Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
arkadaşlar the balm'ın makyaj ürünlerini kullananlar var mı?nars , benefit gibi markalara dupe olarak öneriliyor bazı sitelerde, kullananlar fikirlerini paylaşabilir mi?

ben renkli nemlendiricisi ve pudrasını kullanıyorum çok da seviyorum :)

Ben aydınlatıcı farını ve allığını kullanıyorum Hot Mama olanı.. Çok memnunumm.. Aydınlatıcı farı ışıltılı ve kalıcı. Allığıda güzel renk veriyor.
Bu Hot Mama allık..
$IMG_1950.jpg
Aydınlatıcı far
$IMG_1951.jpg
Bunlarda dış ambalajları.. Çok şirinler :)
$IMG_1949.jpg

ben renkli nemlendiricisi ve pudrasını kullanıyorum çok da seviyorum :)

Ben aydınlatıcı farını ve allığını kullanıyorum Hot Mama olanı.. Çok memnunumm.. Aydınlatıcı farı ışıltılı ve kalıcı. Allığıda güzel renk veriyor.
Bu Hot Mama allık..
Eki Görüntüle 428328
Aydınlatıcı far
Eki Görüntüle 428329
Bunlarda dış ambalajları.. Çok şirinler :)
Eki Görüntüle 428327

ambalajlarına bayıldım zaten .. en çok da sexy mama ve hot mama'yı merak ediyordum.. parlama karşıtı pudra istiyorum da.. bir de nars'ın meşhur allığına benzetiliyor ama daha simliymiş sanırım hot mama..

kızlar gratıslerde 17 temmuza kadar the balm ürünlerinde % 50 indirim var bence ürünleri denemek için çok güzel bir fırsat ben 2 allıgını aldım...
$IMG125.jpg

merhaba gratıslerde The balm ürünlerinde 17 temmuza kadar % 50 indirim var bence ürünleri denemek için iyi bir fırsat....
2 allıgınıda ben aldım....

sağol skocaili , ben de sabah reklamını gördüm nette , bloğuma yazdım , hemen telefon ettim gratis'e ellerinde var mı diye veee akşam The Nude'tude Paletime ve Hot Mama allığıma kavuşuyorum inşallah :)) :KK16:

Merhaba,
Bende de The Balm'ın renkli nemlendiricisi,frat boy ve cabana boy allığı ve sexy mama pudrası var.Bence süper ürünler,paraben içermemesi de en büyük artısı.17 temmuz da dahil miymiş indirime?İnşallah dahildir.Bugün hava çok sıcak diye çarşıya gitmedim,şuan pişman oldum.Hot mama yı bende istiyorum.Ayrıca far paletleri de güzel görünüyor.

canım sen de bugün git bence , belli olmaz son gün standda birşey kalmaz falan.ya da benim yaptığım gibi telefon et mağazaya , sen de ellerinde yeterince var mı öğren..
ben akşam toriumdayım inşallah bitmez ellerindekiler :KK55: nude tude paleti de çok tavsiye etmişler yabancı sitelerde, nude renkler sana uygunsa kaçırma derim, Urban Decay Naked-I ile karşılaştırır hatta dupe'u diye yazarlar, renkler çok benzemese de kaliteli,pigmentasyonu yüksek farlar,ben tester'ını denemiştim o zaman 60 tl idi , şimdi 30 tlye kaçmaz yanii.. :KK8:

kızlar the balm ürün alanlara çok güzel bi çanta veriyorlar istemeyi unutmayın fotoda var görmek isterseniz....

sabah iyi ki aramışım standda en sevilen ürünler tükenmişti..
nude tude paletime ve hot mama allığıma kavuştum sonundaaaa :) gözüm aydın :) mağazadan çıktıktan sonra bir sevgi pıtırcığıydım ki , çocuklu koca kadın böyle ayak topuklarımı havada birbirine çarpıp dans edesim vardı dancing in the rain şarkısını söyler gibi.. :KK52: işte alışverişin en güzel yanı bu :KK1:

Eki Görüntüle 466011

bu arada nude'tude palet 60 tl , hot mama allık 33 tl imiş, %50 indirimle ikisi toplam 46,51-tl ye geldi bana..
sexy mama makyaj çantası hediyemi de aldım, kaçar mı? :KK53: çok cüceeel..

ancaaak sexy mama translucent pudra almakla almamak arasında kaldım, almadım, o da 16 tl idi.. gratisteki essence'in fix&matte translucent toz pudrası 11 tl indirimsiz hali, o her zaman alınır diye vazgeçtim,tabii ki kaliteleri kıyaslanmaz bile ama essence'in o ürünü hakkında da çok olumlu yorum okumuştum,MAC prep&prime'ın dupe'u olarak gösterilmiş bazı sitelerde,o yüzden sexy mamadan vazgeçtim.. neyse alakasız oldu ama:KK53:

makyaj yapıp uyuyasım var , canım canım cicilerim :KK52:

Eklentiler

• $DSCF8841.jpg
    $DSCF8841.jpg
    170,8 KB · Görüntüleme: 384
Son düzenleme:
sabah iyi ki aramışım standda en sevilen ürünler tükenmişti..
nude tude paletime ve hot mama allığıma kavuştum sonundaaaa :) gözüm aydın :) mağazadan çıktıktan sonra bir sevgi pıtırcığıydım ki , çocuklu koca kadın böyle ayak topuklarımı havada birbirine çarpıp dans edesim vardı dancing in the rain şarkısını söyler gibi.. :KK52: işte alışverişin en güzel yanı bu :KK1:

Eki Görüntüle 466011

bu arada nude'tude palet 60 tl , hot mama allık 33 tl imiş, %50 indirimle ikisi toplam 46,51-tl ye geldi bana..
sexy mama makyaj çantası hediyemi de aldım, kaçar mı? :KK53: çok cüceeel..

ancaaak sexy mama translucent pudra almakla almamak arasında kaldım, almadım, o da 16 tl idi.. gratisteki essence'in fix&matte translucent toz pudrası 11 tl indirimsiz hali, o her zaman alınır diye vazgeçtim,tabii ki kaliteleri kıyaslanmaz bile ama essence'in o ürünü hakkında da çok olumlu yorum okumuştum,MAC prep&prime'ın dupe'u olarak gösterilmiş bazı sitelerde,o yüzden sexy mamadan vazgeçtim.. neyse alakasız oldu ama:KK53:

makyaj yapıp uyuyasım var , canım canım cicilerim :KK52:

Ayy çok güzel görünüyorlar güle güle kullan canım yaa:)) Tanrım ben mi yanlış anladım yoksa the balmda %50 indirim mi var?

Ayy çok güzel görünüyorlar güle güle kullan canım yaa:)) Tanrım ben mi yanlış anladım yoksa the balmda %50 indirim mi var?

ah minnakcım , geç kaldın bugün sondu bildiğim kadarıyla.. the balm'da %50 , loreal vs markalarda %40 indirim vardı gratisin 3. yıldönümü nedeniyle..
ben haber aldığım gibi bloğumda haber vermiştim.. inşallah bir sonraki indirimde alırsın,çok güzel ürünleri..

Kızlar benim de bir sürü hic açılmamis makyaj malzemelerime rağmen dün tesadüfen gördüm indirimi. Renkli nemlendirici transparan pudra içinde üç tane minik göz kalemi olan set aldım maybeline de indirim de idi her zaman ki gibi 57 numaralı alligımi aldım baska kullanamıyorm zaten bir de the balm dan minik fırça aldım

Kızlar benim de bir sürü hic açılmamis makyaj malzemelerime rağmen dün tesadüfen gördüm indirimi. Renkli nemlendirici transparan pudra içinde üç tane minik göz kalemi olan set aldım maybeline de indirim de idi her zaman ki gibi 57 numaralı alligımi aldım baska kullanamıyorm zaten bir de the balm dan minik fırça aldım

güle güle kullan canım cicilerini.. the balm'ın fırçalarını daha önce kullanmış mıydın,memnun musun?ne fırçası aldın?

güle güle kullan canım cicilerini.. the balm'ın fırçalarını daha önce kullanmış mıydın,memnun musun?ne fırçası aldın?

Mini mini küçücük bir fırça küçük parmağım kadar allık icin hoşuma gitti kadın orada sürdü bana sevdim daha önce hiç kullanmadım

Mini mini küçücük bir fırça küçük parmağım kadar allık icin hoşuma gitti kadın orada sürdü bana sevdim daha önce hiç kullanmadım

bu ara makyaj fırçalarına sarmış durumdayım o yüzden merak ettim, çok teşekkürler..

mary lou manizer aydınlatıcıyı kullanıyorum memnunum

ben flormar m108 kullanıyorum,bitsin mary lou aklımda.. ama bu m108 pek bitecek gibi değil..

ah minnakcım , geç kaldın bugün sondu bildiğim kadarıyla.. the balm'da %50 , loreal vs markalarda %40 indirim vardı gratisin 3. yıldönümü nedeniyle..
ben haber aldığım gibi bloğumda haber vermiştim.. inşallah bir sonraki indirimde alırsın,çok güzel ürünleri..

Ay canım benim ya çok geç farkettim öbür sayfada da yazıyormuş zaten:) neyse artık bir sonraki indirime :))

Ay canım benim ya çok geç farkettim öbür sayfada da yazıyormuş zaten:) neyse artık bir sonraki indirime :))
olsun minnak,bir sonraki indirimde alırsın.. belki bayramda yine indirim yaparlar bilemiyorum.
ama nude'tude farlarına bayıldım çok kalıcı ve yapıları çok güzel.. hot mama da harika renk veriyor gayet pigmentli,onu da tavsiye ederim.

X