Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar the balm renkli nemlendirici almayı düşünüyorum cildim karma t bölgem biraz yağlı malum mevsim kış pek yağlanma sorunum yok şuan için the balm kullanan varsa yardımcı olabilir mi cildimi yağlandırır mı

birde bir iki kişi cildinin rengini değiştiğini söylemiş o kafamda soru işareti bıraktı acaba cildinize uygun rengi dğildi ondan filan mı

balm shelter benim gözbebeğim çok seviyorum onuuuu benimde cildim yağlıya dönük. karma yani ama çok güzel.. tabi bende bol miktarda sivilce lekesi var hiç kapatmıyor ben üstüne pudra geçiyorum.. güzel oluyor.. sağlıklı gösteriyor. misshada getirttim ama sivilce yaptı pure beauty de kullandım oda sivilce yaptı. ama the balm yapmadı.. ben çok memnunum

$imagesCAPR4E9S.jpg Mary Lou Manizer 'ı beğendim.:115:

pudramı bu fıyatı ne kadar...

Luminizer ya da highligter ışıltı veren ,daha güzeli aydınlatıcı demek.Cildi taze gösteriyor ,ışıltı veriyor eğer profesyonelce kullanılırsa.Ayrıca fotoğrafların da güzel çıkmasını sağlıyormuş .Genellikle elmacık kemiği,kaş kemiği, göz pınarlarına kullanılıyor. Amatör ve çekingen bir kullanıcı olduğum için sadece elmacık kemiğine fındık kadar sürüyorum.Biraz önce bu videoyu buldum meğer başka yerlere de kullanılıyormuş.Filmin ışığı kötü ama en azından bir fikir veriyor.
[video=youtube;D7thfR11irI]http://www.youtube.com/watch?v=D7thfR11irI&feature=player_embedded[/video]

Hepsi benim bebeklerimm :21:

Eklentiler

• $thebalm_balmjovi001.jpg
    $thebalm_balmjovi001.jpg
    151,1 KB · Görüntüleme: 58
  • $DSCN3481.JPG
    $DSCN3481.JPG
    111,8 KB · Görüntüleme: 108
  • $DSCN6340.JPG
    $DSCN6340.JPG
    72,1 KB · Görüntüleme: 73
  • $Hot Mama pan.jpg
    $Hot Mama pan.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 106
Balm Hot Mama allığı en sevdiğim Balm ürünü. Luminizer isimli ışıltı verici pudrsı da nadir de olsa kullandığım bir ürün. Bahama mama kontürlemek için çok güzel. Hot mamanın üstüne allık bilmiyorum ben tenime gidebilecek. Makyaj bazını çok merak ediyorum por giderici. Memnun kalan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. İçeriği de çok güvenli ürünler.

evett gratise koşup nude farımı
hot mamamı
time patakremimi aldım
birde rimelini aldım adıda the balm black mascara diye geçiyor
nasıl kullanan varmı aranızda güzel bir ürünmü

mary lou yu kullanıyorum çok memnunum çok güzel bir canlılık veriyor. birşey merak ettim the balm' ın göz kalemi var mı varsa kullananlardan yorum alabilir miyim ?

Balm Hot Mama allığı en sevdiğim Balm ürünü. Luminizer isimli ışıltı verici pudrsı da nadir de olsa kullandığım bir ürün. Bahama mama kontürlemek için çok güzel. Hot mamanın üstüne allık bilmiyorum ben tenime gidebilecek. Makyaj bazını çok merak ediyorum por giderici. Memnun kalan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. İçeriği de çok güvenli ürünler.
bende var,işlevini yerine getiriyor ancak margarinimsi kokusu var başta onu söyleyeyim ve pore küçültücü özelliğini ben pek hissedemedim.

evett gratise koşup nude farımı
hot mamamı
time patakremimi aldım
birde rimelini aldım adıda the balm black mascara diye geçiyor
nasıl kullanan varmı aranızda güzel bir ürünmü
ben balm mascara hiç kullanmadım ama genel olarak yabancı bloglarda pek başarılı bulunmuyor mascaraları, şahsen başka markaları tercih ederim.

mary lou yu kullanıyorum çok memnunum çok güzel bir canlılık veriyor. birşey merak ettim the balm' ın göz kalemi var mı varsa kullananlardan yorum alabilir miyim ?
göz kalemini kullanmadım,var mıymış?hiç dikkat etmemiştim.. schwing liner'ını kullandım ve gayet güzel..

herkes güle güle kullansın aldıklarını.. ben de aldım birkaç şey.. güzel günlerde kullanalım inşallah..

Son düzenleme:
Hot mama'yı alırken gereksiz mi diye düşündüm çünkü beyazım oldukça
Ama 10 lira olunca denemekten ne çıkar dedim iyi ki almışım anneler gününde indirimden yine alacağım.
Elmacık kemiklerimi önplana çıkarmak için uyguluyorum daha iyi bir sonuç olamaz.

Rimeline bayıldım genelde başarısız demişler ama anlamadım tek sürüşte bile oldukça etkili oldu bende.
Kirpiklerim fena sayılmaz belki ondan bana öyle geldi.

fellik fellik pembe concealer arıyordum gözaltı için buldum !
Sadece gratiste denedim henüz onu kullanıp makyaj yapmadım ama başarılı bence

anneler günü indirimini bekliyorum merakla ..
Çünkü ruj ve allıklar bitmişti :/

the balmın rimelini,pudrasını,balmjovi paletini,mary lou-sunu,concealer-kapatıcı/aydınlatıcısını ,fırçalarını,allığını,shady lady paletini kullanıyorum..
Hepsini de çok beğenerek alıyorum,indirimden kaçırmadan alsaydınız:)

Pudrası eyelinerı nı yakında blogumda paylaşacağım,
rimelini merak eden varsa burada;
Makyaj,Moda ve Bakım'a Dair...: The Balm Allık/ DownBoy

Shady lady Far paleti buradan
Makyaj,Moda ve Bakım'a Dair...: The Balm Far Paleti/ The Shady Lady

Stainiac diye değişik bir şeyi var onu şuradan;
Makyaj,Moda ve Bakım'a Dair...: the Balm Stainiac Ne İşe Yarıyor?

Down boy diye bir allığı var mesela uzun süre en çok okunanlarımda kalmıştı :)
Makyaj,Moda ve Bakım'a Dair...: The Balm Allık/ DownBoy

Bir kaç tane daha var ama artık yapıştırmayayaım siz girip bakın :):)

Hemen hemen hepsinden çok memnunum;flormar golden rose faaln almam artık.Gratisten allah razı olsun ki essence the balm faaln geliyor da renkleniyoruz biraz :)

hotmama allığını kullanıyorum çok doğal tatlı ışıltı veriyor
kadınlar günü indirimi sebebiyle nude allığını aldım , acayip kalıcı bir far özellikle siyah rengi çok dayanıklı
dipleynırınıda aldım oda çok dayanıklı sabah sürüyorum akşama kadar canlı kalıyor
yanlışlıkla sadece dudak parlatıcısı diye aldığım dudak dolgunlaştırcısından memnun kalmadım , birkaç gün sürdükten sonra dudaklarımı tahriş etti diye bende kullanmadan attım belkide benim dudaklarım çok hassas diye böyle oldu

Aksine bende dudak dolgunlaştırıcılı rujuna hayran kaldım. Diğer renklerini almadığıma pişman oldum resmen. Mai Billsbepaid rengini aldım ben çok doğal ve güzel bir renk:) Kahverengi renginide istiyordum ama kalmamıştı.

ben fondotönünü aldım... normalde likit fondotön kullandığım için buna alışamadım, sevemedim :KK43: gerçi yeni kullanmaya başladım umarım belki de alışabilirim bilemedim yani

Sabahın köründe Gratise gidip balmdan ne planladıysam aldım.
Jovi palet,balm shelter,time balm,frat boy,sexy mama ,mary lou aydınlatıcı ..
Fırçalarda indirim yokmuş :/

Nasıl yok vardı..Kandırmışlar seni:))

Yok dediler,sonra twitter da twit attım gratise onlar da var dedi.
ben sabahın köründe gittim bazı indirimler düşmüyordu kasada,sanırım ondan başlarından savdılar.
gratisin personeli rezalet zaten,kıt makyaj bilgimle hepsini cebimden çıkartırım.

Yok dediler,sonra twitter da twit attım gratise onlar da var dedi.
ben sabahın köründe gittim bazı indirimler düşmüyordu kasada,sanırım ondan başlarından savdılar.
gratisin personeli rezalet zaten,kıt makyaj bilgimle hepsini cebimden çıkartırım.

hepsimi aynı olur ya tabi arada çok güler yüzlü yardımcı olanlarda var .çekinerek soruyorum valla hepsini gerekliyerlere bildirmek lazım banada fırçalarda indirim yook dediler :KK47:

X