Doğuma Hazırlık en iyi ateş ölçer markası önerileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

juu

sana sığındık allahım:)))
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
714
0
Bebeğim için dijital (kulak) ateş ölçer alıcım hangi marka almalıyım, hangisi daha iyi karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim hanımlar önerilerinizi bekliyorum....

canım bende cok arastırdım en iyisi aslında klasik koltuk altı olanlardan ama bebeklerinkini o şekilde ölçmek cok zor.kulaktan ölçenlerin pek doğru sonuc vermediğini bir cok yerde okudum.ben chicco kızıl ötesi atesölçeri aldım.alından ölçüyor daha doğrusu şakaktan.bir önceki ates derecesini kaydediyor.ne kadar doğru dersen gecen gece rahatsızlandım esim evde ölçtü atesimi acile gitmek zorunda kaldık hastaneye ilk gittiğimde tansiyon ve atesime baktılar.atesölçer aynı benimki gibiydi markası farklıydı alından ölçer ve aynı sonucu verdi.hem bebekleride rahatsız etmeden ölçer diye düşünüyorum.iyice yapıştırmana gerek kalmıyor belli bir mesafeden tutuyosun dereceyi okuyabiliyo

markasının bir önemi yok
alından ve kulaktan ikisinden birden ölçebilen olursa daha mantıklı
benimki arzum bebbe
hem boyutları küçük hem ekonomik hem de özellikleri güzel (mama suyu sıcaklığı, banyo suyu sıcaklığı vs de ölçüyor)
bütçene göre bakabilirsin

bende bu konuyu araştırıyordum chicoda bana yenidoğan için en iyisi makattan ölçerdir dedi ama ben tabi bebeğime kıyamam ateşi varken çok canı yanar diye düşündüm kulaktan ölçerleri tavsiye etmedi bende kararsız kaldım hala bişey almış değilim

Ben tavsiyeler ustune braun un kulaktan olcer cihazini aldim.

kızlar banada braun kulaktan A.ölçer önerdiler yinede kararsız kaldım.
tecrübeli hanımlardan öneri bekliyoruz :KK74::KK74::KK74:

Son düzenleme:
ben chicco kızılötesi easy touch aldım 50 tl ye
onun dışında en iyisi braun diye biliyorum fakat
fiyatları yüksek.
bence çokta önemli değil markası
kulaktan ölçüm en doğru sonucu veriyormuş
kızılötesiyle arasında ki yanılma payı %2-3 demişlerdi bana.
anlayacağın çok fark yok uygun işini görecek bişey al bence

canım bende braun alıcaktım ama satıcı kızın tavsiyesiyle weewell aldım çokta memnunum tavsiye ederim..

ben braun kulaktan ateş ölçer almıştım ama bir derece fazla ölçtüğü için iade ettim, şimdi ne alsam diye düşünüyorum

banada kulaktan alın dediler ama büyüdükçe ölçüm zor olyormuş en iyi sonuç makattan olyormuş ama koltuk altı en iyi sonucu veriyormuş ama pratiklik açıdan alından temzsız çok mantıklı kararszım çok pahalılar 300 tl maşallah fiyatları hele braun 500 tl ye çıkmış zaten medical ürün alın braun falan reklam kapitalist ürünler o yüzden pahalı gerek yok okadar para vermeye

X