Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen destek olun :) 1 ayda 8 kilo nasıl veririm?

1. Konu Sahibi : galanthus #1

I love KK lütfen destek olun :) 1 ayda 8 kilo nasıl veririm?

selam kızlar :) ben iki yılda 18 kilo alarak 78 kilo oldum ve kilomun çoğu göbek kısmında yoğunlaştı çok çirkin :(
    son 3 aydır mükemmel giden bir ilişkim var o beni bu halimle de seviyor ama biliyorum ki her erkek sevgilisinin daha güzel görünmesini ister. bu yüzden onu iddaaya girmek konusunda ikna ettim eğer 1 ayda 8 kilo verebilirsem benim çok istediğim bir şeyi yapacak. lütfen yardımcı olun ne gibi diyetler öneririsiniz ayrıca benimle birlikte 1 ayda 8 kilo vermek isteyen varsa beraber yapabiliriz :) ilk hedefim 78 den 70 e düşmek.

2. Konu Sahibi : galanthus #2
    bol bol spor yapabilirsin yeşil çay iç hergün ve akşamları ekmeği azalt
    şu 8 kiloyu 4'e indir ayda 4 kilo ver 2 ay sonra 70 ol iddiayı uzattım de

3. Konu Sahibi : galanthus #3
    Alıntı yilike kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bol bol spor yapabilirsin yeşil çay iç hergün ve akşamları ekmeği azalt
    şu 8 kiloyu 4'e indir ayda 4 kilo ver 2 ay sonra 70 ol iddiayı uzattım de
    bi kere girdik iddaya 6 kilo versem de yeter o 6 dedi ben gaza gelip 8 olsun dedim :( düzenli olarak uyabileceğim bir diyet önerebilecek olan var mı

4. Konu Sahibi : galanthus #4
    günde 2 bardak yeşil çay iç
    mutlaka spor yap yapamıyorsan aç hareketli şarkı oyna zıpla falan
    http://www.kadinlarkulubu.com/zayifl...urtlu-kur.html şunu yapıyorum gerçekten yararı oldu bir göz at istersen
    metabolizma hızlandırıcı içecek çay tarifleri var forumda http://www.kadinlarkulubu.com/zayifl...diren-kur.html şunun gibi ben bu tarifte karanfil koymuyorum 1 portakal ya da greyfurt ekliyorum daha iyi oluyor tadı karanfil berbat yapıyor

ayrıca akşamları sadece sebze çorbası iç saat 7-8 den sonra hiçbir şey yeme
    gazlı asitli içecekler içme
    pirinç pilavı patates türü şeyler yeme
    cips çikolata hazır kek pasta vs yeme
    su tabiki olmazsa olmaz ama fazla kaçırma günde 2 litre yeterlidir sonra su zehirlenmesi oluyormuş
    lokmaları çiğne çiğne çiğne hep çiğne :)
    yemeğe başlarken su iç bitirdiğinde su iç
    sabah kalktığında balli limonlu ya da ballı sirkeli ılık su iç
    günde 1 tatlı kaşığı çörek otu çiğne yut
    öğünleri atlama bir öğünde öğlen olabilir bir kase yoğurdu tüket yoğurt diyetlerin tacıdır :)
    bunları yaşam stilin haline getir bir ayda olmasa da bir zaman sonra değil 8 kilo 20 kilo yine verirsin
    Düzenleyen: sdktm Düzenleme Tarihi : 24-05-2012 Düzenleme Saati :11:25

5. Konu Sahibi : galanthus #5

I love KK

Alıntı sdktm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    günde 2 bardak yeşil çay iç
    mutlaka spor yap yapamıyorsan aç hareketli şarkı oyna zıpla falan
    http://www.kadinlarkulubu.com/zayifl...urtlu-kur.html şunu yapıyorum gerçekten yararı oldu bir göz at istersen
    metabolizma hızlandırıcı içecek çay tarifleri var forumda http://www.kadinlarkulubu.com/zayifl...diren-kur.html şunun gibi ben bu tarifte karanfil koymuyorum 1 portakal ya da greyfurt ekliyorum daha iyi oluyor tadı karanfil berbat yapıyor

ayrıca akşamları sadece sebze çorbası iç saat 7-8 den sonra hiçbir şey yeme
    gazlı asitli içecekler içme
    pirinç pilavı patates türü şeyler yeme
    cips çikolata hazır kek pasta vs yeme
    su tabiki olmazsa olmaz ama fazla kaçırma günde 2 litre yeterlidir sonra su zehirlenmesi oluyormuş
    lokmaları çiğne çiğne çiğne hep çiğne :)
    yemeğe başlarken su iç bitirdiğinde su iç
    sabah kalktığında balli limonlu ya da ballı sirkeli ılık su iç
    günde 1 tatlı kaşığı çörek otu çiğne yut
    öğünleri atlama bir öğünde öğlen olabilir bir kase yoğurdu tüket yoğurt diyetlerin tacıdır :)
    bunları yaşam stilin haline getir bir ayda olmasa da bir zaman sonra değil 8 kilo 20 kilo yine verirsin
    canım ikinci yazdığın çay tarifi güzel gibi zaten bağırsaklarım hiç çalışmıyor benim :( ama şuan yurtta kalıyorum imkanlarım kısıtlı malesef :(
    bi de çörek otu ne için onu merak ettim. çok teşekkürler

6. Konu Sahibi : galanthus #6
    imkanın olduğunda yap gerçekten faydası büyük
    çörek otunun ölüm dışında herşeye faydası var

7. Konu Sahibi : galanthus #7
    http://www.kadinlarkulubu.com/zayifl...urtlu-kur.html şu konuya bir göz at istersen bunu yapıyorum ben

8. Konu Sahibi : galanthus #8
    Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
    Keyifli paylaşımlar...

9. Konu Sahibi : galanthus #9
    ilk ay 8 kilo çok zor benim metabolizmam çok hızlı çalıştığı halde bile ilk ay 5 6 arası verdim yeşil çay spor 7den sonra yemek yok meyve hariç.