BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

gulisay

''modum: karışık!!''
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
390
16
Selam arkadaslar
İstedim ki burda gittiğimiz Bursa lı doktorları, yasadıgımız deneyimleri paylasalım..

Gittiğiniz kliniklerle ve hamile kalmak adına yaptıgınız paylasımları bekliyorum... Bizimde Bursa lılar listemiz olsun!! :KK49:

Son düzenleme:
Ben yinede azimle yazmaya devam edeyim belki sesimi duyan olur! Soranus a giden bir tanıdıgım var giden varmı? Varsa deneyimlerini yazarsa memnun olurum!!

ben 1 sene uğraştım çikolata kisti vardı bende,gitmediğim dr kalmadı çok paralar döktüm ,sonra tahlillerimi yaptırmak için fakülteye başladım bebek isteği olanları tüp bebek bölümüne yönlendiriyorlar,baktım ki fena değil orda devam ettim 2 aşılama yaptırdım olmadı benim, ameliyat oldum yine ordaki dr.uma, (ki kendisi gerçekten herşeyi konuşabileceğiniz ilgili yurdışı kariyeri olan bir dr. ) şimdi hamileyim ama söylemek istediğim şu bu işlere dışarıda neden bu kadar para harcıyorsunuz, aynı şeyleri ordada yapıyorlar , ayrıca tüp bebektede raporunu yazıyor istersen dışardada yaptırabiliyorsun en azından ilaçlarını raporlu alıyorsun, ben eğer tüp bebek kısmına gelseydim devlette tüp bebek şartlarım olmamasına rağmen yani ssk dan yararlanamıcaktım ama sadece maliyetini ödeyip fakültede tüp bebek yaptırabilecektim buda yaklaşık 2750 ye falan gelecekti.

sakın soranüse gitme lütfen ben oraya gittim tam üç kere denediler tutmadı ve hemşireleri hiç anlayışlı değiller çok pişmanım gittiğime 3.500 dediler tam 10.000 lira çıkardılar sakın inanıp gitme bence

benim hayatım bitti tek umudum tüp bebek ti bütün hayallerim yıkıldı yaşama sevinçim bitti çok büyük bi dert bu kimseye anlatam

bende esım azosperm olduğu ıcın tup bebek yaptıracağım..rapor cıkarttım fakat hala nerde yaptırsam karar veremedım arkadaşlar..baska topikten bı arkdasım var acıbadem sahın beyden cok memnun ama orda rapor gecmıyor bende uludağ unıversitesınde yaptırmayı dusundum ama ozelde kı gıbı herseyı rahat soramam dıe dusunuyorum.acıbademe ve kozaya gıdıp fıyat alıcam bu haftaa..

ben 1 sene uğraştım çikolata kisti vardı bende,gitmediğim dr kalmadı çok paralar döktüm ,sonra tahlillerimi yaptırmak için fakülteye başladım bebek isteği olanları tüp bebek bölümüne yönlendiriyorlar,baktım ki fena değil orda devam ettim 2 aşılama yaptırdım olmadı benim, ameliyat oldum yine ordaki dr.uma, (ki kendisi gerçekten herşeyi konuşabileceğiniz ilgili yurdışı kariyeri olan bir dr. ) şimdi hamileyim ama söylemek istediğim şu bu işlere dışarıda neden bu kadar para harcıyorsunuz, aynı şeyleri ordada yapıyorlar , ayrıca tüp bebektede raporunu yazıyor istersen dışardada yaptırabiliyorsun en azından ilaçlarını raporlu alıyorsun, ben eğer tüp bebek kısmına gelseydim devlette tüp bebek şartlarım olmamasına rağmen yani ssk dan yararlanamıcaktım ama sadece maliyetini ödeyip fakültede tüp bebek yaptırabilecektim buda yaklaşık 2750 ye falan gelecekti.
Fakülteyi giden birinden dinlemek ne iyi oldu tesekkürler canım. Tebrik ediyorum seni saglıkla bebegine kavusmanı diliyorum. Benim fakülte tüp bebek sartlarım tutuyor, ben rapor alıp dısardan yaptırmayı düsünüyorum, cünkü asılamayı bile anestezi altında yaptırabildim bildigim kadarıyla fakültede anestezi ile yapılmıyor islemler.
Doktorunun adı neydi? Birde dedigin gibi raporla maliyet yarı yarıya düsüyor. Ben su anda yaptırmayı düsünmüyorum, kafa dinliyorum ama bos durmuyorum arastırıyorumda...

benim hayatım bitti tek umudum tüp bebek ti bütün hayallerim yıkıldı yaşama sevinçim bitti çok büyük bi dert bu kimseye anlatam

Nisa Önelikle Bursa da benim gördügüm kadarıyla Soranus birinci sırada gidiyor, senden duyunca sasırdım her seyde umutlanıyoruz, poliklinik cok basarılı diyorlar ondan bile umutlanıyoruz. Cok büyük para cıkarmıslar..
Niye hayallerin bitti canım, bir daha tedavi olamazsın mı dediler? Bence imkansız diye bir sey yoktur... Sen kendini bırakma!:KK20:

Fakülteyi giden birinden dinlemek ne iyi oldu tesekkürler canım. Tebrik ediyorum seni saglıkla bebegine kavusmanı diliyorum. Benim fakülte tüp bebek sartlarım tutuyor, ben rapor alıp dısardan yaptırmayı düsünüyorum, cünkü asılamayı bile anestezi altında yaptırabildim bildigim kadarıyla fakültede anestezi ile yapılmıyor islemler.
Doktorunun adı neydi? Birde dedigin gibi raporla maliyet yarı yarıya düsüyor. Ben su anda yaptırmayı düsünmüyorum, kafa dinliyorum ama bos durmuyorum arastırıyorumda...

canım rapor sadece koza tup bebek merkezınde gecıyor ozel merkez olarak orasınıda ben pek sevmedım azonce yanlış yazmısım koza deıl pembe maviden fiyat alıcam bendee...rapor cıkardım ama bosuna sankı:KK31:

bende esım azosperm olduğu ıcın tup bebek yaptıracağım..rapor cıkarttım fakat hala nerde yaptırsam karar veremedım arkadaşlar..baska topikten bı arkdasım var acıbadem sahın beyden cok memnun ama orda rapor gecmıyor bende uludağ unıversitesınde yaptırmayı dusundum ama ozelde kı gıbı herseyı rahat soramam dıe dusunuyorum.acıbademe ve kozaya gıdıp fıyat alıcam bu haftaa..
Raporun cıkmıs cok sevindim, insallah sorunsuz bir sekilde hamile kalırsın.. Ben Koza da asılama yaptırdım genel anlamda memnundum, bir git görüs doktora inanmak cok önemli... Karar verdikten sonra nereye yaptıracagını bildirirsen sevinirim. Allah yardımcın olsun!!

Raporun cıkmıs cok sevindim, insallah sorunsuz bir sekilde hamile kalırsın.. Ben Koza da asılama yaptırdım genel anlamda memnundum, bir git görüs doktora inanmak cok önemli... Karar verdikten sonra nereye yaptıracagını bildirirsen sevinirim. Allah yardımcın olsun!!

ya tatlım ne bıleyımm ben gıttım memnun kalmadım hiç daha doğrusu bır gorusme yaptım sadece ama hııcc elektrk alamadım pembe mavı ve acıbademe gıdıcem olmadı unv. hastanesınde yaptırcam tup bebeği kısmett bakalımm..

hayırdır arkadasım geçmiş olsun ??

ben iki aşılama yaptırdım fakültede kolaydı bana göre benim dr.um barış ata, ameliyatımı o yaptı , tüp bebekleride o yaptırıyor zaten bölüm başkanı ve sana şunu söyleyebilirim dışarıda arasan öyle bir dr bulamazsın, bi kere adamın yurdışı master'ları var kariyeri iyi, ikincisi çok sağduyulu oturup herşeyi konuşabileceğiniz, sizinle sevinen ve üzülen bir adam,ben çok memnunum hatta ameliyatımı o yaptığı ve akabinde gebe kaldığım için normalde gebelik takip etmemesine rağmen benimkini 4. aya kadar takibini yapıcak daha bugün ordaydım mükemmel bir insan cidden,

ya tatlım ne bıleyımm ben gıttım memnun kalmadım hiç daha doğrusu bır gorusme yaptım sadece ama hııcc elektrk alamadım pembe mavı ve acıbademe gıdıcem olmadı unv. hastanesınde yaptırcam tup bebeği kısmett bakalımm..

arkadasım gidin fakültede yaptırın aynı işlemler ne gerek var o kadar para dökmeye, ben tüpe geçmiş olsaydım orda yaptırıcaktım barış beyle bu olasılığıda konuşmuştuk istersen rapor çıkartırız dışarda yaptırırsın istersen burda yaparız demişti ben 3 yıllık evli olmadığım için tamamını ödeyecektim oda zaten 2750 tl tutuyormuş ortalama, bu fiyatta sadece maliyet fiyatı tüpün, kar almadıkları için rakam buna düşüyormuş

Canım alya nın söyledikleri beni etkiledi, aslında üniversite hastaneleri herzaman daha güvenilir gelir bana. Ama özelide nazımın daha fazla gececeğine inandıgım icin tercih ediyorum.. Sen de fakülteye öncelik verebilirsin ben ciddi ciddi düsünecegim..
Pembe mavi de rapor geçerlimiymiş birde orda hangi doktoru düsünüyorsun?

hayırdır arkadasım geçmiş olsun ??

ben iki aşılama yaptırdım fakültede kolaydı bana göre benim dr.um barış ata, ameliyatımı o yaptı , tüp bebekleride o yaptırıyor zaten bölüm başkanı ve sana şunu söyleyebilirim dışarıda arasan öyle bir dr bulamazsın, bi kere adamın yurdışı master'ları var kariyeri iyi, ikincisi çok sağduyulu oturup herşeyi konuşabileceğiniz, sizinle sevinen ve üzülen bir adam,ben çok memnunum hatta ameliyatımı o yaptığı ve akabinde gebe kaldığım için normalde gebelik takip etmemesine rağmen benimkini 4. aya kadar takibini yapıcak daha bugün ordaydım mükemmel bir insan cidden,

arkadasım gidin fakültede yaptırın aynı işlemler ne gerek var o kadar para dökmeye, ben tüpe geçmiş olsaydım orda yaptırıcaktım barış beyle bu olasılığıda konuşmuştuk istersen rapor çıkartırız dışarda yaptırırsın istersen burda yaparız demişti ben 3 yıllık evli olmadığım için tamamını ödeyecektim oda zaten 2750 tl tutuyormuş ortalama, bu fiyatta sadece maliyet fiyatı tüpün, kar almadıkları için rakam buna düşüyormuş

Canım ya sayende ciddi ciddi düsünüyorum bir görüsmek te fayda var, ilk önce oraya gidip durumumu bir anlatmalı... Ben bu yazı dinlenerek gecirmek istiyorum kısmetse kış bası falan düsünüyorum hayırlısı...

Canım ya sayende ciddi ciddi düsünüyorum bir görüsmek te fayda var, ilk önce oraya gidip durumumu bir anlatmalı... Ben bu yazı dinlenerek gecirmek istiyorum kısmetse kış bası falan düsünüyorum hayırlısı...

canım hayırlısı olsun hakkında, denemekte fayda var eskiden benimde önyargım vardı sırf tahlil için gitmiştim sonradan baktım ki öle bir durum yok, randevusuz bile gittiğim zaman girebiliyorum tel.le ulaşabiliyorum yada dr. beni arayabiliyor gerekiyorsa, ben özel dr.uma istediğim anda ulaşamıyordum yada randevusuz girmek mümkün değildi,sana şunu söylemek isyorum ilk gideceğin zaman 1.5 ay sonrasına falan veriyorlar randevuyu o yüzden gitmek istediğin tarihten 2 ay öncesinde ara sonra zaten öyle bir sıkıntı çekmezsin

bize tutacağını söyleyip umut verdiler ama tutmadı arka arkaya 3 defa denedik yine olmadı sadece kendi isteklerini yapıyorlar senin ne düşündüğün umurlarında değil hayatımı mahvettiler bittim ben hayata küstüm bir kere bile telefonla ulaşamadım serbülent beye çok acılar çektim canım çok acıdı maddi ve manevi

şükürler olsun bir tane doktor buldum bursa da ilgisi çok iyi testlerim de güzel çıktı bende sizin gibi bir kaç ay sonra fakülteye başvurmak istiyorum tüp bebek için tekrar çok yorucu bir durum nasıl dayanırım o iğnerelere bilmiyorum herkesin allah yardımcısı olsun

canım hayırlısı olsun hakkında, denemekte fayda var eskiden benimde önyargım vardı sırf tahlil için gitmiştim sonradan baktım ki öle bir durum yok, randevusuz bile gittiğim zaman girebiliyorum tel.le ulaşabiliyorum yada dr. beni arayabiliyor gerekiyorsa, ben özel dr.uma istediğim anda ulaşamıyordum yada randevusuz girmek mümkün değildi,sana şunu söylemek isyorum ilk gideceğin zaman 1.5 ay sonrasına falan veriyorlar randevuyu o yüzden gitmek istediğin tarihten 2 ay öncesinde ara sonra zaten öyle bir sıkıntı çekmezsin[/QUO

Ben rapor icin zaten gidececektim İlk tüp bebek olacak benim ama yinede raporla yaptırmak istiyorum, 2ay öncsinden randevu gerekiyorsa tarihi kararlastırmaya baslasam iyi olur... peki cok yogun oluyomu? orda sıra falan bekliyomusun yoksa randevu saatinde alıyolarmı hemen!!

X