BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

canım çok geçmiş olsun. Allah eşine ve sana sağlık versin inşlh tekrardan güzel haberleri alırsın. inşlh daha iyisindir.

melekkkk canım geçmiş olsun çok çok üzüldümmmm. insan ne diyeceğini bilmiyor :KK43:(( Allah sabır versin canım benim dualarımız elbetteki seninle

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sefa geldiniz

allah seninde dualarını kabul ettiği gibi bnm kinide ve cümleminizinkinide kabul etsin...dewamlı gittiğin doktorun warsa paylaşabilir misin ?

canım ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım Fakultede Barış Ata ya gitmiştim. O takibimi bırakınca doruk tıp Sühendan Benderliye başladım memnunum kendisinden tavsiye ederim :KK66:

canım ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım Fakultede Barış Ata ya gitmiştim. O takibimi bırakınca doruk tıp Sühendan Benderliye başladım memnunum kendisinden tavsiye ederim :KK66:

ALLAH YARDIMCI NOLSUN Bİ TANEM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE PAYLAŞIRIZ İNŞALLHH:nazar::nazar:

cmts günü kanamam başladı acile gittik medicale gittik...kendiliğinden düştü bebeğim...resmen düştü yani özür dileyerek söylüyorum resmen peçeteye geldi bir et parçası...şahin bey de söylemişti zaten kendiliğinden düşebilir diye...yarın bahar hanımda kontrolüm var...umarım kürtaja gerek kalmıycak....

Çok şaşırdım ve çok çok üzüldüm... Allah sabrını versin canım.. Umarım çabucak toparlanırsın... anladığım kadarıyla kürtaja gerek olmamış değil mi? Bu iyi bir sey..Kendine dikkat et... Her zaman yanındayız tatlım unutma!

Başka bir topiktemiyim dedim önce, bayağı ilerlemiş sayfalar.. Değişik isimler görünce de şaşırdım.. Birazdan daha ayrıntılı okuyacağım ama yeni gelen arkadaşlar, hikayelerini de paylaşırlarsa (kaç senelik evliler, gittikleri doktorlar, denedikleri tedaviler... v.s) çok iyi olur, çünkü daha akılda kalıcı oluyor... Tekrar hoşgeldiniz.. Git gide çoğalıyoruz, biz topikteki kızlarla dışardada görüşüyoruz.. O görüşmelere katılırsanız çook daha güzel olurr..

Eee hazır konusu açılmışken yine bir buluşma ayarlıyalım mı kızlar.. Meleğimizin de morale ihtiyacı var...
Ee ben döndüm, yok mu kimse???:KK34:

kızlar bugün fakülteyi aradım barış bey için randevu istedim temmuz ayında arayın ağustosa randevu verilsin dediler.barış bey tüp bebek bölümündemi dr yani sadece tedavilerlemi ilgileniyo ben laporoskopi ameliyatı olmak istiyordum kistlerim için bana bursada bildiğiniz bu konuda uzman dr varmı acaba.

Başka bir topiktemiyim dedim önce, bayağı ilerlemiş sayfalar.. Değişik isimler görünce de şaşırdım.. Birazdan daha ayrıntılı okuyacağım ama yeni gelen arkadaşlar, hikayelerini de paylaşırlarsa (kaç senelik evliler, gittikleri doktorlar, denedikleri tedaviler... v.s) çok iyi olur, çünkü daha akılda kalıcı oluyor... Tekrar hoşgeldiniz.. Git gide çoğalıyoruz, biz topikteki kızlarla dışardada görüşüyoruz.. O görüşmelere katılırsanız çook daha güzel olurr..

Eee hazır konusu açılmışken yine bir buluşma ayarlıyalım mı kızlar.. Meleğimizin de morale ihtiyacı var...
Ee ben döndüm, yok mu kimse???:KK34:

evett evetttt buluşalımmm...kareosse ile buluşucaz biz inş.. cuma olmazsa pazarttesii.... kan vericek yaa fakülteye... buluşalımm evett....benim morale ihtiyacımm var.....hem benimm yarın doğum günümm :KK1: :KK1:

Çok şaşırdım ve çok çok üzüldüm... Allah sabrını versin canım.. Umarım çabucak toparlanırsın... anladığım kadarıyla kürtaja gerek olmamış değil mi? Bu iyi bir sey..Kendine dikkat et... Her zaman yanındayız tatlım unutma!

sağolasınn canımmm...evet çok şükür kürtaja gerek kalmadı...iyiyim ben çok şükür....iyi ki tanımışım sizleri gerçekten çok çokkk sağolunn kızcelerrr....

bi de gürcan bey varmış o da çok iyiymiş ama seninkinden memnunsan ona da gidebilirim :KK31: ben öğlenciyim o yüzden sabahtan işlerimi halletmem gerekiyo canım sabahtan gitsem randevu alsam öğlene kadar biter mi ki :18: gizem hanıma cuma günü gidicem burdan yazarım yine bakalım ne dicek :18: senin tsh düzeldiyse tedaviye başladınız mı tatlım :26:

selam canım msj okudum benimde tsh yüksek çıktı 2 sene önce bakılmıştı 1.25 idi şimdi geçen ay kontrole gittim ama 6.8 çıktı ve dr çok yüksek dedi bu çok önemli dedi tedavi ol dedi nasıl birden yükselir anlamıyorum bu tsh yı dahiliyeye gittim bana 25 mg euthyrx verdi 3 haftadır içiyorum ama ben şevket yılmaza gitmek stiyorum gürcan beye bugün aradım tel açan yok nasıl randevu alabilirim acaba sen gittin mi dr nasıl memnun kaldın mı birde canım nasıl randevu alabilirim yazarsan çok sevinirim sağlıcakla kal...

selam canım msj okudum benimde tsh yüksek çıktı 2 sene önce bakılmıştı 1.25 idi şimdi geçen ay kontrole gittim ama 6.8 çıktı ve dr çok yüksek dedi bu çok önemli dedi tedavi ol dedi nasıl birden yükselir anlamıyorum bu tsh yı dahiliyeye gittim bana 25 mg euthyrx verdi 3 haftadır içiyorum ama ben şevket yılmaza gitmek stiyorum gürcan beye bugün aradım tel açan yok nasıl randevu alabilirim acaba sen gittin mi dr nasıl memnun kaldın mı birde canım nasıl randevu alabilirim yazarsan çok sevinirim sağlıcakla kal...

yoğunluktan henüz gidemedim ama yarın gitmeyi planlıyorum online randevu vermiyo sistem telefonla aradım açan olmadı ama sabah erken gidersen o gün muayene olabiliyomuşsun sabah 8 de gitmeyi planlıyorum ben de canım dahiliye deil de özellikle endokrinoloji olması çok daha iyi oluyomuş onlar bu konuda daha uzman sanırım bence sen de bi görün endokrinolojiye ben yarın gidersem sana yazarım tatlım sen de sağlıcakla kal :KK16::KK16:

canım çok teşekkür ederim msj nı aldım ama benim 100 msj olmadığı için cevap veremiyorum.her zaman dua edicem canım...

gülisay hoşgeldin canım nasıl geçti özlettin kendini.

melekcim bu sene olmadı ama inşallah seneye yeni yaşına girerken bebişin kucağında olur tatlım.seni seviyoruz şimdiden iyi ki doğdun.güçlü olman beni sevindiriyor

buluşmaya gelince bende keroessa ile tanışmayı bende istiyorum.ama benim bu cumartesi günüm var cuma da ancak hazırlık yaparım gün bende de.ama pazartesi olursa yada başka bi zaman ben size uyarım .çokta mutlu olurum.yeni gelen arkadaşlarıma da şiddetle tavsiye ediyorum çok iyi geçiyor buluşmalar

yoğunluktan henüz gidemedim ama yarın gitmeyi planlıyorum online randevu vermiyo sistem telefonla aradım açan olmadı ama sabah erken gidersen o gün muayene olabiliyomuşsun sabah 8 de gitmeyi planlıyorum ben de canım dahiliye deil de özellikle endokrinoloji olması çok daha iyi oluyomuş onlar bu konuda daha uzman sanırım bence sen de bi görün endokrinolojiye ben yarın gidersem sana yazarım tatlım sen de sağlıcakla kal :KK16::KK16:

gelişmeleri yazarsan çok sevinirim canım bende kendim bizzat gitmeyi düşünüyorum ama vardiyalı çalıştığım için ancak 9 da orda olabilirim çünkü sabah 8 de çıkıyorum işten.

papatyanın doktoru şevket yılmazda metin beymiş çok memnun olduğunu söyledi ben de ona gidicem sanırım :26:

gülisay hoşgeldin canım nasıl geçti özlettin kendini.

melekcim bu sene olmadı ama inşallah seneye yeni yaşına girerken bebişin kucağında olur tatlım.seni seviyoruz şimdiden iyi ki doğdun.güçlü olman beni sevindiriyor

buluşmaya gelince bende keroessa ile tanışmayı bende istiyorum.ama benim bu cumartesi günüm var cuma da ancak hazırlık yaparım gün bende de.ama pazartesi olursa yada başka bi zaman ben size uyarım .çokta mutlu olurum.yeni gelen arkadaşlarıma da şiddetle tavsiye ediyorum çok iyi geçiyor buluşmalar

cancaazım zaten günü net değil keroessa kırmızıları bekliyooo...ben de onu bekliyorum :KK1: :KK1: zaten haber vericektik size...ben buradan yazarım....sen de gel inş...herkes gelebilsin....

canım çok teşekkür ederim msj nı aldım ama benim 100 msj olmadığı için cevap veremiyorum.her zaman dua edicem canım...

rica ederim canım benim biz birbirimizin halinden anlamayıp yardımcı olmayacağızda kim olacak.Allah hepimizin yardımcısı olsun.sana buluşmalara katılmanı da içtenlikle tavsiye ederim gerçekten hem bilmediğimiz bir sürü şey öğreniyoruz doktorlar tedavilerle ilgili hemde dolu dolu geçiyor.kistlerinin boyutunu ve durumunu bilmiyorum ama soğan kürü yapmadıysan yapmanı tavsiye ederim laparoskopi öncesi.hem forumdan hem çevremden o kadar çok okudum ki kistleri yok ettiğini.benim teyzemin kızında da çikolata kistleri vardı doktor ameliyat demişti 2 ay soğan yaptı tekrar muayeneye gidince doktor artık kistlerin yok demiş

cancaazım zaten günü net değil keroessa kırmızıları bekliyooo...ben de onu bekliyorum :KK1: :KK1: zaten haber vericektik size...ben buradan yazarım....sen de gel inş...herkes gelebilsin....

inşallah tatlım müsait olursam kesin gelirim.pazartesi de öğleden önce gelebilirim diğer günler için bi programım yok

X