ACİLL antibiyotik adet gecikmesi yaparmı ?

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
0
kızlar bu soruya acil cvp lazım lütfen ablam adetine 1 hafta varken diş ağrısı yüzünden amoklavin antibiyotik kullandı ama bebek varsa bi sorun olmasın diye 3 gün kullanıp ağrı geçince bıraktı zaten hap 5 günlüktü sadece 3 gün içti ve adeti gecikti bu antibiyotik adet geciktirirmi geciktirsede kaç gün geciktiriyo bi bilisi olan var mı

antibiyotik adet geciktirmesi yapar..benim i,drar yollarım enfeksiyon olduğunda doktor antibiyotik verdi 10 gün geciktirdi adetimi,doktora gittiğimde antibiyotik adet gecikmesi yapmıştıt demişti.

antibiyotik adet geciktirmesi yapar..benim i,drar yollarım enfeksiyon olduğunda doktor antibiyotik verdi 10 gün geciktirdi adetimi,doktora gittiğimde antibiyotik adet gecikmesi yapmıştıt demişti.

peki bu gecikmeden sonra adetin kendiliğinden mi geldi yoksa doktora falan gittin mi yni söktürücü falan kullandın mı

peki bu gecikmeden sonra adetin kendiliğinden mi geldi yoksa doktora falan gittin mi yni söktürücü falan kullandın mı

adetim gelmedi adet söktürü aldım.çok şişkindim çünkü rahatszı olmaya başlamıştım.

adetim gelmedi adet söktürü aldım.çok şişkindim çünkü rahatszı olmaya başlamıştım.

peki şişkinlikten başka bişey oldumu gecikince ablam bebek istiyoda hani hamile sanman için kendini bişey oldumu ne biliyim kasık ağrısı göğüs ağrısı yada adet gününde yada sonrasında az gelen kanama falan

canım ablanla aynı sorunu yaşıyorum ben ben tam adet gunumde amoklavine eşdeğer bir antibiyotık kullandım aynu ablan gıbı 3 gun içtim adetım daha fazla gecikmesin diye bıraktıjm sonra ama şu anda 1 hafta geçtı adetım benımde bende çok istiyorum çocuk sahibi olmayı ben idrar testı yaptım ama negatif sanırım bır arkadaşın yazdığı gıbı ilaç yuzunden oldu ben işin kötüsü tüm adet belirtilerini şuanda da yaşıyorum kasık ağrısı karın ağrısı karmında şişlik göğüslerde inanılmaz bır acı hisssi ama umudum yok ablanda test yapsın ben ce hatta idrar testı değil kan testı yaptırsın dırekt benım yaşadığım küçük bir ilçe olduğu için yapılmıyor allah gönlümüze göre versın canım ablanın benım bizim gibilerin

canım ablanla aynı sorunu yaşıyorum ben ben tam adet gunumde amoklavine eşdeğer bir antibiyotık kullandım aynu ablan gıbı 3 gun içtim adetım daha fazla gecikmesin diye bıraktıjm sonra ama şu anda 1 hafta geçtı adetım benımde bende çok istiyorum çocuk sahibi olmayı ben idrar testı yaptım ama negatif sanırım bır arkadaşın yazdığı gıbı ilaç yuzunden oldu ben işin kötüsü tüm adet belirtilerini şuanda da yaşıyorum kasık ağrısı karın ağrısı karmında şişlik göğüslerde inanılmaz bır acı hisssi ama umudum yok ablanda test yapsın ben ce hatta idrar testı değil kan testı yaptırsın dırekt benım yaşadığım küçük bir ilçe olduğu için yapılmıyor allah gönlümüze göre versın canım ablanın benım bizim gibilerin

amiin inşallah bakalım ablamda bende istiyoruz ama isteyen bi biz değiliz demekki rabbim isteyen herkesn önlüne göre versin

peki şişkinlikten başka bişey oldumu gecikince ablam bebek istiyoda hani hamile sanman için kendini bişey oldumu ne biliyim kasık ağrısı göğüs ağrısı yada adet gününde yada sonrasında az gelen kanama falan

benim kasıklarımda batma oluyordu sadece bşka belirti yoktu..

Kızlar geçen hafta idrar yollarından bu hafta da soğuk algınlığından dolayı antibiyotik kullanıyorum. Henüz yumurtam çatlamadı, sizce bir sakıncası olur mu?

ben yıllarca antibiyotik kullandım hep dişeti iltihabı hemde sistit için ve de öyle 250 500 falan değil tam 1000mg lıklardan ama hiç adetim gecikmedi aksine doktorumun dediğine göre antibiyotik gününden önce söktürmede yapabilme etkisine sahipmiş çünkü antibiyotik güçlü bi söktürücüdür ama adetide söktürürmü bilmiyorum.
fakat bazı kişilerde gecikme yapıyor diyede duymuştum.

yapar canım yapar.....mayıs ayının başında idrar yolu enfeksiyonundan dolayı bir antibiyotik içtim.tabi adetime bir kaç gün kalmıştı.bebek istediğimiz için o ay korunmayı bırakacaktık.doktora sordum kaç günde vücuttan atıldığını "2 gün" dedi.ben de biraz geç olurum heralde ama bir iki hafta olur en fazla dedim.ama tam bir ay adet olmadım mayıs ayını atladım ve dün adet oldum.adet olmadım bir problem mi var deyip korunmayı da bırakmadık.planlarımızı bir ay erteledik. yani anlayacağın antibiyotik benim adetimi tam bir ay geciktirdi.

bende aynı sekildee bogazım sismişti doktor antibiyotik verdi kullandım 4 gün gecikti ve hala adet olmayla ilgili belirti bile yok:KK43:(8 bu normal mi sizce?

X