazen çok zayıf bir insan resimde çok zayıf çıkmıyor ben zayıflar için söyledim ama sen leb demeden leblebiyi anlasaydın keşke kilolu zaten kilolu çıkar yani hey allahım ya.

X